Covid-19 ierobežojumi palīdz «Tenax» handbolistiem sasniegt Eiropas kausa trešo kārtu
Ja koronavīrusa pandēmija pasaules sportā ir radījusi pamatīgu apjukumu, tad vismaz Dobeles “Tenax” handbola komandai šoreiz Covid-19 ierobežojumi palīdzējuši iekļūt EHF Eiropas kausa trešajā kārtā. Proti, otrdien oficiāli pieņemts lēmums atcelt otrās kārtas spēles star “Tenax” un Somijas komandu EFK “Helsinki” Somijā noteikti ierobežojumu dēļ, liecina Latvijas Handbola federācijas informācija.
Pieaugot Covid-19 saslimstības izplatībai, Saeima strādās attālināti
Saeima nolēmusi atgriezties pie attālināta darba un strādāt e-vidē. Šādu lēmumu pieņēmis Saeimas prezidijs, pieaugot Covid-19 saslimstības izplatībai. Opozīcijas deputāti lēmumu kritizē, jo, viņuprāt, strādājot attālināti, var ciest lēmumu kvalitāte, piemēram nākamā gada valsts budžeta pieņemšana. 
Astoņos mēnešos nodokļu ieņēmumi budžetā – 91,5% no plānotā
Konsolidēto kopbudžetu šogad būtiski ietekmējusi Covid-19 pandēmija. Kopbudžeta ieņēmumi šā gada astoņos mēnešos ir par 1,1% zemāki nekā pērn attiecīgajā periodā. Nodokļu ieņēmumu plāns astoņos mēnešos izpildīts par 91,5%. Pieaugot izdevumiem par 7,9%, salīdzinot ar 2019. gada attiecīgo periodu, kopbudžetā par 637 miljoniem eiro pasliktinājusies bilance, informēja Finanšu ministrijā (FM).
Ministrijām dažādi viedokļi par Covid-19 ierobežojumu nākotni
Jau ilgu laiku cīņā ar Covid-19 Latvija ik pa laikam lēmusi mīkstināt dažādus noteikumus un ierobežojumus. Par spīti tam – Latvija, līdzās Vatikānam, ir vienīgās Eiropas valstis, kuras nav iekļuvušas saslimstības rādītāju dzeltenajā vai sarkanajā sarakstā. Tajā pašā laikā saslimstība Latvijā pēdējā laikā aug. Vai varam atļauties arī nākotnē ierobežojumus atstāt esošajā līmenī vai pat mazināt, lai attīstītu ekonomiku, vai tomēr jāraugās stingrāku noteikumu ieviešanas virzienā. Atbildīgo ministriju redzējumi atsevišķās jomās atšķiras.