Kokrūpnieks uz viļņa. Būtiskākais ekonomikā Covid-19 krīzes laikā
Covid-19 krīze negāja secen arī Latvijas kokrūpniekiem. Nozares flagmaņa SIA "Byko Lat" Cēsu struktūrvienību krīze pārsteidza pēkšņi. Vairākas nedēļas ražotne strādāja ar samazinātu jaudu, daļa darbinieku devās dīkstāvē. Maija sākumā ražotne atgriezās pie iepriekšējā ritma, un šobrīd pieprasījums ir lielāks nekā pirms krīzes sākuma.
Saistībā ar Futbola federācijas kongresu fiksē vēl vienu Covid-19 gadījumu
Saistībā ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) valdes locekļa amata kandidāta Guntara Indriksona saslimšanu ar Covid-19 atklāti vēl četri inficēšanās gadījumi un vismaz viens tiem saistāms ar jūlija sākumā aizvadīto LFF kongresu, par Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) rīcībā esošo informāciju piektdien vēstīja Latvijas Televīzijas ziņu dienests.
Epidemioloģe: Šonedēļ daudzus Covid-19 inficētos vieno izklaides dzīvesveids
Šonedēļ, kad vērojams Covid-19 jaunatklāto gadījumu skaita pieaugums, daudzi gadījumi saistīti ar trīs uzliesmojumiem izklaides vietās. Un šos inficētos iedzīvotājus vieno izklaides dzīvesveids, attālinātajā valdības sēdē piektdien, 10. jūlijā, sacīja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību uzraudzības un imunizācijas nodaļas vadītāja Elīna Dimiņa.
Kultūras jomas uzņēmēji, biedrības un nodibinājumi varēs pieteikties atbalstam jaunā VKKF mērķprogrammā
Lai atbalstītu kultūras jomā strādājošos uzņēmējus, biedrības un nodibinājumus, kuru darbība bijusi ierobežota Covid-19 izplatības mazināšanai noteikto ierobežojumu dēļ, tiek veidota jauna Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) mērķprogramma, kurā uzņēmējiem, biedrībām un nodibinājumiem tiks daļēji kompensētas Covid-19 ierobežojumu pastāvēšanas laikā radušās tiešās darbības izmaksas, informēja Kultūras ministrijas sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale.