Latvijas aviācijas uzņēmumi atlaida mazāk, nekā plānoja; «airBaltic» darbu atsāk 17 cilvēki
Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” jūnijā uz un no Baltijas valstu galvaspilsētām pārvadāja vairāk nekā 60 000 pasažieru. Jauno rezervāciju skaits un pieprasījums no jūnija līdz jūlijam bija jau trīskāršojies, informēja „airBaltic”. Krīzes laikā „airBaltic” ziņoja par 700 darbinieku kolektīvo atlaišanu, solot gada laikā darbiniekus atkal atjaunot amatā. Līdz šim brīdim darbu atsākuši 17 darbinieki, bet daudzi joprojām gaida iespēju atgriezties aviokompānijā.
Tartu naktsklubi piekrīt pastiprināt Covid-19 profilaksi
Igaunijas pilsētas Tartu pašvaldības pārstāvji panākuši vienošanos ar vietējo naktsklubu īpašniekiem par papildu profilakses pasākumu īstenošanu. Izklaides vietas patlaban ir viens no galvenajiem jaunā koronavīrusa izplatīšanās avotiem.
Daļā Nīderlandes atjauno prasību nēsāt sejas maskas
Nīderlandes galvaspilsētā Amsterdamā un ostas pilsētā Roterdamā atjaunota prasība par obligātu sejas masku lietošanu. Lēmums pieņemts pēc tam, kad nedēļas laikā dubultojās inficēšanās gadījumu skaits ar jauno koronavīrusu.
Rīgas Valsts 2.ģimnāzijā uzstādīta temperatūras mērīšanas iekārta
Paaugstināta temperatūra nav vienīgais simptoms, kas liecina, ka persona ir saslimusi ar Covid-19 vai kādu citu slimību. Tomēr, lai gan skolēni, gan skolotāji justos droši, sākot jauno mācību gadu, kas gaidāms jau pēc nepilna mēneša, arī Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas telpās uzstādīta temperatūras mērīšanas iekārta. 
Lielajās skolās pilnībā atsākt mācības klātienē, visticamāk, vēl nevarēs
Latvijas lielajās skolās pilnībā uzsākt mācības klātienē no septembra, visticamāk, nevarēs, atzīst lielo skolu direktori. Lai arī lēmumi vēl nav pieņemti un skolas gaida pašvaldību vadlīnijas, pirmās idejas par mācību procesa organizēšanu jau ir. Varianti ir dažādi. Tomēr visus vieno fakts, ka daļēji būs jāmācās attālināti.