Londonas teātri bažījas par savu nākotni
Lai kontrolētu Covid-19 izplatību, ne tikai Latvijā, bet daudzviet pasaulē tika noteikti stingri pārvietošanās un pulcēšanās ierobežojumi. Tie glābj cilvēku dzīvības, taču apdraud veselas nozares. Viena no tām ir kultūras nozare. Piemēram, Lielbritānijā vissmagāk ir cietuši teātri. Kā intervijā “Euronews” izteikusies britu laikraksta “The Stage” galvenā redaktore Džordžija Snouva, Londonas teātri un to darbinieki ir izmisumā, jo neredz izeju no Covid-19 izraisītās blokādes.
Saeimas Budžeta komisija spriež par atbalstu studentiem Covid-19 krīzes laikā
Saeimas Budžeta komisija pirms galīgā lasījuma izskatīja priekšlikumus Covid-19 krīzes pārvarēšanas likumam. Grozījumiem likumā kopumā bija iesniegts 21 priekšlikums, lielākoties no opozīcijas deputātiem cerībā panākt lielāku atbalstu krīzes skartajiem iedzīvotājiem. Daudzus priekšlikumus koalīcijas deputāti jau iepriekš nav atbalstījuši. Šoreiz deputāti diskutēja arī par grūtībās nonākušo studentu atbalstu.  
ASV nosaka ceļošanas ierobežojumus Brazīlijai
ASV ieviesušas aizliegumu ieceļot valstī ārvalstniekiem, kuri pēdējo divu nedēļu laikā bijuši Brazīlijā. Lēmums pieņemts pēc tam, kad Brazīlija strauji kļuvusi par otru Covid-19 vissmagāk skarto valsti pasaulē. Tikmēr Savienotajās Valstīs bažas rada daudzviet ignorētie sociālās distancēšanās noteikumi aizvadītajā nedēļas nogalē.