Biomedicīnas profesors Sīpols Sietlā: ASV valdība uz koronavīrusu reaģēja novēloti
Covid-19 strauji izplatās Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV), kur ievieš arvien stingrākus pārvietošanās un pulcēšanās ierobežojumus, bet pastāv bažas, ka sagatavošanās bīstamā koronavīrusa uzliesmojumam jau nokavēta. Medicīnas profesors Jānis Sīpols, kurš dzīvo un strādā Sietlā, Latvijas Televīzijai teica, ka ASV valdībai bija laiks sagatavoties vīrusa uzliesmojumam, bet tas netika izdarīts.
Universāls un nenozogams statīvs roku dezinfekcijai - ražotājs tehniskos datus dāvina
Vērienīgākais bērnu rotaļu laukumu ražotājs Latvijā, uzņēmums “Jūrmalas Mežaparki”, pieņēmis Covid-19 krīzes mesto izaicinājumu un devis savu artavu jauno izgudrojumu klāstā. Slokā radīts statīvs, kurā var iestiprināt jebkura izmēra roku dezinfekcijas līdzekli un reizē sargāt to no nozagšanas. Lai pēc iespējas vairāk interesentu varētu tādu izveidot, tehniskos datus pilnīgi bez maksas uzņēmēji gatavi dot ikvienam. 
Atgādina uzturēties mājās, veikalos noteikti ievērot distanci
Lai ierobežotu Codvid-19, nedēļas nogalē brīvdienās ir slēgti tirdzniecības centri, izņemot aptiekas, veterinārās aptiekas, pārtikas preču veikalus, optikas, higiēnas un saimniecības, kā arī būvniecības un dārzkopības veikalus. Tas gan neattur cilvēkus no pulcēšanās.
Krīzes laikā pieaug vardarbība ģimenēs, krīzes centri joprojām darbojas
Neskaidrā nākotne un sociālā izolācija var radīt saspringtu atmosfēru mājās un arī attiecībās ar ģimenes locekļiem. Ja ģimenes lokā vardarbība piedzīvota jau iepriekš, ārkārtas situācijas radītais sasprindzinājums rada papildu riskus. Rīgas pašvaldības policijas apkopotie dati par izsaukumiem to apstiprina.