Tviterapskats: Lieldienu olas un sniegs, draugi un noslēpumi, protams, arī #futbols

Labrīt baltajās lieldienās! Sociālajos tīklos sniega vairāk nekā krāsainu olu, lai gan netrūkst arī to. 

Optimisti un baltās Lieldienas

Šajā laikā visai skaidri dabā iezīmējas optimisti, un visi slinkie pēkšņi kļūst par gudrajiem.

Bet visi gudrie ir tie sliņķi, kuri vēl nebija nomainījuši savam auto ziemas riepas. Ivara Svilāna ekspresaptauja tviterī liecina, ka sliņķu, tas ir gudro, ir vairākumā, bet čaklo praktiski nav. Vismaz neatzīstas.

Draugi un valsts noslēpums

Iespējams, tā ar laiku tiešām kļūs par tautas gudrību. Bet viena no tādām, kas sevi jau vairākkārt pierādījusi – ja tu ar privāto lidmašīnu lido uz Krieviju un VIP ložā skaties Rīgas "Dinamo" spēles, tad var pazaudēt pielaidi valsts noslēpumam. Satversmes aizsardzības birojs (SAB) vēl gan vērtē, vai pagarināt pielaides valsts noslēpumam termiņu Iekšlietu ministrijas valsts sekretārei Ilzei Pētersonei-Godmanei, bet medijos jau izskan, ka viņa, visticamāk, savus pienākumus nevarēs pildīt, jo viņas uzticamību aizēno pazīšanās ar „Latvijas gāzes” padomes locekli Juri Savicki.

Kas tie par medijiem, kuri izplata nepārbaudītas ziņas, savukārt vaicā citi. Tās pielaides noslēpumiem ir sarežģīta lieta. Kā redzams, praktiski visiem politiskajiem spēkiem ir problēmas ar biedriem, katrā ir pa kādam, kurš pielaidi varētu arī nedabūt. Un pie vainas bieži ir draudzība ar kādu nepareizu cilvēku.

Tādēļ visām esošajām un topošajām partijām var noderēt Guntara Meluškāna‏ ieteiktais:

#futbols

Līdzīgi varēs brēkt arī Latvijas Futbola federācijas vadība, ja tiks izgāzta spēles norise pret Portugāles valstsvienību un atņemta iespēja cilvēkiem klātienē redzēt pasaules futbola superzvaigzni Krištianu Ronaldo. Spēlei jānotiek jau jūnijā, bet "Skonto" stadionā tiesu izpildītāji demontē krēslus, vārtus un tablo.

Tas tomēr par mums ko stāsta, ironisks ir Jānis Hermanis‏:

Uzņēmumu savstarpējos strīdos tviterļaudis un futbola līdzjutēji neiedziļinās – pie nespējas situāciju risināt tiek vainota Latvijas Futbola federācija, kura izskatās ļoti nevarīga un tik skaidro, cenšas izprast situāciju, bet īsti neko nedara. To tā apliecina arī tviterierakstos.

Autosportists Armands Šimkus gan aktīvi meklē risinājumu un piedāvā:

Iespējams gan, ka tā visa ņemšanās ap "Skonto" stadionu ir stratēģiska viltība. Tviterī joko – ja stadionā nebūs vārtu, tad mums ir daudz lielākas izredzes nezaudēt šo spēli. Ja vēl laukumu uzars un gaismas nebūs, tad neizšķirts, kas jau būtu labs sasniegums, ir teju vai garantēts.

Ivars Svilans‏ redz arī iespēju, kā spēli uzvarēt:

Jaunas profesijas, nodokļi un saukļi

Lai gan futbols iecienītāks, tomēr ļaudis apspriež arī citas aktualitātes, piemēram, jaunās idejas izglītības reformēšanā un nodokļos. Aivars‏ @Borovkovs, iespējams, sekojot līdzi futbola norisēm un ne tikai, nonācis pie atziņas:

Pirmkārt tā ir varen pieprasīta profesija Latvijā, un mūsu speciālisti varētu augstu kotēties arī ārvalstīs.

Vērojot pirmsvēlēšanu laika retoriku un solītās nodokļu reformas labumus, jauna teorija par to, kā panākt bezgalīgu labklājības pieaugumu, rodas arī vienmēr dusmīgajai @ieva_w:

Par vēlēšanām paturpinot, Jūrmalas vīterotāji šonedēļ spiesti atzīties, ka aizrijušies ar kafiju un ķēruši pie sirds, savās pasta kastēs un uz autobusiem ieraugot KNAB zelta klientu Gati Truksni atkal kandidējot uz mēra krēslu. "Labi iesāktais ir jāturpina". Tāds ir viņa kampaņas sauklis. Daudzi gan to vairāk uztver kā draudu. Bet jums vismaz tika kas noderīgs - oponē rīdzinieki. Tā, piemēram, Dainis Gžibovskis‏ ir patīkami pārsteigts:

Cita starpā šonedēļ daži politiskajā kampaņā tā aizrāvās un degradējās, ka sāka izplatīt ar lamuvārdiem aprakstītas mēra kandidātu – oponentu bildītes.

Bet, runājot par labu praksi tviterī un kvalitatīvu pakalpojumu tūristiem ar pievienoto vērtību, gribētu izcelt tviterkontu‏ @Abavas_rumba, kas tviterī meklē pārīti, kuru atstātais auto ieripoja grāvī, viņi droši varot viņiem uzrakstīt. Bārties un sodīt neesot padomā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti