Tviterapskats: Uzpūtības talka, vēlēšanas, gods kalpot fiktīvai nodarbinātībai

Lielā talka, protams, pamanāma arī tviterī – šogad īpaši nav manāma iepriekšējo gadu modes lieta – dzēst savus vecos tvītus un iztīrīt sekojamo sarakstu – un tā simboliski, neiesvīstot un rokas nesasmērējot, it kā piedalīties lielajā talkā. Tomēr drazu bilžu sociālajos tīklos šogad ir mazāk. 

Varbūt tāpēc, ka mazāk cilvēku saņēmās par spīti nemīlīgajiem laika apstākļiem tomēr doties ārā, iespējams tādēļ, ka šogad daudziem prioritāte ir sociālajos medijos izlikt nevis savākto mēslu maisu skaitu vai interesantākos atradumus, bet gan parādīt pašiem sevi – jo īpaši, priekšvēlēšanu laikā tas svarīgi politiķiem, deputātu kandidātiem. To arī vairumā.

Bet citi, tie drošvien īpaši neizrādās, spriež Maija Pētermane‏ @Paija, jo nav jau obligāti par to tviterī plātīties. Satīri, apzaļumo, uzēd talkas zupu un gatavs!

Kamēr vieni talko, citi par to gudri spriedelē tviterī. Tā  Guntars Meluškāns‏ @GMeluskans prāto, ka Dīvains tai talkai sauklis. Kā tieši mēslu vākšana vairo zaļumu?

Liene Brizga-Kalnina‏ tūlīt jau ir gatava sniegt zinātniski pamatotu atbildi retoriskajam jautājumam @LieneBrizga Atkritumu vākšana visos pētījumos ir galvenā zaļā rīcība. Viņa skaidro. Arī gandrīz vienīgā. Aizej vienreiz uz talku un faktiski var būt brīvs uz visu mūžu, zaļā lieta izdarīta :D

Tviterļaudis šonedēļ ielūkojas arī vēlēšanu kandidātu sarakstos savā pusē, brīnās gan par jaunām, gan vecām sejām. Pasmaida par formulējumu, ka tik un tik procenti kandidātu dzīvo, bet pārējie acīmredzot nedzīvo, uzdzīvo, vai ļoti labi dzīvo.

Lietderīgāk gan būtu bijis norādīt pavisam citus parametrus, smaida ArnisR‏ @ArnisRG.

Un lūk – pavisam nejauši vēl viena mistērija atrisināta. Ventspilī taču jau gadu gadiem cilvēki ir balsojuši tā, kā visi viņus aicina – par mazāko ļaunumu. Smaida. Tviterlietotājs Mežmalis‏ @xgts Aivars ir vismazākais ļaunums!

Bet, ja visi balsos pēc šādiem parametriem – diez vai Zaļo zemnieku savienībai ar eksprezidentu Andri Bērziņu priekšgalā izdosies Rīgā sekmīgi konkurēt ar citiem kandidātiem. Andra Bērziņa kandidatūras parādīšanās pārsteidz daudzus. Dievam esot jāgrābstās, vēlēšanām tuvojoties mošķi mostas viens pēc otra – tāda ir vairuma tviterlietotāju attieksme. Citi vēl cer, ka tas ir joks.

Rīgas namu pārvaldnieks, par kura fiktīvi nodarbinātajiem darbiniekiem un izkrāptiem 150 tūkstošiem eiro pret 12 aizdomās turētajiem lietas nodotas prokuratūrai apsūdzības uzrādīšanai, savu karmu sestdien lūko labot publicējot atkritumu maisus un dižojoties ar talkas „atradumiem – ragavām un vannu.

Martins Kalnins‏ @KalninsMartins cer, ka starp atradumiem būs arī iedzīvotājiem nozagtie 150 000 Eiro!

Ne mazums smaida protams izraisa Rīgas domes vadības reakcija, ka lietas pabeigšana par pašvaldības uzņēmumu un nodošana prokuratūrai – apsūdzību uzrādīšanai – ir saistīta ar pašvaldību vēlēšanām. Sandis‏ @SandisRiekstins zirgojas:

Bet visādi citādi - Saskaņai gods kalpot fiktīvai nodarbinātībai. Ar vārdiem spēlējas Aivars Pastalnieks @AivarsPastalnie Bet ja paraugāmies no citas puses – neviens tagad nevar teikt, ka esošā Rīgas vadība nedomāja par darba vietu radīšanu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti