Tviterapskats: Krauzes neizmantotā iespēja un Roberta Klimoviča atklāsmes

Kamēr ārā ik dienu līst, rasina un gāž – sociālajos tīklos arī vasarā nerimst viedokļi par aktualitātēm. Joprojām iecienīts temats ir ''oligarhu sarunas'' un ne mazums atšķirīgu viedokļu un daudzuprāt dīvainu uzskatu un aizspriedumu raisa Veselības ministres gaidāmais ģimenes pieaugums.

Izskrēju cauri ziņām...izrādās Lembergs ir aktīvs, Vējonis pasīvs...bet lielāka daļa politiķu tēlo ka ir beigti! # jauxi. Tā vēl mēneša sākumā, līdz ar oligarhu sarunu pirmajiem fragmentiem tvītoja vēsturnieks Kaspars Zellis‏ @kasparszellis.

Tviterapskats: Krauzes neizmantotā iespēja un Roberta Klimoviča atklāsmesJānis Ramāns
Un, nekas nav mainījies arī tagad. Tikai agri vai vēlu jāsāk runāt arī tiem, kas tēlo beigtus. Tā šonedēļ zaļo zemnieku priekšsēdētājs Armands Krauze TV ekrānā pukojās par "oligarhu sarunu" izcelsmi - tās iegūtas, apzogot valsti.

Principā jau neko nepareizu viņš nepateica, jo sarunas tiešām ir radītas, kaļot plānus, kā apzagt valsti, kontrolēt medijus, sagrābt savās rokās valsts uzņēmumus... Lai gan Krauzes kungs to, protams, bija domājis pavisam savādāk.

Līdzīgi kā Vējonis palaida vējā iespēju parādīt mugurkaulu, tā savu iespēju izniekojis ir arī Krauze – uzskata Kristaps Pētersons‏ @petersoon111 sakot, ka

Kā redzams, daudziem svarīgāk par ''Rīdzenes'' sarunu saturu ir noskaidrot, kurš un kā tās nodevis žurnālistiem. To saprot arī žurnāla "Ir" pārstāve - Indra Sprance‏ @indrasprance.

Vēl šonedēļ uzzinājām, ka veselības ministre Čakša ir gaidībās. Šādas situācijas likumos nav skaidri atrunātas, kas un kā notiek, vai pēc bērniņa nākšanas pasaulē un prombūtnes ministre varēs saglabāt savu amatu, kā ar citām sociālajām garantijām.

Un var tikai pabrīnīties, kādu Pandoras kasti ir atvērusi @andacaksa's grūtniecība! Visi aizspriedumu briesmoņi laukā izlaisti! Tā, vērojot tviterī un medijos notiekošo, vērtē Inese Ejugbo‏ @IneseEjugbo

Par dažu atsevišķu ļaužu paniku tā smaida Inese Liepiņa‏ @LiepinInese.

Par spilgtāko piemēru aizspriedumu briesmoņiem kļūst Roberta Klimoviča paziņojums kāda medija tiešraidē, ka sieviete reproduktīvā vecumā nedrīkst būt nekādās valdībās.

Varat iedomāties, kāds satraukums par šo paziņojumu valda tviterī, vien Dainis Gžibovskis‏ @DGFelton to uztver diezgan mierīgi –

Bet līdzsvaram – varbūt noder Eināra Lipšica pārdomas‏ @Elipsics kurš raksta - "Vispār, ja padomā, večiem jau ar tas pats. Kamēr svečuks stāv, tikmēr večuks nedomās tikai par valsti".

Klimoviča uzskatu kritizēšanā viņu nežēlo daudzi, bet tikmēr Vārdotāja jūt līdzi laika ziņu vīriem un dāmām @vardotaja

- piedāvājot padomāt arī par tādiem vārdiem kā līņā, mirgo, raso, smidzina, gāž, gāž aumaļām, lietusgāze, rasina. Utt.

Par aicinājumiem padomāt: vīterotāja rudu @rudu šonedēļ dalās ar savām pārdomām - "Aizeju uz banku un tur man: "Jums ir pienācis laiks beidzot padomāt par pensiju." Neiešu vairs uz banku, iešu pirkt vīnu, tur man prasa pasi".

Noslēdzot tviterapskatu, kāds padoms arī pavāriem no Jāņa Baltiņa ‏@Snowtales: "Lai, griežot sīpolu, negribētos raudāt, nevajag sīpolam emocionāli tik ļoti pieķerties".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt