Tviterapskats: 30 eiro bagāžniekā, saulainais sniegputenis

Pēc stabilitātes daudzās dzīves jomās tiecamies mēs visi, tā ir drošāk, bet ja ģenerālprokurors paziņo, ka noziedzības līmenis valstī ir stabils, sirdsmieru tas nevairo. Vienlaikus tas liek vītorotājiem sarkastiski pasmaidīt, gluži kā jaunie noteikumi ceļu policistiem – tie nedrīkst makā turēt vairāk par 30 eiro. Bez ievērības sociālajos tīklos nepaliek arī saulainais sniegputenis un puteņa brīvbiļetes sabiedriskajā transportā. 

Korelācija starp puteņa brīvbiļetēm un laika apstākļiem vienmēr bijis, tautā tā dēvēto putina biļešu, vājais punkts. Tad, kad tiešām snieg un puteņo biļešu nav, šoreiz, tad kad jau saule žilbina acis un sniegs nokusis tās ir. Protams, tā ir lieliska dāvana vīriešu dienā no Rīgas domes, jo īpaši zinot, cik ļoti pretrunīgs un nīsts ir šis datums lielā daļā sabiedrības.

Vieni to sauc par naida kurināšanas dienu, citi aizstāv, ka svētki tomēr paliek svētki, bet viens gan ir tiesa, Ja katru gadu 23. februārī džedaji (jeb taisnības cīnītāji) tviterī neatgādinātu, ka šī nav nedz vīriešu, nedz armijas diena, visi šo datumu jau sen būtu aizmirsuši. Tā Toms Lūsis @_affair

Bet, ja par puteņa biļetēm - Alise Pabērza @adealise domā, ka šonedēļ tās simboliski labi parādīja, cik gan varasvīri(vienalga dome vai saeima) ir atrauti no reālās dzīves.

Kritizēt jau viegli, bet kā tad būtu labāk? Pirmkārt, varētu ieslēgt e-talona sistēmu pie prognožu servisa, kurš ziņo arī faktisko laiku. Līdz ko pilsētā putenis, tā e-talons automātiski neņem naudu rosina Guntis Stirna‏ @StirnaGun.

Varbūt jāslēdz līgums ar kādu prognožu biroju prāto avio eksperts Tālis Linkaits @Talis_L , bet tad pats atskārš, tas diez ko labi nebeigtos, jo galu galā tiktu izveidots jauns naudu tērējošs organisms - pašvaldības kopuzņēmums "Rīgas putenis".

Par naudu. Ceļu policistiem darba laikā makā nedrīkstēs būt vairāk par 30 eiro. Jaunais noteikums tviterlietotājiem šķiet uzjautrinošs, glups un vienlaikus neefektīvs. Daži pat rosina – šādam noteikumam vajadzētu būt arī visiem ierēdņiem un politiķiem – iespējams tieši tāpēc Saeimas gudrā galva Kārlis‏ Seržants @karlis_serzants nekavējoties vēlas precizēt, cik daudz skaidras naudas drīkstēs būt zem cepures vai auto bagāžniekā?

Egils Paņēvics ‏@rotinnss grib zināt, vai tad zeķes arī pārbaudīs? Cik dzirdēts un lasāms amatpersonu deklarācijās – tur mēdz glabāt diezgan iespaidīgas naudas summas. Uzņēmējs Andris Zandbergs @AZandbergs aicina īpaši nesatraukties, jo domāts - vienā makā. Maku skaits pagaidām nav ierobežots.

No otras puses, tagad vismaz ir skaidri pateikts kāds ir maksimālais kukuļa apjoms, ironizē tviterī 29.99. viena joma sakārtota. Šonedēļ tika sakārtota vēl viena joma – noziedzības līmenis ir stabils ziņo sabiedrībai ģenerālprokuros.

Te daudz ko nav piebilsts, jo joks bez papildināšanas jau ir izdevies uzskata tviterlietotāji atkārtojot paša Kalnmeiera vārdus. Noziedzības stabilitāti iemesls atzīmēt ir arī oligarhiem – šonedēļ KNAB izbeidzis pašu sākto oligarhu lietu, jo nav konstatēts noziedzīga nodarījuma sastāvs.

Tai vajadzēja būt KNAB goda lietai pašas iniciēto oligarhu lietu novest līdz rezultātam! Secinājums kā vienmēr - goda nav ne vienam, ne otram uzskata Māra Kokle ‏@komako66.

Ulvis Siliņš @UlvisSilins aicina neaizmirst kā tas viss sākās – jo tagad sanāk, ka Zatlers Saeimu atlaida pa velti? Iztērēja valsts naudu un īsti neko neizdarīja (ja neskaita Vienotības nogremdēšanu)?

Kā tad tā gadījās... viņš vaicā.

Bezzobains un bezjēdzīgs ir KNAB, likvidējams sauc ne viens vien tviterī, iestādi aizstāvēt metas Daiga Grinberga @DaigaGrinberga norādot uz citām skaļām un veiksmīgām lietām - skaidri atceros, ka noziedzīgi darījumi tika konstatēti Liānai Langai un Lielvārdes kultūras nama vadītājai. Viņa ironizē.

Arī norises pasaulē un kosmosā nepaliek bez ievērības, grandiozā ziņa par to, ka ir atrastas planētas derīgas dzīvošanai sajūsmina un pārsteidz daudzus. Tik vīterotājs SdnamrAValdbergS‏ @AValdbergs aizdomājas - Vai nav jocīgi, ka 3 planētas 40 gaismas gadu attālumā ir derīgas dzīvošanai, bet Bolderāja nē?

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti