Tviterapskats: Cirks pēc cirka – no mistiskās Krieviņa aiziešanas līdz jezgai par īsto cirku

Cirks pēc cirka – tā īsi var raksturot aizejošo nedēļu. Pirmais pierādījums – tā sākās ar mistiski mulsinošu valsts galvenā ierēdņa aiziešanu vai drīzāk laikam aizstaidzināšanu no amata. Īsi pēc tam, kad bija solījis ievērojamas valsts pārvaldes reformas un krietnu pārvaldes darbinieku skaita samazināšanu, pēc sarunas ar premjeru amatu pamet Valsts kancelejas vadītājs Mārtiņš Krieviņš.

 

Par iemesliem abas puses esot vienojušies klusēt. Vēsture arī klusē, vai šo vienošanos kungi nostiprinājuši ar asinīm un visbriesmīgāko zvērestu, ko vien atceras no laikiem, kad vēl spēlēja laupītājus vai indiāņus. Pārējā sabiedrība gan neizpratnē.

tā raksta Aivars Pastalnieks. Par klusēšanu tiek arī premjeram.

Bijusī premjere Laimdota Straujuma ar ķeras pie klaviatūras un tviterī raksta atbalsta vārdus Mārtiņam Krieviņam.

Savukārt "Neatkarīgās Rīta Avīzes" galvenā redaktore Anita Daukšte uz notikušo raugās kritiskāk.

Kā jau ierasts, neiztika bez zobgaļiem.

140 zīmēs uzzib arī daudzi mums jau sen zināmi cirki, piemēram, veikala "Depo" celtniecības peripetijas Jelgavā. Par tām Madara Fridrihsone raksta:

Bet par šonedēļ sabiedrībai atklāto dzelzceļa stacijas pārbūves projektu "Rail Baltic" kontekstā sākas diskusijas – ko tas nozīmēs Rīgas pilsētvidei? Un vai pārbūve nāks par labu visiem iedzīvotājiem. Pa vidu bažām un diskusijām ieskanās Angry by default komentārs:

Tvitera lietotājus piktus padara arī ziņa, ka Rīgas vicemērs Andris Ameriks pērn dividendēs no ātro kredītu firmām saņēmis gandrīz 200 tūkstošus eiro. 

Šo darījumu pamanījis arī Aidis Tomsons un raksta tviterī:

Par Ameriku skaidrs, bet vai tik problēma nav plašāka?

Un kas tad tā būtu par cirka nedēļu, ja tā nebeigtos ar diskusijām par īsto cirku? Ļaut vai neļaut izmantot dzīvniekus cirka izrādēs? Jālemj deputātiem, bet tviterī viedokļu netrūkst.

Toms Lūsis raksta:

Piesauktas tiek tradīcījas, labie, sliktie piemēri, dzīvnieku tiesības. Bet to, ka viss plūst un mainās, atgādina Reinis Traidās:

 

Noslēgumā – ja ne svarīgākais arguments, tad vismaz tāds, kas var likt pasmaidīt. Aināronkuls pēc tam, kad parādās ziņas, ka dzīvniekus izrādēs tomēr aizliegšot, raksta:

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti