Tviterapskats: Vai «airBaltic» šefs pelnījis prēmiju, ja aviokompānija nes Latvijas vārdu pasaulē?

Lai arī jau vairāk nekā nedēļa apritējusi kopš boksera Maira Brieža triumfa, tomēr tvitera publika aizejošajā nedēļā nevarēja rimties savā sajūsmā. Tiesa, vispārējais prieks noplaka, sākoties diskusijām par to, vai sportistam pienākas prēmija, ko nu ir apsolījusi valdība. Vīterotāju acu skatienam garām nepaslīdēja arī "airBaltic" šefa Martina Gausa "lielais ķēriens" - pērn nopelnīts apmēram miljons eiro.

Sabiedrībai nepatīk, ja cirkā sit savvaļas dzīvniekus, bet, ja arēnā Briedis sit vācieti – tad gan visi ir sajūsmā. Par gada dzīvnieku Latvijā vienprātīgi atzīts briedis, tā tviterī uzjautrinās vienmēr dusmīgā @ieva_w

Par jauno boksa čempionu tviteris ir sajūsmā. Viens pēc otra birst tvīti no sērijas Pēteris Krišjānis @pecisk: "Neesmu boksa fans, bet prieks par Briedi".

Briedis ir ne tikai pirmais pasaules boksa čempions no Latvijas, bet iespējams arī pirmais kristīgais policists, kuru tauta mīl par to, ka viņš sit cilvēkus. Jokus dzen Māris Luste @MLuste

Sajūsma ilgst līdz brīdim, kad politiķi nolemj, ka arī viņi gribētu piešķirt Briedim valsts prēmiju. Noteikumiem tas neatbilstot, bet Latvijas vārdu pasaulē viņš nesot. Tādēļ, jo īpaši priekšvēlēšanu laikā esot jāprēmē. Te nu neviltotā sajūsma tviterī beidzas un daudzi diskutē, vai sportistam nepieciešams piešķirt prēmiju.

Jurģis Liepnieks @JurgisLiepnieks, kurš gan politikai tuvu stāvējis, gan tviterī izrādījis savus izsistos zobus, gan nesekmīgi organizējis dūru cīņas ar citiem tviterlietotājiem teic -

Tāpēc, ka klopi pa degunu Ministru Kabinetā saprot, kultūru un izglītību? hmm, šaubos... skaidro iveta r @ivetarouge

Pēc brīža jau internetā apkārt ceļo Brieža ienākumu deklarācija un cilvēki brīnās par to, ka tajā nav atrodami ienākumi no boksa. Bet te nu derētu atcerēties, ka NA ierosinājums par prēmiju Briedim tapis ne boksa popularizēšanai vai Maira premēšanai, bet sevis reklamēšanai. To atgādina Ieva Brante @ibrante

Briedi saukt par negausi būtu galīgi nevietā, bet nacionālās aviokompānijas “airBaltic” šefs Martins Gauss, gan ir “riktīgs” negausis pukojas tviterī uzzinot, ka viņa atalgojums pērn ir bijis aptuveni viens miljons eiro. Apmēram tikpat, cik visa uzņēmuma peļņa.

Pieticīgi saka Daina @zementins. Bet atkal trāpīga savā komentārā ir vienmēr dusmīgā ieva viņai šķiet, Martins Gauss ar “airBaltic” nes Latvijas vārdu pasaulē.

Šonedēļ arī uzzinājām, ka Saeimā ir vairāk atturībnieku nekā anonīmajos alkoholiķos. Priekšlikumu turpmāk atturēties no atturēšanās Saeimas balsojumos deputāti nolēma tālāk nevirzīt un par to balsojot - 21 deputāts atturējās. Atturību atmest mudināja Latvijas Reģionu apvienība, kuras līderis Mārtiņš Bondars balsojumos atturējies jau 63 reizes.

Bet labi, ka viņš problēmu apzinās, esmu dzirdējis kā tā jau esot daļa un svarīgākā daļa no netikumu atmešanas. Ne visi to varēs. Akcīzes nodokļu celšana alkoholam un tabakai ar visiem nepalīdz, bet tomēr, deputātiem. Lai mudinātu tos atmest, atturēšanos vajag ieviest līdzīgu motivējošu sistēmu piedāvā Artūrs Enkurs @Archee545. Viņaprāt, vajadzētu ierosināt, ka par atturēšanos no balsojuma atturēt viņus no atalgojuma. Tam būtu jāstrādā.

Par prēmijām runājot – tādas šonedēļ ir pelnījuši Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki, jo īpaši tie, kuri otrdien no kāda dīķa izglāba uz dēļa plostojošu neparastu kompāniju. Divus kaķus un bebru. Šī ziņa liek pasmaidīt jo daudziem.

Bet ne mazāk amizanta pērle ir Salvja Lapiņa 5.aprīļa tvīts, kur foto redzama miskastē ievietota pakaltus ziemassvētku eglīte.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti