Tviterapskats: Pulciņš «varbūt tomēr nevajadzēja»

Šonedēļ salīdzinoši mierīgi tviterī aizvadīts 8. marts, nedaudz nemierīgāk - plūdi Pļaviņās, bet īpaši šī nedēļa tviterī izcēlās ar idejām, par kurām var teikt – varbūt tomēr nevajadzēja.

Laikā, kad ledus sastrēguma dēļ ūdens līmenis strauji sāka kāpt Pļaviņās, Ivo Kiršblats satraucas par pilsētu. Ir, ir Pļaviņas uz vietas, citi viņu mierina. Un patiesi – jau pēc kāda laika ūdens līmenis sāk kristies un, šķiet, Pļaviņas vismaz šogad palu ūdeņi lejup pa Daugavu uz Rīgu neatnesīs.

Tiesa, jautrības Pļaviņās netrūka

Salīdzinoši mierīgi tviterī aizvadīja 8.martu. Visapkārt nu jau ierastie uzņēmumu piedāvājumi visskaistākajām, daiļākajām un burvīgākajām, pa vidam atgādinājumi, ka Starptautiskā sieviešu diena ir nevis par puķīšu pasniegšanu reizi gadā, bet gan par sieviešu tiesību aizstāvēšanu. Tam pa vidu izceļas Lea novērojums.

Bet starp paliem, neizbraucamiem grants ceļiem un Starptautisko sieviešu dienu šī nedēļa tviterī izcēlās ar idejām, par kurām var teikt – varbūt tomēr nevajadzēja?

Pirmais šajā klubiņā iekļuva satiksmes ministrs Uldis Augulis. Latvijā līdz ar pirmo  sniegpulksteņu uzziedēšanu izkusa ceļi.

Un ministrs, galvu pakasījis, skaļi paziņoja – izmantosim pensiju naudu ceļu remontam!

Ministrs ceļiem virzīt piedāvā 2. un 3. līmeņa pensiju uzkrājumus, kurus kaut kad nākotnē saņems šodienas maksātāji. Un, vismaz tviterī, sajūsmas par ministra priekšlikumu ir maz. Piemēram, Rita Ignāte vītero:

Ministra kārdinājumu ķerties pie pensiju naudas saprot Reinis Jansons.

Ekonomists Uldis Osis ideju gan nekritizē:

 

Visprecīzāk par šādu naudas šķērsskaitīšanu no pensijām uz ceļiem, šķiet, tvīto:

Pulciņam "varbūt tomēr nevajadzēja" itin drīz pievienojās Rīgas mērs Nils Ušakovs. Dienās, kad ziemas sniegi mijās ar pavasara šļūdoņiem, Ušakovs ietvīto bildīti ar glauniem zamša zābakiem un tekstiņu – pavasari, pažēlo beidzot rīdzinieces!

Rīdzinieces gan atbild:

 

Izdzēst ierakstu nākas arī ''Rīgas satiksmei''. Tiesa, ne par vairāk kā divu miljonu eiro sodu, bet gan dīvainu fotokolāžu ar ''toreiz un tagad'' – 15. trolejbusa galapunkta foto padomju laikos un tagad. Padomju laiku ierakstā trolejbuss ir vecāks, bet pati pietura izskatās tieši tāda pati. Vien soliņš gadu gaitā pazudis.

Lai gan tvīts izdzēsts, to saglabāt pamanījies Ints.

Kā tad tviterī vērtē ''Rīgas satiksmes'' piedāvātās pagātnes ainiņas?

Pie "varbūt nevajadzēja" var arī pieskaitīt jauno apvienotās DNB un Nordea bankas zīmolu. Tas būšot "Luminor". Vārds esot cēlies no ziemeļu gaismas, bet tvitera lietotājiem ir cits viedoklis.

Arī citiem tvitera lietotājiem ir viedoklis. Pēc tā tad "Luminor" viņiem izklausās?

 

 

Kādu interesantu aspektu piemin Spunde:

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti