Tviterapskats: Kučinska nesaprotamās kaujas un Bondara kampaņas divdomīgais logo

Šonedēļ grūti izcelt kādu īpašu tēmu, kas būtu aizrāvusi vīterotājus. Vieniem interesē Trampa, citam mūsu pašmāju premjera nebeidzamā cīņa ar kaut ko, nezin īsti ko. Vēl daļa vienojas kopējā Eirovīzijas atlases "Supernovas" apspriešanā, un tam visam pa vidu viena miglaina ēnu diena.

Ēnu diena kā jau ēnu diena, sociālie tīkli uz dienu nelietojami, jo, šķiet, visi - gan tie, kas devušies ēnot, gan tie, kuri ēnojami, to steidz parādīt arī sociālajos tīklos. Bilde pie bildes, ātri izvērtējot – šķiet, nākotne mums varētu būt visai cerīga, jo visēnainākie cilvēki ir deputāti ar kuplākajām un daudzgalvainākajām ēnām. Tātad jaunajai paaudzei ir interese par politiku.

Bet ar interesi varētu būt stipri par maz, lai saprastu, ko viņi tur īsti dara. Šonedēļ premjers, uzrunājot ministrus, paziņoja, ka „valdības pirmais darbības gads ir starpposms tālākai kaujai”. Vīterotāji gan līdz šim nekādas kaujas nav pamanījuši, tādēļ bažīgi vaicā un secina - ka "mūsu valdība ir iesaistījusies karadarbībā", tā Māra Kokle @komako66.

"Ja jau ir kauja, tad jau ir arī pretinieks", tviterlietotājs Rihards Vālands @rvalands "Gribētu uzzināt, kas ir ienaidnieks, vai varētu konkretizēt?"

Iespējams, pretinieki varētu būt visi tie, kas netic solījumiem un prognozēm. Vidējā alga valstī 1000 eiro pārsniegs 2020.gadā, ekonomika augs par vairāk nekā trim procentiem gadā, šonedēļ prognozē Finanšu ministrija.

Daiga Grinberga smaidot teic, ka prognozei noticēs tikai tad, ja par to informēs arī citi eksperti piemēram, @DaigaGrinberga "gan jau ornitologi ziņos, kad pūcēm aste ziedēs :-) :-)""

Ja par astēm un krāšņām spalvām, daudz iespēju radoši izpausties interneta ļaudīm šonedēļ sagādāja Latvijas Reģionu apvienība un tās līderis Mārtiņš Bondars.

Apzināti divdomīgi vai nē, bet sabiedrībai tiek atrādīts priekšvēlēšanu logo, kurā attēlota Rīgas atslēga, ko veido Bondara iniciāļi jeb pirmais burts no vārda un uzvārda. Vairāk gan tas atgādina ko tādu, kas zem jostas vietas ne atslēgu.

Par šādām tēmām īpaši interneta jokdari nav jāskubina izpausties, tie ņemas dažnedažādi pārveidot oriģinālu, lai tas kļūtu pēc iespējas nepārprotamāks.

Lai gan Bondara kungs vienā brīdī arī sāk palikt pikts, viņa oficiālais partijas tviterkonts droši iesaistās konforntācijās. Oponējot interneta huligānu cehs.lv apgalvojumam, ka logo esot tikai 5 cm garumā, mērījumi partijā liecinot, ka esot veseli divdesmit.

@UlvisSilins  domā, ka "Bondara logo ir kārtējais solis uz LRApvieniba pilnīgu fiasko RD vēlēšanās". Pat, ja ažiotāžas dēļ (speciāli) tika taisīts kā krāns, tā tomēr esot izgāšanās.

Savukārt Alina Kozlovska ‏@AKozlovska aizdomājas par to, cik jautra varētu būt dzīve, ja Bondara kungs kļūs par Rīgas mēru. Viņa ierosina starp operatīvajiem darbiem iekļaut vēl arvien neatrastā Rīgas pilsētas logo izveidi!

Tā kā uzmanība piesaistīta, tviterī arī sāk interesēties, kuri tad būs Bondara cīņu biedri.  Sarakstā būšot basketboliste Anete Jēkabsone-Žogota, kā arī režisors Andrejs Žagars. "Šķiet, ka viņi grasās startēt nevis RD vēlēšanās, bet skaistumkonkursā pilsoņiem pēc 30 :)," vērtē Jānis Polis @JanisPolis; otra versija ir, ka patiesībā Bondars vēlēšanu aizsegā  ir sācis vākt komandu ikgadējam krastu mačam basketbolā, lai tajā uzvarētu visus politiskos oponentus.

Bet ko nu par politiku!

Svētdienās tā maz kuru interesē, jo svētdienās aktuāls, gluži kā 21.gadsimta Baltijas ceļš, ir Eirovīzijas dziesmu atlases konkurss "Supernova", kurā visa nācija sadodas rokās, lai tviterī ienīstu mūziku, kādu ikdienā neklausās. Tā tēlaini izsakās Toms Lūsis @_affair

Protams, pamanāmākie jau ir tie negatīvie komentāri, tomēr, vērot ''Supernovu'' apvienojumā ar tviteri, kurā tiek apspriests vai ik sīkums ir gana iecienīta nodarbe. Un kā nu ne, ja tviteris ir tā vieta, kur iesmiet par Markusa Rivas vai viņu atbalstītāju izgāšanos, kuri masīvu, visticamāk, ar automātisku robotu un viltus kontu palīdzību īstenotu Rivas slavināšanas kampaņu uzsāk labu laiciņu pēc tam, kad balsošana jau sen beigusies un svinības atceltas. Riva tālāk nav ticis. Bet tas nekādi neattur šos robotus no Rivas slavināšanās arī vēl pēc divām dienām.

Un kur gan vēl jūs uzzināsiet, piemēram, to, ka Guntars Račs ‏@GuntarsRacs pirms pirmā koncerta saņēmis zvanu no @MaestroPauls. "Gatavoju sirdszāles. Vakarā skatīšos to Rača karjeras beigu raidījumu. Veiksmi jums,ja..." #LTVSupernova @LatvijasTV".

 

 

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti