Dzīve & stils / Tautas sports
Briseles maratonā vāc līdzekļus Zvannieku mājām

„Kad atgriezos Beļģijā, sapratu, ka gribu palīdzēt „Zvannieku” mājām," saka beļģis Bendžamins Beržjē, kurš svētdien, 2.oktobrī, kopā ar draugiem, kolēģiem un Beļģijā dzīvojošajiem latviešiem noskrēja pusmaratonu galvaspilsētā Briselē, vācot labdarības akcijā līdzekļus „Zvannieku” mājām Latvijā, kur pazīstamā mācītāja Jura Cālīša un viņa dzīvesbiedres Sandras Dzenītes-Cālītes aprūpē aug bez ģimenes palikušie bērni.

246 kilometru garajā Spartatlonā latvieši izaicinās favorītus

Trešo gadu pēc kārtas Latvijas ultramaratonisti startēs Grieķijas vēsturiskajā supermaratonā. Piektdienas, 30.septembra, rītā starp 380 dalībniekiem Spartatlona distancē no Atēnām uz Spartu dosies jelgavnieks Edgars Simanovičs, rīdzinieks Gunārs Ķeģis, Īrijā dzīvojošais Vilnis Pleite un Pēteris Cābulis no Valkas. Šogad Latvijas skrējējiem 246 kilometru distancē paveicamie mērķi sniedzas tālāk par finiša sasniegšanu 36 stundu kontrollaikā, netieši apstiprināja lsm.lv uzrunātie ultramaratonisti.

Latvijā popularitāti iemantojusi orientēšanās telpās

Pēdējo gadu laikā Latvijā arvien populārāka kļūst telpu orientēšanās. Izveidota pat speciāla līga, kas organizē aizraujošas sacensības. Katram sacensību dalībniekam tiek izdalīta karte ar ēkā izvietotajiem punktiem, kuros pēc iespējas ātrāk pareizā secībā elektroniski jāreģistrējas.

Krāslavā pašvaldība būvē tenisa kortu

Krāslavā par pašvaldības līdzekļiem top tenisa laukums, celtniecības darbi jau sākušies, tos iecerēts pabeigt līdz salam, un jau nākamgad tenisa korts, kas izmaksā aptuveni 40 000 eiro, būs pieejams tenisa cienītājiem. 

Jaunākie
Interesanti