Dzīve & stils / Tautas sports
Mārupes MTB velomaratons - 11. septembrī

Svētdien, 11. septembrī, Mārupes novadā pēc trīs gadu pārtraukuma ar vēl aizraujošāku trasi atgriežas MTB Kalnu riteņbraukšanas un bērnu riteņbraukšanas sacensības, kuru ietvaros ikviens velobraukšanas profesionālis un entuziasts varēs pārbaudīt savus spēkus kādā no četrām maratona distancēm, vienlaicīgi pavadot dienu sportiski uzlādējošā gaisotnē. Vēl šodien var pieteikt savu dalību maratonam par īpašu cenu.

Ekstrēmo sporta veidu cienītāji Ventspilī pulcējas festivālā «Ghetto Games»

Jau piekto gadu jūlija beigās Ventspils kļūst par Latvijas ekstrēmo sporta veidu galvaspilsētu. Pirms tam visā Latvijā jau notiek sacensības, bet uz “Ghetto Games” noslēgumu sabrauc ekstrēmo sporta veidu cienītāji no visas pasaules. Jubilejas gadā rīkotāji  parūpējušies par  vērienīgu  pasākumu trīs dienu garumā. Reiz uz ielas radusies jauniešu kustība pārtapusi nopietnās sacensībās ar draudzīgu atmosfēru.

Nīcas basketbolistiem un futbolistiem uzbūvēta pašiem sava halle

Cēlām, cēlām, līdz uzcēlām – tā puspajokam Nīcas sporta halles atklāšanā labsirdīgi jokoja paši nīcenieki. Septiņi gadi aizritējuši kopš ieceres un pirmajiem projektiem par vienkāršu sporta zāli, taču izdevies īstenot sapni par modernu, starptautiskiem standartiem atbilstošu infrastruktūru. Novada ļaudīm šī būs viena no iespējām pievērsties vēl vairāk sportiskajām aktivitātēm  un veselīgam dzīvesveidam, kaldinot arī panākumus sacensībās.

Burtnieku ezerā atjauno burāšanas tradīcijas

Burtnieku ezerā agrāk bieži notikušas burāšanas sacensības. Lai tradīcijas atjaunotu, šovasar Burtnieku novada jauniešus ar burāšanu iepazīstina pieredzējuši treneri. Pavasarī viņi braukuši pie skolēniem ar mērķi ieinteresēt vismaz desmit, bet nu Burtnieku ezerā uz maiņām burā vairāk nekā 50 jaunieši.

Zirgu rikšošanas sacensības Pušmucovā

Sestdien Ciblas novada Pušmucovā novada svētku ietvaros notiks zirgu rikšošanas sacensības «Ciblas kauss 2016», kurā piedalīsies rikšotāju šķirnes zirgi no visas Latvijas.

Liepājā atklās elektrokartingu centru

Ceturtdien, 7. jūlijā, Liepājā tiks atklāts “Blue Shock Race” elektrokartingu centrs, kas atradīsies Vecajā ostmalā, kādreizējos ostas spīķeros.

«Izskrien Rīgu!» trešais posms - Vakarbuļļos

Bērnus, jauniešus, pieaugušos un seniorus aicina piedalīties jau trešajā šīs vasaras skriešanas seriāla „Izskrien Rīgu!” posmā, kas notiks sestdien, 2. jūlijā, Vakarbuļļu pludmalē. Pieteikties skrējienam iespējams tīmekļa vietnē www.izskrienrigu.lv un sacensību norises vietā.

Rugāju novadā notiks bezceļu 4x4 sacensības

Ziemeļlatgale šajās brīvdienās gatavojas sagaidīt krietnu bezceļu transportlīdzekļu skaitu, tā kā Rugāju novadā esošajā Medņu trasē jau 13 gadu pēc kārtas tiks aizvadīts viens no „TROPHY LATVIA” kausa izcīņas posmiem. 

Ventspils gatavojas pirmajam maratonam

Iepriekšējos sešus gadus Ventspilī arvien lielāku popularitāti iemantoja Piedzīvojumu parka pusmaratons. Šogad Ventspils kļūs par trešo pilsētu Latvijā pēc Rīgas un Valmieras, kur notiks arī pilna maratona sacensības. Rīkotāji, kuri paši ir aizrautīgi garo distanču skrējēji, idejas un pieredzi guvuši lielākajos Eiropas maratonos. Nu iecere īstenota arī pašu mājās.

Jaunākie
Interesanti