Dzīve & stils / Tautas sports
Ķekavā čempionāts galda spēļu daudzcīņā

Garajās svētku brīvdienās Ķekavā aizvadīts čempionāts galda spēļu daudzcīņā, kurā dalībnieki varēja izmēģināt spēkus galda tenisā, novusā, šautriņu mešanā, kā arī šahā un dambretē.

Biķernieku sporta bāzes sacensības bērnu veloaktivitāšu ciklā

Pirmdienas, 17.aprīļa, pēcpusdienā Biķernieku sporta bāzes spīdveja stadionā notiks sacensības bērnu veloaktivitāšu ciklā „Drošais ātrritenis 2017”. Aktivitātes organizē tehniskās jaunrades nams „Annas 2” kopīgi ar Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD).

Sarkandaugavā ar karti rokās skries pēc «Lieldienu balvas»

Otrajās Lieldienās, 17. aprīlī, Rīgā, Sarkandaugavā, notiks tradicionālās Rīgas pilsētas orientēšanās sacensības ''Lieldienu balva''. Šis sacensībām būs jau 15. norises gads, un kā apliecinājums augstajai kvalitātei tām šogad pirmoreiz piešķirts Starptautiskās Orientēšanās federācijas (IOF) pasaules ranga sacensību (WRE) statuss, informē Latvijas orientēšanās federācijas pārstāve Aija Pakalna.

Talsos pirmo reizi sarīko starptautiskas orientēšanās sacensības

Aprit 10 gadu, kopš izveidots orientēšanās klubs “Ziemeļkurzeme”. To, ka orientēšanās sports kļūst populārāks, jūt ne tikai vietējie kluba dalībnieki. Par to varēja pārliecināties sezonas pirmajās sacensībās Latvijas orientēšanās čempionāta pirmajā posmā.

«Cīruļputenis 2017» Preiļos

Lai gan astronomiskais pavasaris jau ir iestājies, ziema kā negrib, tā negrib atkāpties. Vēl vakarrīt daudzviet zemi klāja sniegs. Bet Preiļos šodien bija “Cīruļputenis” - tiesa, ne kā dabas parādība, bet veselīga dzīvesveida sastāvdaļa, pulcējot simtiem skrējēju un soļotāju.

10 valstu skrējēji startē 107 kilometru labdarības ultramaratonā Rīga–Valmiera

1.aprīlī, tieši pusnaktī no piektdienas uz sestdienu 145 ultragaro distanču skrējēji uzsāks ceļu no Brīvības pieminekļa Rīgā līdz Svētā Sīmaņa baznīcai Valmierā. Latvijas garākajā šosejas skrējienā Rīga–Valmiera starp dalībniekiem no 10 valstīm būs gan 74 gadus vecais trases rekordists Georgs Jermolajevs, gan skrējējs ar dzirdes un runas traucējumiem Jānis Kopmanis. Latvijā vienīgā labdarības skrējiena dalībnieki un brīvprātīgie šogad vāc līdzekļus Burtnieku novada pusaudzes Lāsmas Zukures ārstēšanai Ziedot.lv rehabilitācijas centrā "Poga".

Rīgas pavasara rogainingā Bībers un Ronimoiss uzvar ceturto reizi

26.martā norisinājās sestais Rīgas rogainings. Ar pārliecinošu uzvaru garākajā sešu stundu distancē uzvarēja nu jau četrkārtējie Rīgas rogaininga čempioni – Zigmunds Bībers un Andris Ronimoiss, komanda “Laid mums tur laimē diet”, distancē pavadot 5 stundas un 52 minūtes, kuru laikā savākti 189 punkti no iespējamiem 200 punktiem. Uzvarētāji nepilnās sešās stundās veica 70 kilometrus, informē organizatori.

2. aprīlī atklās īres kartingu sacensību sezonu

Sporta kompleksā „333” īres kartingu sacensību sezona tiks atklāta aprīlī, sacensību formāts paredz lielāku braukšanas laiku un sporta kartingu sacensībām pietuvinātu konceptu, informē sacensību organizatori.

Rozentāla skriešanas svētki Saldū atklāj sacensību sezonu

Vairāk nekā tūkstotis skrējēju pieteikušies dalībai Rozentāla skriešanas svētkiem, kuri sestdien, 18.martā, atklās sacensību sezonu, kas ilgs līdz pat novembrim. Lielais dalībnieku skaits skaidrojams gan ar pērn labi noorganizēto skrējienu izcilā gleznotāja Jaņa Rozentāla 150 gadu jubilejā, gan ar nepacietību, ar kādu skrējēji gaida sacensību sezonas pirmos startus.

Daudzsološais Serjogins debitē maratondistancē ar trešo vietu Maltā

Dmitrijs Serjogins svētdien, 5.martā, pirmo reizi startēja maratona distancē un 42,195 kilometru skrējiena finišu sasasniedza pēc 2 stundām 24 minūtēm un 17 sekundēm. Mārupietis savam debijas maratonam izvēlējās Maltu, kurā izcīnīja trešo vietu, piekāpjoties diviem marokāņiem. Vēl diviem marokāņiem nedodot cerības pacīnīties par kāpšanu uz goda pjedestālu, talantīgais Serjogins nomainīja Uldi Kļaviņu 2017.gada ātrākā Latvijas maratonista statusā.

Jaunākie
Interesanti