Dzīve & stils / Tautas sports
Tukumā atklāj otro ielu vingrošanas sezonu

Ielu vingrošana pirms septiņiem gadiem popularitāti sāka iekarot arī Latvijā. Tukumā ielu vingrošanas  biedrība nodibināta tikai pagājušajā gadā, bet jau pulcējusi kuplu pulku interesentu.

Veselības nedēļas pasākumus pieteikušas ap 200 organizācijas

No 23. Līdz 29. maijam visā Eiropā un arī Latvijā norisināsies Latvijas Veselības nedēļa jeb MOVE WEEK, kad iedzīvotāji tiks mudināti piedalīties dažādās veselīgās fiziskajās aktivitātēs. Latvija šajā kampaņā piedalās jau piekto gadu, un tās dalībnieku skaits ar katru gadu aug, informēja Latvijas Tautas sporta asociācijas ģenerālsekretāre Gaļina Gorbatenkova.

Pierobežas jaunieši aizraujas ar akrobātiskajiem trikiem

Izpildīt kaskadieru cienīgus trikus, pārvarot dažādus šķēršļus pilsētvidē, ir vairāku Latvijas un Igaunijas pierobežas jauniešu hobijs un dzīvesveids. Izpildītos trikus viņi iemūžina pašu filmētos video, iedvesmojot arī citus vienaudžus. Akrobātiskie triki ir sarežģīti, un, tos praktizējot, nācies gūt traumas, taču abi jaunieši nebaidās tos atkārtot un ir pārliecināti, ka ar nelielu devu riska un pacietību iespējams īstenot savus sapņus.

Aicina pieteikties trešajam Latvijas Izturības pārgājienam

18.jūnijā Siguldas apkārtnē jau trešo reizi notiks Latvijas Izturības pārgājiens, kura dalībniekiem, pārvietojoties kājām (soļojot, skrienot vai nūjojot), būs noteiktajā kontrollaikā jāpieveic 50 kilometri vai 25 kilometri marķētā trasē. Pieteikšanās izturības pārgājienam jau sākusies, informēja organizatoru, SIA “Walking Fox”, pārstāve Fanija Šitca.

Ogrē mēģina atdzīvināt tramplīnlēkšanu ar slēpēm

Tie, kuri jau paspējuši noilgoties pēc ziemas priekiem, var doties uz Ogri apgūt tramplīnlēkšanas ar slēpēm iemaņas. Tur šī sporta entuziasts treneris Modris Krūze saviem spēkiem uzbūvējis tramplīnu, kurā trenēties var visu gadu.

Fitnesa eksperti: Neviena brīnumkapsula neaudzēs muskuļus par 30 kg mēnesī

Internetā var atrast reklāmas, ka, izdzerot kādu vienu brūinumkapsulu dienā, jau pēc mēneša muskuļu masa būs pieaugusi par 30 kilogramiem. Pieredzējušie atlēti par šo reklāmu vienkārši pasmejas un stāsta, ka iesācēji var mēnesī iegūt vienu – četrus kilogramus, noskaidroja  LTV raidījums “4.studija”.

Atjauno iespēju laivot pa Abula augšteci

Pirms desmit gadiem Smiltenes parkam draudēja applūšana, jo blakus esošais Tepera ezera dambis bija sliktā stāvoklī. Agrāk izveidotā hidrotehniskā būve vairs nenodrošināja ezera apakšējā slāņa attīrīšanos un varēja izjukt. Tagad slūžu sistēmas atjaunošana izmaksājusi vairāk nekā pusmiljonu eiro. Pēc darbu pabeigšanas upe, uz kuras ūdenstilpe izveidota, vilina laivotājus tieši unikālās hidrotehniskās iekārtas dēļ.

Londonas maratonā skrien arī Latvijas vēstnieks

Svētdien, 24.aprīlī, jau 36. reizi notika slavenais Londonas maratons. Virtuāli tajā piedalījās pat britu astronauts no kosmosa stacijas, bet realitātē pa Londonas ielām garo distanci pievārēja arī vairāki latvieši, tostarp mūsu valsts vēstnieks Lielbritānijā.

Liepājnieki noslēdz ziemas peldēšanas sezonu

Svētdien, 24.aprīlī, pulksten 14 atpūtas vietā “Beberliņi” pulcēsies Liepājas ziemas peldētāji no kluba “VeloRonis”, lai ar kopīgu peldi noslēgtu ziemas peldēšanas sezonu.

Sezonas pirmajā «Stirnu bukā» uzvar Kristaps Bērziņš un Laura Čakle

Sestdien, 16.aprīlī, pavasarīgos laika apstākļos starta šāviens dots taku skriešanas sacensību "Stirnu buks" otrajai sezonai. Sacensībās Riekstu kalnā Baldones novadā pirmā posma kopvērtējumā vīriešu konkurencē 1.vietu izcīnīja pašreizējais "Stirnu buka" čempions un Latvijas čempions maratonā Kristaps Bērziņš, bet sieviešu ieskaitē triumfēja Laura Čakle.

Tūrisma triatlons 29. maijā – pa Daugavas lokiem

Dabas, tūrisma, sporta un vienkārši svaiga gaisa cienītājus šī gada 29. maijā Daugavpils novada Slutišku un Diļeviču ciemos aicina tūrisma triatlons, informē sacensību organizators Daugavpils novada pašvaldības aģentūras “TAKA” direktors Rolands Gradkovskis.

Kurzemē slēpņo ar apvidus automašīnām

Dažādu objektu un kontrolpunktu meklēšana ar navigācijas palīdzību Latvijā ir pazīstama. Taču tradicionālā "4x4" piedzīvojuma brauciena "Tebras ekspedīcija" organizatori nolēmuši Latvijā attīstīt tādu slēpņošanu, kur slēpņi jeb kontrolpunkti būtu sasniedzami tikai ar apvidus auto. Šīs nedēļas nogalē Skrundas un Embūtes apkaimē aizvadīts pirmais šāds pasākums.

Rēzeknes pusmaratonā piedalās rekordliels skrējēju skaits

Ar Rēzeknes pusmaratonu sestdien, 9.aprīlī, ir aizsākta skriešanas sezona Latvijā. Rēzeknē pusmaratons notika jau piekto reizi. Tad pilsētas ielās pulcējas skrējēji, sākot no tiem, kuri tikko iemācījušies staigāt, līdz pat profesionāliem sportistiem.

Jaunākie
Interesanti