Dzīve & stils / Tautas sports
Tautas slēpojumā «Alūksne» uzvara mājiniekam Andrejam Rastorgujevam

Alūksnieši Andrejs Rastorgujevs un Oskars Muižnieks savā mājas trasē ieņēma pirmās divas vietas tradicionālajā 20 kilometru tautas slēpojumā. Arī trešo vietu ātrāko vīru slēpojumā izcīnīja biatlonists - pieredzējušais Ilmārs Bricis bija ātrāks par virkni jaunākiem sacensību dalībniekiem, liecina slēpojuma rīkotāju biedrības "Sportlat" sniegtā informācija.

 

 

Madonā aizvadīts tautas slēpojums

Sestdien, 20.februārī, risinājās tradicionālais tautas slēpojums „Madona”, vēsta sacensību organizatori. Lai gan šīs ziemas gaitā ik pa brīdim rodas sniegam ne tik labvēlīgi apstākļi, Madonas slēpošanas un biatlona bāzē „Smeceres sils” 2,5 kilometru aplis bija labi sagatavots un nodrošināja pilnvērtīgu sacensību atmosfēru.

Jūrmalā ar karnevāla skrējienu aizvadīti ziemas sporta svētki
Sestdien, 20.februārī, Dzintaru pludmalē tika aizvadīti Jūrmalas ziemas sporta svētki, kuros līdzās skrējējiem un nūjotājiem, aktivitātēs iesaistījās gan lieli, gan mazi pasākuma apmeklētāji un skolu komandas, vēsta sacensību rīkotāji. Sporta svētkus noslēdza karnevāla skrējiens, kas viena kilometra garā parādē vienoja vairāk nekā 300 skrējējus.
Ziemas peldēšanas čempionātā Lielupē sacenšas 120 «roņi»

Tradicionālo ziemas prieku baudītāji šogad sūrojas par silto ziemu, bet ziemas peldētājus laika apstākļi tikpat kā neietekmē. Aptuveni 120 tā saucamo roņu šajā nedēļas nogalē piedalījās jau 12. Latvijas Ziemas peldētāju čempionātā. Sportisti sacentās sešās disciplīnās, bet galvenais šī sporta veida cienītājiem ir labsajūta, ko sniedz pelde aukstajā ūdenī.

Dzintaru pludmalē risināsies karnevāla skrējiens

20.februārī Dzintaru pludmalē norisināsies Jūrmalas Ziemas sporta svētki, kuru laikā notiks skriešanas un nūjošanas sacensības, kā arī cita veida sportiskas aktivitātes, vēsta pasākuma rīkotāji. Apmeklētājiem tiks piedāvāta plaša izklaides programma dažādām gaumēm, un svētku kulminācijā norisināsies Karnevāla skrējiens, kura dalībnieki aicināti tērpties uzmanību piesaistošā apģērbā vai maskās.

Glābēji brīdina par laivošanas bīstamību Amatā

Šobrīd Latvijas upēs notiek aktīvs ledus kušanas, lūšanas un ledus krāvumu veidošanās posms, tāpēc Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina aktīvās atpūtas cienītājus neriskēt ar savu dzīvību un veselību un atturēties no laivošanas.

Trīs dienu piedzīvojumu pārgājiens mīlestības svētkos piedāvā nakšņot āra apstākļos

Aktīvās atpūtas uzņēmums "Gandrs" otro gadu pēc kārtas aicina doties īpašā piedzīvojumu pārgājienā, kas norisināsies trīs dienas un divas naktis no 12. līdz 14.februārim vienā no nepieradinātākajām Latvijas teritorijām – Sēlijā, lai sajustu Latvijas neskartās dabas burvību un tās spēku mīlestības svētkos, vēsta SIA "Gandrs" pārstāve Ilze Karahona.

Nakts orientēšanās sacensībās Ērgļos «medī mamutus»

Naktī no 30. uz 31.janvāri jau 14.gadu notiks gada gaidītākās ziemas nakts orientēšanās sacensības „Mamutu medības”. Piedaloties komandām piecu cilvēku sastāvā, galvenais mērķis ir apmeklēt kontrolpunktus un veiksmīgi izpildīt visus 14 uzdevumus, kas saistīti ar visām dabas stihijām - gaisu, zemi, ūdeni un uguni.

Liepājas ziemas peldēšanas sacensībās triumfē «Jelgavas roņi»

Ar ziemas peldētāju kluba “Jelgavas roņi” pārstāvju Dmitrija Žigunova un Diānas Timermanes uzvaru 23.janvārī Liepājā, atpūtas vietā “Beberliņi”, noslēdzās ziemas peldēšanas sacensības “Liepājas VeloRoņa kauss 2016”, lsm.lv pavēstīja sacensību rīkotāji.

Projekts «Basketbols aicina» uzrunā mazos jelgavniekus

Basketbols ir viena no populārākajām sporta spēlēm Latvijā, bet, lai par to ieinteresētu arī jauno paaudzi, jau sesto gadu Latvijas basketbola līgu spēlētāji ik mēnesi viesojas kādā novadā. Šonedēļ projektā “Basketbols aicina” kopīgā nodarbībā tikās Jelgavas basketbola kluba spēlētāji un sākumskolu skolēni.

14 skolas saņem labdarības akcijā saziedotu sporta inventāru

Atsākoties mācību gadam, 14 Latvijas skolas Rīgā, Jelgavā, Valmierā un Siguldā saņēma labdarības akcijas “Ziemassvētku karavāna” pasākumu laikā sagādāto sporta inventāru, vēsta Latvijas Olimpiskā komitejas (LOK) pārstāve Madara Boša.

Ventspilī rīko dīķa hokeja turnīru

Šī ziema Ventspils apkaimē priecē ne vien slēpotājus un snovbordistus, bet arī hokeja cienītājus. Jau trešo gadu pašā Ventspils centrā uz dīķa pie Reņķa dārza noritēja nu jau par tradīciju kļuvušais ziemas hokeja turnīrs.  

Piekto reizi Latvijas novados risināsies Pasaules sniega diena

Šā gada 17.janvārī gan visā pasaulē, gan arī vairākās vietās Latvijā ar daudz un dažādiem pasākumiem tiks svinēta "Pasaules sniega diena 2016”, vēsta Latvijas Slēpošanas savienība (LSS) pārstāvis Ivars Bācis. Sniega dienā plānots bērniem dot iespēju iepazīt un arī izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega.

Pauls Jonass: Aizputes ģimeņu Vecgada volejbola turnīrā būšu enkurs

Aizputē ir senas volejbola spēles tradīcijas. Sportistu vidū šī Kurzemes mazpilsēta savulaik pat tikusi dēvēta par volejbola galvaspilsētu. Lai gan kādu laiku volejbolistu aktivitātes bija pieklusušas, tās ar jaunu sparu atsākušās līdz ar savas komandas izveidi, kas jau paguvusi iekarot Nacionālās līgas virsotnes. Sagaidot gadu miju, aizputniekiem radusies jauna tradīcija - ģimeņu volejbola turnīrs, kas guvis plašu atsaucību. Šogad tajā piedalījās arī pasaules klases motosportists Pauls Jonass.

Jaunākie
Interesanti