Dienas ziņas

Veco gadu aizvada ar kopīgu skrējienu

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Aizputē aizvadīts ģimeņu Vecgada volejbola turnīrs

Vecgada volejbola turnīrs Aizputē pulcē aizvien vairāk komandu

Pirms pieciem gadiem Aizputē tika likts pamats jaunai tradīcijai – ģimeņu Vecgada volejbola turnīram. Tolaik spēles laukumā sacentās ap 20 komandu, taču šogad to skaits pārsniedza jau trīs desmitus. Draudzīgā un demokrātiskā atmosfērā spēlēt bumbu bija ieradušās ģimenes ne tikai no Aizputes novada, bet arī no Kuldīgas un Liepājas.

Uz Vecgada ģimeņu volejbola turnīru Aizputes novada Sporta centrā ieradušās 32 komandas. Tas ir rekordskaits, kas pierāda šāda veida sacensību nepieciešamību,-atzīst organizatori. Ģimeņu turnīrā iespējams piedalīties ikvienam, galvenais nosacījums - komandas dalībniekiem jābūt radiniekiem. "Es spēlēju amatieru līmenī. Dēls paaicina, tad izkustos, negribas iesūbēt. Gribas ,lai dzīve aktīvāka un skaistāka," stāsta volejbola turnīra dalībnieks no Aizputes Aigars Sedols.

Dalībniekiem pašiem, izvērtējot savu meistarību un fizisko sagatavotību, spēles aizrit iesācēju, amatieru un profesionāļu grupās. Vienlaikus trīs laukumos var vērot grupu turnīrus, kur katrai komandai nākas izspēlēt vismaz četras līdz piecas spēles. "Visvairāk ir vidusslānis, kas sevi uzskata par amatieriem. Domāju, ka tādu profesionālu nemaz nav, bet ir daudzas komandas, kas arī ikdienā spēlē," norāda volejbola turnīra rīkotājs Indulis Laškovs.

"Es vēl joprojām trenējos volejbolā, Kārlis arī trenējas pirmo gadu. Vasarās mums ir volejbola tīkls, tad spēlejam visi," saka volejbola turnīra dalībniece no Pāvilostas novada Indra Jurika.

Galvenais ir kopā būšanas prieks, atzīst allaž sportiskā Jonasu ģimene no Kalvenes. Viņu izspēles aizrit iesācēju grupā, ar vēl četrām tikat azartiskām komandām. "Es jau esmu autsaiders volejbolē, bet es mēģinu," norāda volejbola turnīra dalībnieks no Kalvenes Kaspars Jonass.

Vecgada ģimeņu volejbola turnīrā Aizputē piedalījās komandas ne tikai no vietējā novada, bet arī no apkārtējiem novadiem, kā arī no Kuldīgas un Liepājas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti