Dzīve & stils / Tautas sports
Latvijas distanču slēpotāji kāpj uz pjedestāla Tartu maratonā

Teju trīs tūkstoši slēpošanas klasiskā soļa cienītāju Igaunijas pilsētā Otepē februāra izskaņā sacentās vienā no pasaulē tradīcijām bagātākajiem maratoniem. Jānis Teteris, Leons Seskens un Laura Lapiņa bija to vairāk nekā 50 Latvijas slēpotāju vidū, kas kāpa uz goda pjedestāla 34 kilometru distancē. Tikmēr Madonas Smeceres silā 25.februārī tika aizvadītas arī vienas no pēdējām slēpošanas sacensībām šajā sezonā.

Kanāriju salu taku skrējienā no Latvijas sportistiem vislabākās izredzes Jesko

Februāra pēdējā nedēļā 29 Latvijas taku skrējēji Spānijai piederošo Kanāriju salu arhipelāga trešajā lielākajā salā startē “Trans Gran Canaria” kalnu taku skrējienos. Vairāku tūkstošu dabasskatu vērotāju un savu spēju robežu pārbaudītāju vidū būs arī Latvijas labākie taku skrējēji, kuri cīnīsies par rezultātu un reitinga punktiem. Pirmo reizi pasaules tūres “Ultra-Trail World Tour” posmā izlikto dalībnieku vidū nosaukts arī Latvijas skrējējs.

Ludzā un Rēzeknē arvien vairāk amatierhokejistu

Ludzas novadā cilvēku skaits, kuri spēlē hokeju amatieru līmenī, gadu no gada aug. Jau piecus gadus sporta entuziastiem ir pieejams hokeja laukums, kur tiek rīkots arī novada hokeja turnīrs. Ziemā daudzas komandas trenējas āra laukumos – tuvāk savai dzīvesvietai. Taču reģionā nepietiekot vietu, kur hokeju spēlēt iekštelpās.

Madonā pirmo reizi aizvadīts Pasaules kauss kamanu suņu sportā

Nedēļas nogalē Madonas slēpošanas un atpūtas bāzē “Smeceres sils” tika aizvadīts Latvijas Kamanu suņu federācijas un “Dog Sport Carnikava” rīkotais Pasaules kausa posms, Baltijas kausa posms un Latvijas Ziemas čempionāts kamanu suņu sportā, kas pulcēja ap 70 dalībnieku no 7 valstīm un vairāk nekā 200 suņus, informēja organizatoru pārstāvis Ivars Bācis.

Viļakieši trenēsies kopīgi un attīstīs skriešanas sportu

Skriešana pēdējos gados kļuvusi par iecienītu nodarbi dažādu paaudžu cilvēkiem. Un lai šim demokrātiskajam sporta veidam piesaistītu arī lauku iedzīvotāju interesi, sporta kluba “Skriešanas akadēmija” veidotāji šogad dažādos novados organizēs kopīgus treniņus. Tikko pirmā skrējēju grupa izveidota Latgales pierobežā – Viļakas novadā.

Akcijā «Mans treneris» Drabešos saka paldies aizrautīgam sporta pedagogam

Katram no mums ir kāds cilvēks, kurš palīdzējis dzīvē izdarīt pareizās izvēles. Bieži vien tas ir treneris. Pateicoties LTV "Sporta studijas" jaunajai akcijai "Mans treneris", portālā lsm.lv ikvienam ir iespēja pateikt paldies savam trenerim. Šādu iespēju jau izmantojis Drabešu internātpamatskolas audzēknis Roberts Aleksis Glazers. Latvijas ātrākais vidējo distanču skrējējs U-14 vecuma grupā ir pateicīgs savam trenerim Austrim Āboliņam. 

Latvijas skrējēji Igaunijā uzvar gadumijas 12 stundu ultramaratonā

Kaspars Adijāns un Vita Devjatņikova Igaunijas galvaspilsētas Tallinas pievārtē 12 stundu ultramaratonā pieveica 119,2 un 115,2 kilometrus, piekto gadu pēc kārtas nodrošinot uzvaras Latvijas skrējējiem. Sacensību rīkotāju informācija liecina, ka gadumijas skrējienā piedalījās 60 skrējēji no trim valstīm un sešas medaļas no deviņām izcīnīja Latvijas pārstāvji.

«Valkas četrcīņa - 2017» aicina uz fiziskām aktivitātēm

Sacensību seriāls “Valkas četrcīņa” ir tradicionāls pasākums vairāku gadu garumā ne tikai Valkas novada, bet arī citu novadu iedzīvotājiem un arī kaimiņvalsts Igaunijas iedzīvotājiem. Tā mērķis ir popularizēt un veicināt sportiski aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, nodarbojoties ar sportu visu gadu, kā arī radīt iespēju ikvienam cilvēkam sistemātiski nodarboties ar dažādiem sporta veidiem.

Jaunākie
Interesanti