Dzīve & stils / Tautas sports
Ludzā un Rēzeknē arvien vairāk amatierhokejistu

Ludzas novadā cilvēku skaits, kuri spēlē hokeju amatieru līmenī, gadu no gada aug. Jau piecus gadus sporta entuziastiem ir pieejams hokeja laukums, kur tiek rīkots arī novada hokeja turnīrs. Ziemā daudzas komandas trenējas āra laukumos – tuvāk savai dzīvesvietai. Taču reģionā nepietiekot vietu, kur hokeju spēlēt iekštelpās.

Madonā pirmo reizi aizvadīts Pasaules kauss kamanu suņu sportā

Nedēļas nogalē Madonas slēpošanas un atpūtas bāzē “Smeceres sils” tika aizvadīts Latvijas Kamanu suņu federācijas un “Dog Sport Carnikava” rīkotais Pasaules kausa posms, Baltijas kausa posms un Latvijas Ziemas čempionāts kamanu suņu sportā, kas pulcēja ap 70 dalībnieku no 7 valstīm un vairāk nekā 200 suņus, informēja organizatoru pārstāvis Ivars Bācis.

Viļakieši trenēsies kopīgi un attīstīs skriešanas sportu

Skriešana pēdējos gados kļuvusi par iecienītu nodarbi dažādu paaudžu cilvēkiem. Un lai šim demokrātiskajam sporta veidam piesaistītu arī lauku iedzīvotāju interesi, sporta kluba “Skriešanas akadēmija” veidotāji šogad dažādos novados organizēs kopīgus treniņus. Tikko pirmā skrējēju grupa izveidota Latgales pierobežā – Viļakas novadā.

Akcijā «Mans treneris» Drabešos saka paldies aizrautīgam sporta pedagogam

Katram no mums ir kāds cilvēks, kurš palīdzējis dzīvē izdarīt pareizās izvēles. Bieži vien tas ir treneris. Pateicoties LTV "Sporta studijas" jaunajai akcijai "Mans treneris", portālā lsm.lv ikvienam ir iespēja pateikt paldies savam trenerim. Šādu iespēju jau izmantojis Drabešu internātpamatskolas audzēknis Roberts Aleksis Glazers. Latvijas ātrākais vidējo distanču skrējējs U-14 vecuma grupā ir pateicīgs savam trenerim Austrim Āboliņam. 

Latvijas skrējēji Igaunijā uzvar gadumijas 12 stundu ultramaratonā

Kaspars Adijāns un Vita Devjatņikova Igaunijas galvaspilsētas Tallinas pievārtē 12 stundu ultramaratonā pieveica 119,2 un 115,2 kilometrus, piekto gadu pēc kārtas nodrošinot uzvaras Latvijas skrējējiem. Sacensību rīkotāju informācija liecina, ka gadumijas skrējienā piedalījās 60 skrējēji no trim valstīm un sešas medaļas no deviņām izcīnīja Latvijas pārstāvji.

«Valkas četrcīņa - 2017» aicina uz fiziskām aktivitātēm

Sacensību seriāls “Valkas četrcīņa” ir tradicionāls pasākums vairāku gadu garumā ne tikai Valkas novada, bet arī citu novadu iedzīvotājiem un arī kaimiņvalsts Igaunijas iedzīvotājiem. Tā mērķis ir popularizēt un veicināt sportiski aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, nodarbojoties ar sportu visu gadu, kā arī radīt iespēju ikvienam cilvēkam sistemātiski nodarboties ar dažādiem sporta veidiem.

Jelgavā jauniešu vidū aizvien populārāks kļūst volejbols

Turpinot iesākto tradīciju, Jelgavā aizvadītas Ziemassvētku kausa izcīņas sacensības volejbolā. Šādas sacensības aizsākušās pagājušā gadsimta 70.gados kā spartakiāde starp darba kolektīviem, bet mūsdienās tās tiek turpinātas, lai  popularizētu šo sporta veidu jauniešu vidū. Šogad par Ziemassvētku kausu sacentās 12 komandas –  par trim vairāk nekā pērn.

Jaunākie
Interesanti