Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Aizputē aizvadīts ģimeņu Vecgada volejbola turnīrs

Veco gadu aizvada ar kopīgu skrējienu

Jelgavas skrējēji veco gadu aizvada ar kopēju skrējienu

Jau ceturto gadu aktīvākie jelgavnieki tiekas skriešanas koptreniņos. Šogad Jelgavas vieglatlētikas klubs pirmoreiz aicināja visus skriešanas entuziastus kopīgā skrējienā pavadīt arī veco – 2017. gadu.

Interese par vienu no demokrātiskākajiem  sporta veidiem- skriešanu Jelgavā ar katru gadu pieaugot. Šajā gadā uz koptreniņiem regulāri nākuši jau ap  pussimts jelgavnieku. “Tie mērķi kļūst aizvien lielāki: ne tikai, lai notievētu. Principā jau katrs mēģina iet tālāk uz priekšu,” saka trenere Aļona Fomenko.

Šogad visi skriešanas entuziasti kopīgam skrējienam pulcējās arī, lai pavadītu veco gadu. Interesentu netrūka. Jansonu ģimene ikdienā nodarbojoties ar rogainingu, bet arī skriešana patīkot gan lielajiem, gan mazajiem. “Vismaz nav jāsēž mājās. Ir brīvdiena. Vēl jo vairāk tāpēc, ka Ziemassvētki ir ēšanas laiks. Tagad vajag izkustēties. Es domāju, ka tā ir laba ideja,” norāda skrējiena dalībniece Ieva Jansone.

Starp gandrīz simts skrējiena dalībniekiem, jaunākie vēl ir bērnudārznieku vecumā, bet vecākie jau pārkāpuši 70 gadu slieksni. Šoreiz tas gan nav nekāds šķērslis, jo katrs var izvēlēties distanci atbilstoši spējām, un arī laika kontrole ir vien pašu zināšanai. “Ir tā, ka ir divas distances. Viena ir viens aplis, kas 1,4 km, un četri apļi, kas ir 5,6km. Individuāli fiksējam laiku. Ja ir interese, lai zinātu cik ātri esi veicis distanci, bet tās nav sacensības,” stāsta pasākuma idejas autors Edgars Simanovičs.

Tas arī ir iemesls, kas dažiem ļāvis sadūšoties   savam pirmajam lielajam skrējienam.Es mēģināšu pirmoreiz. Meita mani pierunāja, un es piekritu (..) man ir jaunā gada apņemšanās sākt sportot un skriet,” norāda skrējiena dalībniece Dace Grāmatiņa.

Organizatori cer, ka nākamajā gadā  skrējiens “Veco gadu pavadot” atkal notiks, un drīz vien tas kļūs par pilsētnieku vecgada tradīciju.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti