Tviterapskats: Par konsekvencēm un to, kas ir ārpus labā un ļaunā

Skolēnu dziesmu un deju svētku pozitīvās un negatīvās atskaņas, maigie sodi pedofiliem, kā arī aktuālā un permanentā fona troksni nodrošinošā un sašutumu raisošā restorāna “Kleever” nosaukuma lieta ir tvitera apspriestākie temati. Tam visam klāt vēl nāca nedēļas noslēgumā “Prāta vētras” uzstāšanās Krievijā.

Kaut kur netālu sprāga latviskuma un patriotisma lādiņš. Daudz smagi ievainotu - ziņo Mahris Zmeycharauski ‏@Zmeycharauski

Bērni ģība no laimes - ironizē vēl citi tviterlietotāji par jauniešu dziesmu un deju svētku incidentu. Gājiens tiek atcelts, bet tas tāpat notiek. Rīgā spokojas - tūkstošiem cilvēku iet gājienā, kurš nenotiek, smīn Guntars Meluškāns ‏@GMeluskans

Bet Gunta Sloga ‏@GuntaSloga vēro - "Pēc visa spriežot, sanāk, ka divas augstākās valsts amatpersonas devušās kaut kādā nelegālā gājienā".

Lai gan gājiens nelegāls – arestēts neviens netika. Mazliet jau ir tā, ka tvitera apmeklētājiem tāpat nekad labi nebūs. Pēc ziņas, ka [izglītības un zinātnes ministre Mārīte] Seile atceļ gājienu, [žurnālistes] Sanitas Jembergas vārdiem sakot – "Tviteris vienā korī sauc – "Atņem bērniem svētkus", Seile neatceļ gājienu – tviteris sauc – "Dzen bērnus ģībonī un postā!"

Var jau kritizēt un varbūt pat prasīt ministres demisiju, bet, visticamāk, to arī atcels, jo atcelšanas ministrei sanāk vislabāk, smej Alvis Balodis un uzskaita ‏@AlvisBalodis: "Izglītības ministres līdz šim paveiktais: Skolu pāreja uz latviešu valodu - atcelta. Skolotāju algu reforma - atcelta. Dz. svētku gājiens - atcelts".

Kamēr satraucamies par ģībstošiem bērniem - Liepājas tiesa par bērniem īpaši nesatraucas – un satracina sabiedrību ar savu mīksto spriedumu diviem pedofiliem, kuriem par savu nodarījumu vien piespiedu darbs. Pieklājīgu un mazāk pieklājīgu tvītu straumē birst sašutums un parādās arī aicinājumi pašiem spriest – taisnīgāku tiesu.

Nav jau brīnums - spriedums ir ārpus labā un ļaunā - vērtē Anna Kononova ‏@annakononova. Kastrācija, cietums, mūža uzraudzību, pieprasa tviteris un brīnās, kā tāds sods – piespiedu darbs un naudas sods - vispār juridiski iespējams.

Pat par nelikumīgi nocirstu eglīti sods ir līdz četriem gadiem cietumā, atgādina tviterlietotājs santehniķis. ‏@er_h_s.

Pēdējie sliktie šonedēļ ir mūziķi no "Prāta vētras", kuri uzstājušies mūzikas festivālā Krievijā, tās armijas tanku fonā. ""Prāta vētra" nokļuvusi vērtību vētrā. Un pazaudējusi prātu, vērtē Liene Cipule ‏@LieneCipule Nav jābūt Imantam vecam, lai sajuktu prātā.

"Prāta aptumsums" saka Jānis Hermanis ‏@J_Hermanis

Viņš nav vienīgais. Tomēr ne visi steidz nosodīt populāro grupu, aicinot citiem nebūt divkošiem. Liga Vasiluna fotogrāfe ‏@ligavasiluna saka - "Divdabji un divkoši. Par viena mūziķa panākumiem Ru priecājas, otrus nosoda - it kā šamie tos tankus uz festivālu teju vai paši atvilkuši".

Kad Krievijā uzstājās Busulis, priecājās un lepojās, bet kad "Prāta vētra" – ēd nost. Kur konsekvence, jautā Romāns Meļņiks.

Labi gan, ka "prātniekiem" sociālajos tīklos ir tik daudz aizstāvju, jo viņu pašu skaidrojums nebija pārāk veiksmīgs, piemēram, atsaucoties uz svētajiem rakstiem. Tviterī varam atrast jociņus par šo tēmu, piemēram Kristapa Sila veikto pētniecību – viņš ar sākumā nav ticējis, bet Kauperam taisnība – Bībelē tiešām tā ir rakstīts. "Prāta vētrai" jākoncertē Krievijā., kā pierādījums – tvītam pievienota bilde.

Bet, noslēdzot tviteraspkatu, pāris laika apstākļiem un aktualitātēm atbilstoši novērojumi. Maruta Funta ‏@MFunta sapratusi, ka ""naktīs kurmji viens otru izšauj debesīs pretī zvaigznēm. Tā rodas perfektie kurmju rakumu caurumi".

Bet tviterlietotājs Eriks ‏@Egriks, atbildot uz jautājumu - "Kur nolēmāt atvaļinājuma laikā atpūsties?" – esot ar sievu pārskaitījis budžetu un izlēmuši, ka nav noguruši...

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt