Ārpus ētera / Sociālo mediju apskati
«Soči 2014» sociālajos tīklos: Bronza!

Spēļu piektā sacensību diena nesusi pilnu emociju gammu. No lieliem priekiem par pirmo medaļu līdz tikpat šokējošam un pat negaidītam iznākumam hokeja mača izskaņā.

Tviterapskatā – Eirovīzija, Soči un Strīķes atlaišana

Mēs esam eksperti, protams, visu jomu - vai runa būtu par elektrības tarifiem, Eirovīziju vai par to, kā jāorganizē olimpiskās spēles un to atklāšana. Tviterī padomu, kritikas, ironijas par visām aktualitātēm netrūkst.

«Soči 2014» sociālajos tīklos: Pirms lielā sākuma

XXII Ziemas olimpiskās spēles Sočos tiks atklātas šovakar, taču jau līdz šim sociālajos medijos novērojama ļoti liela aktivitāte par tām. Jāatzīst gan, ne tajā Sočiem labvēlīgākajā gaismā.

Tviterapskats: par samērīšanos…

Kurš gan bērnībā nav samērījies? Kurš ātrāks, lecīgāks, kurš smagāks. kurš pirmais līdz krustojumam un atpakaļ? Kam tālākais un precīzākais spļāviens, kuram no puikām garākas un taisnākas matu cirtas un tamlīdzīgi. Pēc tam jau tāpat vien turpinām dzīves laikā dažādi samērīties un lielīties. Izņēmums nav arī sociālie tīkli - kuram vairāk sekotāju, kuram vairāk bezjēdzīgu un kam jēdzīgu tvītu?

Tviterapskats: Topošā valdība, grāmatu ķēde un ziema ir klāt

Streļčenoks, Juta Strīķe, „studenti arī jūt striķi, jo sesijas pēdējie metri”. Dažiem kilometri. Valdību veidojot, tviterī aizstāv tvītministrus. Parādās arī ziemai raksturīgas problēmas, temati un jautājumi. Un, protams, tie kas ikdienā regulāri lasa, jo īpaši sociālos tīklus, – vēlas izteikties par sestdien notikušo grāmatu ķēdi.

Tvītos - valdības tapšana un ziemas gaidas

Kas stāv aiz Straujumas, kādas krāsas mati un kāda hūtes? Vai ir pieklājīgi premjeras amata kandidāti saukt par tanti? Un kā izveidot valdību - tie ir temati, kas nodarbina šonedēļ tviterlietotāju prātus un domas. Vēl protams, joprojām tiek gaidīta ziema, un līdz ar eiro ieviešanu  atklājas arī kādi līdz šim neapzināti ekonomikas teorijas fenomeni un atklājumi.

Tviterapskats: Andris Bērziņš un viņa premjers; diskusijas par to, kurš kuru uztur

Meklētākā persona valstī – premjers. Visiem jāsteidz palīgā to meklēt – aicina prezidents. Tā kā pirms nedēļas tviterī ieteiktajā valdības sastāvā prezidents nav ieklausījies un visu piedāvāto izbrāķējis – tviterlietotāji steidz nesaudzīgi kritizēt viņu pašu. Kamēr vieni skaidro, vai prezidents pats nesaprot, kas ir un ko dara, vai arī kāds viņu bīda, tikmēr žurnālisti žurnālistiem un arī kādam politiķim draud ar tiesu darbiem un skaidro, kurš ir profesionālis un kurš ne.

Tviterī – kas, kur, kā, ar ko grāvjos un politikā

Socialajos tīklos turpina veidot valdību, apspriest, kas ar ko ēd pusdienas, novērtēt Rīgas mēra Nila Ušakova atbalstītāju rokdarbu spējas, kā arī priecāties par pirmo īsto sniegu – publicējot BMW markas automašīnas, kuras jau paspējušas ieslīdēt grāvjos.

Tviterapskats: Dienā, kad nevainīgai Pūcei uzziedēja aste

Dienā, kad nevainīgai Pūcei uzziedēja aste, noģība princese baltajā zirgā un valdība ar', bet Rīgas runcis no siltās vietas prom neiešot: tā teicis, tas apgriezās un aizgāja iepirkties uz "Maximu", jo tur šovakar rindas mazākas. Tā, pavisam īsi varētu raksturot norises sociālajos tīklos šonedēļ.

Tviterapskats: Līdzjūtības, palīdzība un zaudējumi

Stāsti par to, kā un kurš uzzinājis par traģēdiju Zolitūdē, pēdējās dienās ir vai ikvienas savstarpējo cilvēku sarunu sastāvdaļa. Un sociālie tīkli ir tie, kur vairums saņēmis pirmās ziņas par traģēdiju.

Populārākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt