Ārpus ētera / Tvitera apskats
"Twitter" apskats, 17.02.2013.

Aizvadītajā nedēļā sociālajos tīklos tika plaši apstrieta Pāvesta atkāpšanās un debesu ķermeņu tuvība ar zemi, kā arī Ēnu un Valentīna dienas.

„Twitter” apskats, 10.02.2013.

Aizvadīta notikumiem un norisēm bagāta nedēļa, un līdz ar to sociālajos tīklos ir daudz tematu, ko cilvēkiem apspriest - sākot ar mediju uzsākto kampaņu par ātro kredītu ierobežošanu un vēlmi ierobežot melus „Liepājas metalurga” apkārtnē. Aktuāla šonedēļ ir bijusi arī vecuma pensijas aprēķināšana, Eiropas naudas dalīšana un hokejs. Un kā ikvienam (ir vai nav redzējis) ir viedoklis par Latvijas Eirovīzijas dziesmas atlases konkursu.

"Twitter" apskats, 03.02.2013.

Sporta komandu veiksmes basketbola un neveiksmes hokeja laukumos - šīs nedēļas karstie temati tviterī. Neizpaliek arī ierastā politika un sabiedrisko mediju kritika.

"Twitter" apskats, 27.01.2013

Ko tālāk darīt valsts kontrolierei Sudrabai, kā parādīt dzīves realitāti deputātiem, kā labāk izvēlēties gada vārdus un nevārdus un kā tikt pie labākiem priekšvēlēšanu solījumiem?

"Twitter" apskats, 20.01.2013

Politika, apkures rēķini, LTV kritizēšana un neveiksmīgs mēģinājums Latviju izcelt populārāko tematu sarakstā sociālajā tīklā "Twitter" - tādi ir aizvadītās nedēļas apspriestākie temati "čivinātājiem".

"Twitter" apskats, 13.01.2013

Nedēļas centrālie temati - kultūras ministres komandējums uz Austrāliju, algu palielināšana valsts uzņēmumos, izmaiņas laikrakstā "Diena" un arī Reformu partijas agonija un spazmas, meklējot Rīgas mēra kandidātu.

"Twitter" apskats, 06.01.2013

Jaunais gads sociālajos tīklos iesākts ar pārmaiņām - tie, kas jūtas nesaprasti, vai arī vienkārši sevi uzskata par pārāk rupjiem sabiedrībai, tos nolēmuši pamest un līdz ar to - palaiduši garām LTV Jaungada šova novērtējumu.

"Twitter" apskats, 30.12.2012.

Gada pēdējā tviterapskatā atskatāmies uz to, kā tas aizvadīts šajā mikroblogošanas vietnē Latvijā. Kas bijuši karstākie temati un notikumi tviterlietotāju sarunās.

"Twitter" apskats, 23.12.2012.

Pasaules gals pārdzīvots, un tvitera lietotāji arī šoreiz neskopojās ar vērojumiem un vērtējumiem. Vairāk jūtams pirmssvētku satraukums, tāpat ļaudīm sirdis un Rīgas ceļi pilni ar sniegu.

"Twitter" apskats, 09.12.2012

Sociālos tīklu dienaskārtību šonedēļ nosaka politiskas un politiķu rosinātas tēmas, piemēram, par eiro ieviešanu vai neieviešanu. Paši politiķi skaidro, ka viņu domām un rīcībai ar to, kas rakstīts partijas programmā, ir tikpat cieša saikne kā ēzelītim Iā ar kosmosa izpēti.

"Twittera" apskats, 02.12.2012.

Šonedēļ tviterī ļaudis gaida pasaules galu, gatavojas tam un brīvos brīžos aprej Sarmīti Ēlerti. Vēl tiek uzdoti arī vairāki neatbildami jautājumi, uz kuriem tomēr atbildes tiek rastas.

Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt