Tviterapskats: Pilna Rīga cūkām

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Ilgi gaidījām vasaru, vai ik nedēļas sociālajos tīklos sūkstoties par tās neesamību, beidzot tā ir klāt un tviterī ļaudis var pasūdzēties par nežēlīgo karstumu un to, cik garlaicīga vasara ir. Šonedēļ nav viena karstā temata, par kuriem visi runātu, toties sociālajos tīklos interesantu krikumu un reakciju uz nedēļas aktualitātēm protams netrūkst.

Cūkas. Pilna Rīga cūkām. Ir mežacūkas, ir riteņbraucējcūkas, autobraucējcūkas, kuru agresīvā braukšana pa ietvēm vai atkritumu izmešana pa logu ik pa laikam nokļūst sociālajos tīklos – un vēl šonedēļ novērota kāda ļoti retas sugas cūka. Nacionālās apvienības cūka, to pamanījis ir bijušais tieslietu ministrs Jānis Bordāns, nespējot valdīt dusmas un agresiju – tā viņš nosauc vides ministru Kasparu Gerhardu, kurš ar auto uzbraucis kādai vecāka gadagājuma kundzei uz kājas Vecrīgā.

„Šī NA cūka vienkārši mērķtiecīgi brauca virsū vecīšiem un bērniem. Viņš pat nesaprata „kur problēma” – raksta Bordāns.

Uz jautājumu – vai pats šādi rakstot, nekļūst par cūku, vai bijušā ministra cienīgs ieraksts? Bordāns argumentē, ka tur atradies arī viņa 12 gadīgais dēls, viņa vecmāte un vectēvs. Pieklājīgus vārdus šai valstī neviens vairs nedzird. Tā, lūk!

Daļa jau tūlīt prasa Gerharda demisiju, citi tā kā īsti netic, ka cilvēks, skaidrā prātā būdams, kādam virsū brauktu. Bet, kad vēlāk atklājas, ka ministrs tomēr bijis 0,41 promiļu reibumā un pats to skaidro ar medikamentu lietošanu, ļaudis tviterī kļūst aizdomīgāki – tviterlietotāja Stradiņu māsa @Stradinumasa nedomā, ka cūka lietojot tikai medikamentus var dabūt 0,41 promili etanola asinīs. Var jau būt, var jau būt, bet tad šie medikamenti ir pamatīgi pārdozēti, spriež Gumijas Lācis @LacisGumijas un, ja cilvēks sarijas medikamentus teju līdz puspromilei, nez vai tāds drīkst pieņemt lēmumus valdībā viņš turpina.

Nav zināms, zem promilēm, vai skaidrā, bet Rīgas dome ir radījusi speciālu e-pastu [email protected] – uz to iedzīvotāji aicināti rakstīt, ja viņiem kas sakāms par mežacūkām. Tviterlietotājiem šī ziņa rada pamatīgu jautrību. E-pasts jāizmanto, ja grib rukšiem atstāt kādu ziņu, atbilde garantēta. Ruk ruk. Smej Guntis Ščerbinskis @guntissc . Tviterlietotājs ar vārdu Citronkociņš gan ir sapratis nedaudz savādāk, viņš lasot ziņas secina – „Gribi aizrakstīt Nilam (tas kurš Ušakovs), lūdzu - [email protected] :D speciāla (!!!) e-pasta adrese no šodienas!:D”

Vienmēr aktīvais Arvis Villa @Skepse aicina arī citus zvērus pieteikties e-pastiem rīgā - mežacūkas [at] rigasdome.lv pievienojas jau esošajiem bebrs [at] rigasdome.lv un kaķīši [at] rigasdome.lv… zvēri stājas rindā, kurš nākamais. Viņš raksta.

Bet sociālo mediju eksperts Mareks Matisons @marruciic pieļauj, veidojot e-pastus Nils cenšas pasargāt zvērus no neiecietīgajiem tviterkomentāriem - Domē drīz taps arī Nila šķirsts, kurā visi pilsētas žurki, peļi un vabuļi radīs savu mieru no twitter varmākām (: viņš prognozē.

Nedēļas vidū - Nacionālboļševiki Ādažos kļūst par tvitera karsto tematu. Divi Krievijas pilsoņi ar skrejlapām angļu valodā, iekļuva militārajā bāzē, neko īsti izdarīt nepaspēja – tika aizturēti, vēlāk apcietināti par spiegošanu grupā.

Vieni ironizē, ka nelūgtie viesi sajaukuši viesu dienas datumu, ieradušies par ātru, bet tikmēr citi aicina to skatīt plašākā kontekstā. Jurģis Liepnieks @Jurģis Liepnieks iedomājas kā Krievijas štābā smējās, bet Romānam Meļņikam @romans_melniks  Skrejlapu dalītāju iekļūšana Ādažu poligonā atgādina Matiasa Rusta nosēšanos ar lidmašīnu Maskavā Sarkanajā laukumā 87.g.Kauns militāristiem.

Sarmīte Kolāte @Sarmīte_Kolate cenšas tā kā nedaudz aizstāvēt, šķiet militāristu godu – apelējot pie tā, ka aizrautīgi sēņotāji zin, ka tur var diezgan tālu aizklīst bez piepūles.

Protams, diez vai tā ir laba ziņa sēņotājiem, bet abi nelūgtie viesi apcietināti par spiegošanu, tā kā zelta padoms būtu – pāri sētai nekāpt sēņojot Ādažu poligonā.

Bet tas, protams, būs aktuāli rudenī. Beidzot ir vasara un sociālos tīklus pārpludina izlaidumu un kāzu bilžu jūklis – te ar padoms -  ja bildē līgavas kleitā ir vairāk nekā viena dāma, tad tas ir izlaidums, lūgums nejaukt.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti