Ārpus ētera / Tvitera apskats
«Twitter» apskats, 07.04.2013.

Aizvadīto nedēļu iesākām ar 1.aprīli un jāatzīst, lai gan ikdienā šķiet, ar humora izjūtu mums viss ir kārtībā, tad oficiālajā joku dienā tur kaut kas aiziet šķērsām. Tviterī pārsvarā tiek kritizēti neveiksmīgie mediju izstrādātie joki, tādēļ 1. aprīli - vienkārši izlaižam un aizmirstam. Bet par pulksteņa rādītāju grozīšanas pasākumu un no brīvdienām nozagto stundu trāpīgi joko Alberts Ziemelis @AlbertsZiemelis: izrādās, naktī uz svētdienu bija jāpagriež kalendārs vienu mēnesi atpakaļ.

«Twitter» apskats, 31.03.2013.

Tviterapskatā aizvadītās nedēļas aktualitātes: brīvosta un Loginovs, „Liepājas metalurgs” un Sesks, precēšanās un „Vitamīns”, zemledus makšķerēšana un „Nāves ēnā”…

«Twitter» apskats 24.03.2013.

Likumsakarīgas ir 16.marta atskaņas, ko galvenokārt veicina un virza politiķi, kuriem šāda tematika tikai vairo popularitāti. Tāpat sociālajos tīklos cenšas saprast, vai prezidenta dāvana pāvestam - sudraba olu turētājs - ir gaumīgs joks vai tomēr pārpratums. Tāpat tiek meklēts vainīgais ieilgušajai ziemai.

«Twitter» apskats 17.03.2013.

Nedēļas aktualitātes sociālajā tīklā tviterī ir „dārgais Zatlers", „Svētie dūmi ar kaiju" un neaizskaramie deputāti. Aizvien nepacietīgāk gaidām arī pavasari, kā arī uzzinām par kādu īpašu sugu, kas dzīvo mums tepat līdzās - „tusiņu bomžiem". Kas tie tādi un ko dara - klausāmies tviterapskatā.

«Twitter» apskats 10.03.2013.

Izjūtu līknes šonedēļ zīmēja plašus vēzienus - zaudējuma pārdomas, vilšanās un atkal jaunas cerības... Un tad - aktīvs sieviešdienas sajūtu dokumentējums, nedēļai tuvojoties noslēgumam... Apmēram tā varam raksturot aizgājušās dienas īsteikumu pierakstos sociālajā vietnē "Twitter".

«Twitter» apskats 03.03.2013.

Augsti viesi Rīgā un to dēļ radītie sastrēgumi, zirgu gaļa desās, Mūzikas ierakstu Gada balvas kritizēšana un kādas amatpersonas kārtējās dīvainības sociālajos tīklos ir temati, par kuriem šonedēļ "cepties" tviterlietotājiem, bet mirkli aptur Imants Ziedonis - nedēļas vidū sociālajos tīklos tiek sarīkots viņa dzejas vakars.

«Twitter» apskats, 24.02.2013.

Zirga gaļas skandāls Latvijas tviterļaudis neuztrauc. Gaļa paliek gaļa. Iespējams, roņa gaļa gan raisītu citas emocijas, jo šonedēļ satiksmes ministru Roni, ja būtu tāda iespēja, apēstu bez sāls - sociālajos tīklos padomes locekļa atsaukšana no „airBaltic” reklāmas kampaņas dēļ daudziem šķiet visai sadomāts iemesls - patiesos neatklājot. Tos atliek tikai minēt. Un vēl - pašvaldību vēlēšanu tuvumam ir maģisks spēks - augšāmceļas padsmitiem mēnešu klusējuši politiķi un viņu tviterprofili.

"Twitter" apskats, 17.02.2013.

Aizvadītajā nedēļā sociālajos tīklos tika plaši apstrieta Pāvesta atkāpšanās un debesu ķermeņu tuvība ar zemi, kā arī Ēnu un Valentīna dienas.

„Twitter” apskats, 10.02.2013.

Aizvadīta notikumiem un norisēm bagāta nedēļa, un līdz ar to sociālajos tīklos ir daudz tematu, ko cilvēkiem apspriest - sākot ar mediju uzsākto kampaņu par ātro kredītu ierobežošanu un vēlmi ierobežot melus „Liepājas metalurga” apkārtnē. Aktuāla šonedēļ ir bijusi arī vecuma pensijas aprēķināšana, Eiropas naudas dalīšana un hokejs. Un kā ikvienam (ir vai nav redzējis) ir viedoklis par Latvijas Eirovīzijas dziesmas atlases konkursu.

"Twitter" apskats, 03.02.2013.

Sporta komandu veiksmes basketbola un neveiksmes hokeja laukumos - šīs nedēļas karstie temati tviterī. Neizpaliek arī ierastā politika un sabiedrisko mediju kritika.

"Twitter" apskats, 27.01.2013

Ko tālāk darīt valsts kontrolierei Sudrabai, kā parādīt dzīves realitāti deputātiem, kā labāk izvēlēties gada vārdus un nevārdus un kā tikt pie labākiem priekšvēlēšanu solījumiem?

"Twitter" apskats, 20.01.2013

Politika, apkures rēķini, LTV kritizēšana un neveiksmīgs mēģinājums Latviju izcelt populārāko tematu sarakstā sociālajā tīklā "Twitter" - tādi ir aizvadītās nedēļas apspriestākie temati "čivinātājiem".

"Twitter" apskats, 13.01.2013

Nedēļas centrālie temati - kultūras ministres komandējums uz Austrāliju, algu palielināšana valsts uzņēmumos, izmaiņas laikrakstā "Diena" un arī Reformu partijas agonija un spazmas, meklējot Rīgas mēra kandidātu.

"Twitter" apskats, 06.01.2013

Jaunais gads sociālajos tīklos iesākts ar pārmaiņām - tie, kas jūtas nesaprasti, vai arī vienkārši sevi uzskata par pārāk rupjiem sabiedrībai, tos nolēmuši pamest un līdz ar to - palaiduši garām LTV Jaungada šova novērtējumu.

"Twitter" apskats, 30.12.2012.

Gada pēdējā tviterapskatā atskatāmies uz to, kā tas aizvadīts šajā mikroblogošanas vietnē Latvijā. Kas bijuši karstākie temati un notikumi tviterlietotāju sarunās.

"Twitter" apskats, 23.12.2012.

Pasaules gals pārdzīvots, un tvitera lietotāji arī šoreiz neskopojās ar vērojumiem un vērtējumiem. Vairāk jūtams pirmssvētku satraukums, tāpat ļaudīm sirdis un Rīgas ceļi pilni ar sniegu.

"Twitter" apskats, 09.12.2012

Sociālos tīklu dienaskārtību šonedēļ nosaka politiskas un politiķu rosinātas tēmas, piemēram, par eiro ieviešanu vai neieviešanu. Paši politiķi skaidro, ka viņu domām un rīcībai ar to, kas rakstīts partijas programmā, ir tikpat cieša saikne kā ēzelītim Iā ar kosmosa izpēti.

"Twittera" apskats, 02.12.2012.

Šonedēļ tviterī ļaudis gaida pasaules galu, gatavojas tam un brīvos brīžos aprej Sarmīti Ēlerti. Vēl tiek uzdoti arī vairāki neatbildami jautājumi, uz kuriem tomēr atbildes tiek rastas.

Jaunākie
Interesanti