Ārpus ētera / Sociālo mediju apskati
Tviterapskats: Patriotisms, legālās narkotikas un autoavārijas

Sveicināti patriotu nedēļas tviterapskatā – tas ir laiks, kurā ļaudis savu patriotismu un Latvijas mīlestību aktīvi izrāda sociālajos tīklos. Lāčplēša dienas lāpu gājienu bildes, foto pie Latvijas karogiem un svecītes, izkārtotas Latvijas kontūras formā – tās populārākas izpausmes.

Tviterapskats: Operas vadītājs, nakts budžets un šaha lielmeistars

Darbīga un notikumiem bagāta bija aizvadītā nedēļa - daudz komentāru tviterlietotājiem bija pat nakts melnumā. Šonedēļ daudz runāts par operas jauno priekšnieku, šahista Garija Kasparova lūgumu piešķirt pilsonību, kā arī netrūka politiķu tvītu, pieņemot budžetu.

Tviterapskats: Labie cīnās ar ļaunajiem

Vētraini spokaina nedēļa aizvadīta sociālajos tīklos. Labie cīnās ar ļaunajiem - tik teju katram tviterlietotājam tie labi un ļaunie atšķirīgi dalās - atkarīgs no tā, kuriem pats simpatizē, kam nu KNAB priekšnieks labs, kam vietniece, kam Bordāns vai Nacionālā apvienība, Helovīni vai budēļi - un visam pa vidu joprojām līdzīga daudzšķautnaina diskusija par Satversmes preambulu. 

Tviterapskats: Rudens depresijas pazīmes un Satversmes preambulas pārpilnība

Rudenīgas depresijas pazīmes tviterī: vakaros cilvēki apspriež TV raidījumus, dienās - internetā izlasīto. Ja jāiezīmē nedēļas centrālā tēma - pārliecinoši pirmajā vietā ir Satversmes preambulas apspriešana. Gluži kā starp juristiem un ekspertiem arī tviterī viedokļi ir krasi atšķirīgi, sākot no pārliecinošiem PAR preambulas pieņemšanu un, protams, tikpat skaļiem PRET. Vēl arī tādi, kuri par to visu pajoko un neuztver pārāk nopietni, un beidzot arī tādi, kuri jautā - vai tiešām preambulas pieņemšana ir šobrīd aktuālākā problēma Latvijā.

Par ministru garderobi, preambumbulēšanos un Zviedrijas medijiem

Ministru garderobes izvērtējums, preambumbulēšanās un divu Zviedrijas mediju vides pārzinātāju divkauja. Lai gan pēdējo nosaukt par divkauju ir visai pārspīlēti, jo viens no dalībniekiem praktiski padodas bez cīņas. Tādi ir spilgtākie aizvadītās nedēļas notikumi sociālajā tīklā „Twitter".

Tviterapskats, 06.10.2013.

Kam gan negadās tviterī ierakstīt kādu neapdomīgu tvītu, kuru pārlasot vai redzot citu reakciju, jānodomā - labāk nebūtu tā rakstījis. Var jau mēģināt neapdomību dzēst, tomēr, kas ierakstīts, tas ierakstīts, pat ja muļķība dzēsta - to tāpat kāds būs piefiksējis un tviterpoga 'dzēst' tāds apmāns vien ir - uz šī „interneta neizdzēšanas grābekļa” šonedēļ uzkāpa vairāki atpazīstami un populāri ļaudis.

Tviterapskats, 29.09.2013.

Diskriminācija - deklarēta un preambulēta, ir nedēļas centrālās tēmas sociālajā tīklā "Twitter". Protams, arī rudens un nemīlīgais laiks, un par to, gluži kā par Satversmes preambulām vēl pagūsim pastāstīt citos tviterapskatos - tādēļ šajā visa uzmanība sociālā tīkla "Twitter" viedokļiem par rīdzinieku un laucinieku atšķirīgajām braukšanas maksām sabiedriskajā transportā.

Tviterapskats: Olimpiešu tērpi un sakrustoti pirksti kabatā

Sports un politika ir centrālie notikumi sociālajos tīklos atnākot rudenim. Ministru „sakrustoto pirkstu” solījumi un olimpiešu oranžie tērpi līdz sirds dziļumiem aizkustina tviterlietotājus, kuri savu „sajūsmu” pauž sociālajos tīklos. Ne mazāk amizanti ir arī politiķu, amatpersonu un pat to ģimenes locekļu atrunāšanās un skaidrošanas kampaņas.

Tviterapskats: Kulturāla, sportiska un demokrātiskākā valsts Eiropā

Kulturāla, sportiska un demokrātiskākā valsts Eiropā - tāda ir Latvija, ja par to būtu jāspriež tikai un vienīgi pēc tviterierakstiem. Operas kaislības, basketbols un Katalonijas neatkarības atzīšana ir spilgtākie temati un notikumi šonedēļ sociālajā tīklā "Twitter".

Tviterapskats, 08.09. 2013.

Noklausīta pirmklasnieku saruna: Gribēju iet internātskolā, jo domāju, ka tur daudz datoru un internets! - šādi 1. septembrī ar saviem novērojumiem dalās Māris Alksnis [email protected] Tie protams nav vienīgie. 

Tvitera apskats 1.09.2013.

Visapkārt notiek raibas lietas un tvītotājiem ir par ko brīnīties, šausmināties vai vienkārši izteikties.

Tvitera apskats

Ja salīdzinām ar kino, tad šonedēļ tviterī bija ļoti daudzveidīga programma. Piedāvājums apmierinātu gan trilleru cienītājus, gan drāmu, politikas un psiholoģijas, un pat dabas mīļotāju gaumi... Aizrāva un izteikties mudināja itin viss - par to parūpējās šīsnedēļas daudzveidīgie notikumi.

Tviterapskats, 08.11. 2013.

Arī šoreiz galvenās atziņas, kas rindojas tvitervietnē, - ziņu lentes “brīvais izpildījums” - ziņas par politiku, sadzīvi un kultūru. Tomēr netrūkst arī individuālu filozofisku atziņu un dziļi personisku pārdzīvojumu. Nebijušais karstums, šķiet, izjūtas saasināja un izteiksmes pērļu birumu pastiprināja.

Tviterapskats, 03.08.2013.

Var tikai piekrist kāda tviterlietotāja secinājumam, ka šonedēļ tas atkal pierādīja, ka ir ātrākais starp medijiem. Par sabiedrības domām par ugunsgrēku Stradiņos, žoga celšanu mežacūkām, kā arī eiro monētu kalšanas sākumu un citām lielām/mazām lietām, kas uztrauc sociālo vietņu lietotājus, - aizvadītās nedēļas tviterapskatā.

Tviterapskats, 28.07.2013.

Aizvadītajā nedēļā iesāktā meklēšanās tviterī turpinās. Ļaudis gan vairs nemeklē pazaudētas mantas – aktīvais tviterfanāts @vitaamiins meklē meiteni, kura ar viņu trakojusi Charli XCX koncerta pirmajās rindās, ļoti gribētu satikt vēlreiz, bet Roberts ar vārdu @fanaac gribētu vēlreiz padejot ar to blondo meiteni no @positivus.

Tviterapskats, 21.07.2013.

Šajā nedēļā visi tviterī kaut ko meklē un, ja jau meklē, tad ir arī pazaudējuši.

Tviterapskats: Eiro un basas kājas

Tā nogurt var tikai no svētkiem – liecina pirmās dienas sociālajos tīklos šonedēļ. Sākumā tajos valda vasarīgs pēcsvētku miers, bet nedēļas vidū ceļas un mostas gurdenie ļaudis, lai apspriestu eiro ieviešanas plusus un mīnusus un viens otra garīgo veselību. Bet tiem, kam brīvāks laiks – bildē savas kājas un atrāda visiem.

Populārākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt