Latvijā
Jēkabpils novadā traumatologi bez maksas konsultē pansionāta iemītniekus
Jēkabpils novada pansionātā "Jaunāmuiža" labdarības akcijā ārsti sniedza bezmaksas konsultācijas pansionāta iemītniekiem, palīdzot saprast, ko iesākt locītavu un muguras sāpju gadījumā. Šādu iespēju pansionātā vērtēja kā ļoti labu iniciatīvu, jo nereti iemītniekiem pie ārsta jāgaida garās rindās.
Latvijā apņemas ieviest specializētās audžuģimenes pusaudžiem (papildināts)
No aptuveni 500 bērniem, kas patlaban atrodas bērnunamos, lielākā daļa ir pusaudžu vecumā – 13 un vairāk gadus veci. Un viņiem – kas bieži auguši bez vecāku gādības un nepazīst īstas rūpes – arī ir nepieciešama ģimene un vecāki. Lai to risinātu, atbildīgie sola, ka no 2024. gada Latvijā ieviesīs jau iepriekš apspriesto audžuģimenes specializāciju – ģimenes bērniem ar uzvedības vai atkarības problēmām, kas visbiežāk raksturīgas tieši pusaudžiem.
Labdarības organizācijai «Ziedot.lv» šogad saziedoti 19 miljoni eiro
Šajā gadā labdarības organizācijai "Ziedot.lv" iedzīvotāji un uzņēmēji saziedojuši jau 19 miljonus eiro. Tie ir aptuveni 55 000 eiro ik dienu, kas pārtop reālā un praktiskā palīdzībā gan grūtībās nonākušajiem Latvijas iedzīvotājiem, gan šogad arī Ukrainas iedzīvotājiem un bruņotajiem spēkiem.
Jaunā koalīcija nosaka tematus, par ko balsos atšķirīgi; apspriesti divi ministru biedru amati (papildināts)
Nākamās valdības deklarācijas izstrāde ir pabeigta, vēl tiek izstrādāts arī koalīcijas līgums, tostarp par atsevišķiem tematiem, kuros redzējums atšķiras un par ko partneri balsos atsevišķi. Tāpat apspriesti divi ministru biedru amati. Pēc garajām diskusijām būtisku šķēršļu darbības sākšanai nav, uzsvēruši partiju pārstāvji. Saeima jau trešdien balsos par jaunās valdības apstiprināšanu. 
Pašvaldības līdz gada beigām saņems skolēniem iepirktos 25 000 datorus
Visas Latvijas pašvaldības līdz gada beigām saņems skolēniem paredzētos vairāk nekā 25 tūkstošu valsts iepirkto datoru. Nākamgad tie nonāks 7. līdz 9. klašu audzēkņu rokās. Pašlaik pašvaldību un skolu uzdevums ir saprast, kā šīs ierīces bērniem sadalīt un kā izmantot mācību procesā.
Kariņa otrā valdība apņemsies nodrošināt sekundārās veselības aprūpes un hronisko pacientu aprūpes tīkla sakārtošanu
Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (''Jaunā Vienotība'') topošās otrās valdības deklarācijā varētu tikt ierakstīta apņemšanās nodrošināt sekundārās veselības aprūpes un hronisko pacientu aprūpes tīkla sakārtošanu, veidojot slimnīcu reģionālos konsorcijus un nostiprinot valsts līdzdalību stratēģiski svarīgās reģionālā līmeņa slimnīcās.
Svarīgākais šobrīd