Latvijā
Apzināta automašīnu sānslīde Kurzemē beidzas ar negadījumiem
Decembrī Kurzemē fiksēti jau vairāki desmiti gadījumu, kad autovadītāji apzināti izmanto sanslīdi jeb tautā saukto driftu. Šādi gadījumi tiek reģistrēti katru dienu, tāpēc policija aicina nebūt pārgalvīgiem un neapdraudēt citus satiksmes dalībniekus.
Krājkasītēs sakrāto ziedo ukraiņu bērniem
Visu gadu krāta nauda ceļojumam vai jaunam telefonam. Daudzās krājkasītēs sakrātais šodien tika ziedots citam mērķim – ukraiņu bērniem. Labdarības maratonā “Dod pieci!” līdz šodienas sešiem saziedoti bija vairāk nekā 230 tūkstoši eiro
Izstāde par totalitāro režīmu nogalinātiem ukraiņiem Daugavpilī nepaliek nepamanīta
Izstāde, kas veltīta 13 totalitāro režīmu noslepkavotajiem ukraiņiem pagājušajā gadsimtā, savā ziņā ir ierocis pret propagandu. Tā atsaucoties uz Ukrainas Nacionālās atmiņas institūta direktoru, par izstādi "Komunisms XX gadsimtā = Rašisms XXI gadsimtā" ziņo pašvaldība un vietējie mediji Daugavpilī. Šeit tā gan izvietota muzeja telpās nevis pilsētvidē. Kāpēc tā?
Šķidrajai pārtikai solītā finansējuma pagaidām nav
Šķidrā pārtika smagi slimiem pacientiem, kuri ēdienu paši nevar sakošļāt, tomēr jāpērk pacienta ģimenei – lai gan solīts bija to segt par valsts līdzekļiem. Šim mērķim 2019. gadā labdarības akcijā “Dod pieci!” tika vākti ziedojumi. Nesen ziedojumus šim mērķim pārstāja vākt, jo šis slogs vairs negultos uz pacienta ģimenes pleciem. Tagad izrādās, ka tomēr nav.
Trijās dienās «Dod pieci!» ziedojumu apjoms sasniedzis 230 838 eiro
Labdarības maratona "Dod pieci!" trīs dienās savākto ziedojumu apjoms sasniedzis jau 230 838 eiro. Līdz svētdienas vakaram labdarības akcijas partneris – labdarības organizācija “Ziedot.lv” saņēmusi 186 palīdzības pieteikumus. Šogad visi labdarības maratonā iegūtie līdzekļi tiks izmantoti Latvijā esošo ukraiņu bēgļu bērnu pamatvajadzību nodrošināšanai.
Gatavojas obligātai e-adresei juridiskām personām
Visām juridiskajām personām, ieskaitot uzņēmumus un biedrības, no nākamā gada 1. janvāra e-adreses lietošana būs obligāta. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) aicina neatlikt adreses izveidi līdz pēdējam brīdim. Uzņēmumi gan norāda, ka sistēmas funkcionalitāti varētu paplašināt. 
Ukrainas mediķi papildina zināšanas Sarkanā Krusta medicīnas koledžā
Mediķiem, kas Latvijā ieradušies no Ukrainas, sniegotā sestdiena nebija šķērslis doties uz mācībām, lai papildinātu zināšanas neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanā Sarkanā Krusta medicīnas koledžā. Daudzi Ukraiņu mediķi Latvijā atraduši darbu, un vairāki no viņiem ar pacientiem jau spēj sazināties latviski.
Aptauja: 46% jauniešu regulāri izjūt bezcerību un bezspēcību
Gandrīz puse jeb 46% aptaujāto jauniešu vecumā no 18 līdz 24 gadiem regulāri pārņem bezcerības un bezspēcības sajūtas, tai skaitā 14% šīs sajūtas ir nepārtraukti, bet 32% – bieži, tā secināts "BENU Aptiekas" stresa termometra datos, kas iegūti sadarbībā ar kompāniju GEMIUS, internetā aptaujājot vairāk nekā 1400 respondentu. 
DJ Grēviņš Rēzeknē pabeidz otro no saviem septiņiem «Dod pieci!» maratoniem (papildināts)
Skrienošais Latvijas Radio 5 DJ Toms Grēviņš sestdienas rītā no Latgales vēstniecības “Gors” Rēzeknē uzsācis savu otro no septiņiem šī gada “Dod pieci!” maratoniem, iespaidīga sanākušo atbalstītāju pulka uzmundrināts. Dīdžeju skrējiena sākumposmā pavada arī šīs dienas distances atbalstītāja – uzņēmuma “Latvijas Finieris” – darbinieku komanda.
VBTAI: Visi ukraiņu bērni pajumti Latvijā atraduši ģimenēs
Teju visi ukraiņu bēgļu bērni, kuri Latvijā uzturas bez vecākiem, ir atraduši pajumti ģimenes draugu un paziņu ģimenēs vai uzturas kopā ar sev pazīstamiem cilvēkiem no Ukrainas. Līdz šim neviens bēgļu bērns nav ievietots bērnunamā.
Svarīgākais šobrīd