Latvijā
Latgalē rosina apsūdzēt policistu par avārijas izraisīšanu dzērumā
Iekšējās drošības birojs (IDB) Dienvidlatgales prokuratūrai nosūtījis kriminālprocesu kriminālvajāšanas sākšanai pret Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonu, kura, vadot transportlīdzekli alkohola ietekmē, izraisījusi ceļu satiksmes negadījumu, kā rezultātā cietušajam nodarīti vidēja smaguma miesas bojājumi, informēja IDB.
Valsts aizsardzības dienestā pirmajā iesaukumā varētu uzņemt pāris simtus cilvēku
Valsts aizsardzības dienestā (VAD) jeb tā sauktajā obligātajā aizsardzības dienestā pirmajā brīvprātīgajā iesaukumā vasarā varētu uzņemt pāris simtus cilvēku. Tas izriet no Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas vadītāja Raimonds Bergmaņa ("Apvienotais saraksts") sacītā Latvijas Televīzijas raidījumā "Šodienas jautājums".
Onkoloģijas pacienti Saeimai norāda uz kritisko situāciju vēža ārstēšanā; deputāti veidos atbalsta grupu (papildināts)
"Nebūs par skaļu, ja teiksim, ka situācija ir kritiska," raksturojot vēža ārstēšanu Latvijā, tā norādījušas pacientu atbalsta biedrības. Pacienti joprojām nevar saņemt vienlīdz kvalitatīvu ārstēšanu visā Latvijā, pakalpojumu kvalitāte netiek uzraudzīta, medikamenti nav pieejami visiem. Tā sauktais "onkoplāns" nav pilnībā apmaksāts. Lai norādītu uz problēmām, ar ko saskaras vēža pacienti, viņi ceturtdien bija devušies uz Saeimu. Līdzīgi kā iepriekšējos Saeimas sasaukumos, arī 14. Saeimā tiek veidota vēža pacientu atbalsta grupa. Vairāki deputāti atzina, ka vēža ārstēšana ir uzskatāma par prioritāru un sola uzstāt uz vajadzību ņemt vērā pacientu organizāciju ieteikumus. 
Rīgā Brasas pārvada būvniecību turpina arī ziemā
Rīgā Brasas tilta būvdarbi turpinās arī ziemā. Šī nozīmīgā infrastruktūras objekta pabeigšana laikā uztrauc ne vien daudzus rīdziniekus, bet arī neskaitāmus nākamvasar gaidāmo Dziesmu un deju svētku dalībniekus un apmeklētājus. Tādēļ nolemts būvdarbos neizsludināt tehnoloģisko pārtraukumu ziemā. 
Mājsaimniecībām nākamgad nepieaugs maksājums par apkurē izmantojamo gāzi
Saeima ceturtdien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Energoresursu cenu ārkārtēja pieauguma samazinājuma pasākumu likumā ar mērķi nodrošināt, ka mājsaimniecībām jeb saistītajiem lietotājiem, kas izmanto gāzi apkurei, 2023. gada 1. janvārī nepieaugtu maksājums par gāzi.
Saeima paziņojumā aicina saukt pie atbildības vainīgos par starptautiskajiem noziegumiem Ukrainā
Saeima ceturtdien, 8. decembrī, pieņēma paziņojumu par Krievijas starptautiskajiem noziegumiem Ukrainā un vainīgo saukšanu pie atbildības, informēja parlamentā. Paziņojumā Saeima stingri atbalsta Starptautiskās Krimināltiesas uzsākto izmeklēšanu nolūkā apzināt un saukt pie atbildības tos, kuri Ukrainas teritorijā pastrādājuši kara noziegumus un noziegumus pret cilvēci. 
Covid-19 pacientu skaits slimnīcās palielinās
Aizvadītās diennakts laikā Latvijā nav ziņojumi par mirušiem Covid-19 slimniekiem, bet slimnīcās esošo pacientu skaits ar Covid-19 pamatdiagnozi ir palielinājies no 101 līdz 111, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) un Nacionālā veselības dienesta dati.
Svarīgākais šobrīd