Latvijā aprīlī skatītākais TV kanāls – TV3

Konsolidētās TV skatītākais kanāls aprīlī bija TV3, kuram veltīti 10,3% no kopējā TV skatīšanās laika, informēja pētījumu kompānijas "Kantar" pārstāvji.

Otrs skatītākais TV kanāls bija LTV1, kura skatīšanās laika daļa bija 10%. Trešais skatītākais TV kanāls aprīlī – 8TV, kura skatīšanās laika daļa bija 4%.

 

Savukārt konsolidētās TV skatītāko programmu topa pirmajā vietā ierindojās "TV3 ziņas", kuras skatījās vidēji 6,5% jeb 114,6 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Topa otrajā vietā ierindojās "Balss maskā 4" kanālā TV3, kuru skatījās vidēji 6,4% jeb 112,5 tūkstoši skatītāju. Skatītāko programmu topa trešajā vietā ierindojās "TV3 Sporta ziņas", kuras skatījās vidēji 6,1% jeb 106,1 tūkstotis Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem.

"Kantar" mediju klientu direktors Oskars Rumpēters komentē, ka viens skatītājs pie TV ekrāna šī gada aprīlī pavadīja vidēji 4 stundas 11 minūtes dienā, tas bija par 7 minūtēm mazāk nekā martā.

 

Pētījumu kompānija "Kantar" Latvijā kopš 1999. gada veic televīzijas auditorijas pētījumu, izmantojot speciālu tehnisko aprīkojumu – TV metrus. Pētījuma mērķis ir iegūt informāciju par TV kanālu skatītāju auditoriju un to raksturojošām pazīmēm, par TV kanālu skatīšanos dažādās mērķa grupās, kā arī par reklāmas kampaņu sasniegto auditoriju. Datus var analizēt, apkopojot lineārās vai konsolidētās TV skatīšanos. Lineārā TV ir TV programmu vērošana to ētera laikā. Konsolidētā TV ir TV programmu vērošana to ētera lakā un ar nobīdi laikā – līdz septiņām dienām pēc to ētera laika.

TV auditorijas pētījuma izlase ir Latvijas iedzīvotāju kopumam reprezentatīvs ģimeņu panelis. Tā respondenti ir pastāvīgie Latvijas iedzīvotāji vecumā no četriem gadiem, kuru mājsaimniecībā ir vismaz viens strādājošs televizors un tiek izmantots kāds no TV satura saņemšanas veidiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti