«Pasažieru vilciens» apmaksās rehabilitāciju divām sievietēm, kuras guva traumas, izkāpjot no vilciena

Uzņēmums "Pasažieru vilciens" apņēmies segt rehabilitācijas izdevumus divām vilciena Rīga–Daugavpils pasažierēm, kuras piektdien, 8. martā, guva traumas, izkāpjot no vilciena Lielvārdes dzelzceļa stacijā, jo vilciena vagoni neapstājās pie izkāpšanas platformas.

"Mēs uzņemamies atbildību par kaitējumu abām pasažierēm," informēja "Pasažieru vilciena" zīmola "Vivi" Komunikācijas un mārketinga daļas vadītājs Edgars Butāns. "Esam sazinājušies ar abām pasažierēm un segsim rehabilitācijas izdevumus."

"Pasažieru vilciens" norāda, ka videoieraksti liecina par to, ka minētais vilciens ar pagarināto sastāvu apstājies precīzi pie pirmā vagona apstāšanas atzīmes, tomēr, tā kā uz dzelzceļa veikti remontdarbi, iespējams, nav bijusi pareizi izvietota vilciena apstāšanās zīme.

"Posmā Lielvārde–Skrīveri tiek veikti remontdarbi. Iespējams, remontu dēļ nav bijusi pareizi izvietota apstāšanās zīme, tāpēc esam lūguši VAS "Latvijas dzelzceļš" Dzelzceļa inspekciju veikt pārbaudi," norādīja Butāns. 

Pasažierus, kuri nonāk līdzīgā situācijā, kad vilciens apstājies, bet izkāpšana nav droša, uzņēmums lūdza vērsties pie konduktora vai izmantot stopkrānu. "Ieradīsies konduktors un sazināsies ar mašīnistu, un norādīs uz drošu rīcību," pauda Butāns. 
 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti