Latvijā
Apcietina VUGD darbinieku par gājēja nāvējošu notriekšanu
Pēc Iekšējās drošības biroja (IDB) rosinājuma tiesa piemēroja apcietinājumu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersonai aizdomās par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu, vadot transportlīdzekli reibumā, kā rezultātā dzīvību zaudēja gājējs, informēja IDB.
Gandrīz puse no ugunsgrēkos bojāgājušajiem un cietušajiem ir seniori
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā šī gada deviņu mēnešu statistika liecina, ka katrs otrais jeb 49% no ugunsgrēkos bojāgājušajiem bijuši seniori vecumā virs 60 gadiem. No ugunsgrēkos cietušajiem 42% bija seniori. VUGD vērtē, ka bez sociālajiem un ekonomiskajiem iemesliem ļoti būtiska loma ir arī ieradumiem, kas veidojušies gadu laikā. 
Ar retu infekciju smagi saslimušā zīdaiņa vecāki pēc pārdzīvotā sapotē divus bērnus
Lēmums ticības apsvērumu dēļ vispār ne pret ko nevakcinēt savus bērnus kādai daudzbērnu ģimenei Latvijā gandrīz maksājis bērna dzīvību – zīdainim, kurš bija saslimis ar B tipa hemofīlo nūjiņu (HiB), vecāki sākotnēji ārstiem neļāva arī pārliet asinis. Redzot, ka bērns var izdzist, tomēr ļāva ārstiem darīt savu darbu. Tagad vecāki sapotējuši arī divus citus savus bērnus, vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma".
Rucavā protestē pret pasta nodaļas slēgšanu
Dienvidkurzemē, Rucavā, trešdien iedzīvotāji protestēja pret novembra beigās paredzēto vietējās pasta nodaļas slēgšanu. Tuvākā pasta nodaļa atrodas Nīcā, kas no Rucavas centra ir 22 kilometru, bet no pagasta tālākajām vietām – pat vairāk nekā 30 kilometru attālumā. Turklāt liela daļa iedzīvotāju ir gados veci cilvēki bez personīgā transporta, kas apgrūtina pārvietošanās iespējas. "Latvijas pasts" gan mierina, ka pavisam bez pasta pakalpojumiem rucavnieki nepalikšot.
Svarīgākais šobrīd