Latvijā
Šorīt daudzviet Zemgalē, Vidzemē un vietām Latgalē autoceļi apledo
Ceturtdien, 26.janvārī, plkst. 6.30 apledojums daudzviet Zemgalē, Vidzemē un vietām Latgalē apgrūtināja braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 65 valsts AS "Latvijas Autoceļu uzturētājs" ziemas dienesta tehnikas vienības.
Ziedotāji Ukrainas armijai sūta Latvijā ražotu militāro tehniku; divos mēnešos saziedots nepilns pusmiljons eiro (papildināts)
Latvijas ziedotāji Ukrainas armijai sūta pie mums ražotu militāro tehniku. Pirms diviem mēnešiem labdarības organizācija "Ziedot.lv" sāka ziedojumu vākšanas kampaņu "Labas ziņas". Šajā laikā saziedoti 439 768 eiro, par ko iegādāts Latvijā ražots militārais ekipējums un tehnika. Trešdien pirmā militārā krava ceļo uz Ukrainu.
Rīgas dome palielina deputātu algas
Rīgas dome trešdien pieņēma grozījumus lēmumā "Par darba samaksu Rīgas domē", kas paredz atalgojuma palielināšanu pašvaldībā ievēlētajām amatpersonām, tostarp deputātiem, kā arī mēram un viņa vietniekiem. 
Rēzeknē siltuma rēķini trīskārt lielāki; sociālais dienests pārslogots
Rēzeknes iedzīvotāji šobrīd par apkuri maksā 115 eiro par megavatstundu, kas ir aptuveni trīs reizes vairāk nekā pirms gada.  Lai arī pašvaldībā norāda, ka neizjūt iedzīvotāju nespēju nomaksāt rēķinus, sociālajā dienestā tomēr būtiski audzis saņemto iesniegumu skaits maznodrošinātā statusa piešķiršanai.
Vēlas uzlabot iepirkumu sistēmu krīzes situācijās
Nepieciešami risinājumi, kas ļautu valdībai un pašvaldībām ātri reaģēt uz neparedzētām situācijām, pēc tikšanās ar premjeru uzsvēra Valsts prezidents Egils Levits. Prezidenta uzskata, ka nepieciešamas izmaiņas normatīvos, kas vajadzības gadījumā ļautu ātrāk īstenot iepirkuma procedūras un ātrāk varētu novērst neparedzētas situācijas.
«Azovstaļ» aizstāvis Sergijs intervijā LTV: Mēs iesim līdz galam!
"Es esmu pārliecināts, ka mēs uzvarēsim. Jo mēs aizsargājam savu valsti," tā Latvijas Televīzijas raidījumā "Viens pret vienu" teica Ukrainas karavīrs, "Azovstaļ" aizstāvis Sergijs Judins. "Tas aizvainojums, kas mums ir uz moskaļiem, ir milzīgs. Mēs iesim līdz galam!"
Slimnīcas prasa lielāku finansējumu, citādi būs jāierobežo pakalpojumi (papildināts)
Latvijas slimnīcām 2023. gadā piešķirts par trešdaļu mazāk naudas, nekā nepieciešams, informēja Latvijas Slimnīcu biedrībā. Tas nozīmē, ka slimnīcām var nākties samazināt pakalpojumu klāstu. Tiekoties ar veselības ministri, slimnīcu vadītāji panāca vienošanos, ka tuvāko divu mēnešu laikā tam tiks meklēts risinājums. 
Valsts ieņēmumu dienests Līvānos pārtrauc darbu
Sākot ar 25. janvāri tiek pārtraukta Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Līvānu klientu apkalpošanas centra darbība. Tas nozīmē, ka Līvānos turpmāk VID speciālisti apmeklētājus vairs nepieņems klātienē, bet aicina iedzīvotājus izmantot digitālos pakalpojumus, liecina informācija Līvānu pašvaldības mājaslapā.
Augšdaugavas novada teritorijā notiks militārās mācības
Janvārī poligonā "Meža Mackeviči" Augšdaugavas novada Vaboles pagastā turpinās iepriekš plānota Zemessardzes 3. Latgales brigādes karavīru un zemessargu apmācība, izmantojot gan šautuves, gan arī poligona teritoriju. Militārās spējas savos atbildības rajonos pastāvīgi trenē Zemessardzes 3. Latgales brigādes karavīri un zemessargi, informēja Nacionālie bruņotie spēki.
Svarīgākais šobrīd