«Princese, kas aizmuka no pasakas» – izdoti komiski pazīstamu stāstu risinājumi mazajiem lasītājiem

Izdevniecība "Latvijas Mediji" laidusi klajā somu rakstnieces Sāras Kekeleinenas grāmatu bērniem "Princese, kas aizmuka no pasakas". No somu valodas grāmatu tulkojusi Laili Sakijeva, ilustrējusi Neta Lehtola. Grāmata ir paredzēta bērniem vecumgrupā 5+, informēja izdevniecības pārstāvji.

Somu rakstniece Sāra Kekeleinena kopā ar ilustratori un datorspēļu dizaineri Netu Lehtolu radījušas izcilu mūsdienu pasaku. Tā piedāvā jaunus un komiskus visiem labi zināmo stāstu risinājumus, taču arī sirsnīgi un silti uzsver pasaku vērtību un to, ko tās spēj sniegt lasītājam.

Karalis ziņo, ka princesei Leonai laiks atdot roku kādam princim. Taču roka Leonai vajadzīga pašai, tāpēc izdomas bagātā meitene dodas galvu reibinošā piedzīvojumā, meklējot pati savu ceļu. Viņa sastop viszinošo Spoguli, Princesi uz zirņa, Varžu princi un vēl daudzus citus. Leona ir gatava palīdzēt visiem pasaku tēliem, galu galā viņu grūtībām mēdz būt pavisam vienkārši atrisinājumi.

Sāra Kekeleinena (1971) ir somu rakstniece, kuras grāmatas bērniem vienmēr ir asprātīgas un dumpinieciskas, taču arī ļoti sirsnīgas. Latviski jau iznākusi viņas jautrā grāmata "Pēnelopes zobu tracis" ("Latvijas Mediji", 2024).

Neta Lehtola (Netta Lehtola) (1996) ir somu ilustratore un grafiskā dizainere.

Grāmata izdota ar Somijas Literatūras informācijas centra FILI atbalstu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti