Latvijā
Tiesībsargs un bērnu tiesību aizstāvji neatbalsta ieceri direktoriem ļaut lemt par agresīvu skolēnu izglītošanu ģimenē
Tiesībsargs un Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija neatbalsta ieceri skolu direktoriem ļaut lemt par agresīvu skolēnu izglītošanu ģimenē. Eksperti norādījuši uz kvalitatīvas izglītības pieejamības riskiem. Savukārt Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) un skolu vadītāju organizācijas ieskatā Izglītības likumā jāstiprina pedagogu tiesības, lai mazinātu emocionālās un fiziskās vardarbības problēmu skolās.
Epidemiologs Trojanskis lēš: Latvijā 90% – 95% cilvēku ir Covid-19 antivielas
Latvijas sabiedrībai paveicās, jo Covid-19 vīrusa omikrona variants izrādījās maigāks un retāk noved pie nonākšanas slimnīcā vai nāves, bet vēl viens faktors, kas ļauj ne pārāk baidīties no gaidāmā infekcijas uzliesmojuma rudenī, ir tas, ka Latvijā 90%–95% cilvēku jau ir antivielas pret Covid-19, intervijā Rus.LSM.lv  raidījumam "TČK"  atzina epidemiologs Ņikita Trojanskis.
«Mājās būsim pēc kara» – brīvprātīgie no Latvijas palīdzības kravas Ukrainai piegādā tieši līdz frontes līnijai
Riskējot ar dzīvību, brīvprātīgo organizācija "Tev" sūta kravu pēc kravas uz Ukrainas austrumiem, ko brīvprātīgie paši nogādā līdz frontes līnijai. Latvijā tiek piemeklētas preces, ko lūdz Ukrainas armijā dienējošie. Tās ir gan higiēnas preces, gan datortehnika, arī transports, eļļa un degviela. Vīlušies piegādes ķēdē, puiši no Latvijas visu vasaru paši dodas uz frontes līniju, vienā palīdzības braucienā pieveicot līdz 5000 kilometriem.
Festivālā «Summer Sound» smagi piekauts 20 gadus vecs jaunietis; vecāki neizpratnē par apsardzes un policijas neizdarību
Festivālā "Summer Sound", kas beidzies jau pirms vairāk nekā pusmēneša, pēkšņā uzbrukumā smagi cietis kāds divdesmitgadīgs jaunietis no Kurzemes. Smagi galvas, žokļu un zobu bojājumi jaunietim būs jāārstē vēl ilgu laiku. Par nodarījumu aizdomās turamo vai aizturēto pašlaik nav. Kā tas varēja notikt, ka ļaužu pilnā vietā, kur bija arī apsardze, uzbrucējs varēja netraucēti aizbēgt, un kā bija jārīkojas, lai policija sāktu izmeklēšanu pēc iespējas ātrāk – tie ir jautājumi, kurus joprojām uzdod cietušā jaunieša vecāki.
Valdība vienojas par Tieslietu akadēmijas izveidi
Valdība otrdien vienojās par Tieslietu akadēmijas izveidei nepieciešamo investīciju īstenošanu ar Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda līdzekļu atbalstu, informēja Tieslietu ministrijā.
VID aiztur narkotisko vielu kontrabandistu un izplatītāju grupējumu
Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas darbinieki sadarbībā ar ārvalstu tiesībaizsardzības iestādēm 22. jūlijā aizturēja sešas personas, no nelikumīgas aprites Latvijas teritorijā izņemot vairāk nekā 1,2 kilogramus (kg) un ārvalstīs – vairāk nekā 1,8 kg kokaīna, informēja VID.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt