4. studija

4. studija

4. studija

Cik bieži un kas pārbauda gāzes padeves drošību mājsaimniecībās?

Kā valdības vīriem izdodas saglabāt glītas matu sasukas?

Kā ministri tiek galā, kad frizieris nav pieejams?

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Jau krietni ilgi Covid-19  ierobežojumu dēļ ir slēgtas frizētavas, un valdības ministri atklāj, ka ievēro noteikumus un ar savu matu sakārtojumu tiek galā paši, kā nu kurš, – aizņemoties radinieku matu želeju, vienkārši audzējot garākus matus un pat mainot imidžu, noskaidroja LTV raidījums “4. studija”.

Kungiem, kam ikdienā darba pienākumi prasa būt uzvalkā, arī matu sakārtojumam jābūt nevainojamam. Lai tādu saglabātu, friziera krēslā būtu jāsēžas divas reizes mēnesī, spriež frizieris Aigars Bajārs.

“Protams, tas atkarīgs arī no tā, kāda ir šī sasuka. Ja mēs skatāmies, ka šī sasuka ir atbilstoši etiķetei, tad viņai ir jābūt klasiski kārtīgai ar smukām formām. Ar smukām līnijām. Tam jābūt diezgan kvalitatīvam matu griezumam, sakārtojumam. Tāpēc tas prasa rūpīgu sekošanu līdzi,” sprieda frizieris.

Sazinoties ar vairāku valdības ministru palīgiem, visi kā viens apgalvo, ka ministri nav nekāds izņēmums, un friziera krēslā pēdējā mēneša laikā nav sēdušies.

Aigars Bajārs raidījuma ''4. studija'' uzdevumā pavērojis ministru matu sakārtojumus un secina, ka nevarētu teikt, ka tas būtu svaigs matu griezums.

“Lai es teiktu, ka tas ir svaigs griezums – nē, bet, ja viņi paši tiek galā, neizskatās ļoti noauguši. Tajā pašā laikā neizskatās pilnīgi svaigi pie friziera bijuši. Bet nu es teiktu, ka pēdējais laiks doties,” novērtēja frizieris.

Premjers Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”) jau medijos stāstījis, ka pat vairs neatceras, kad pēdējo reizi apmeklējis frizieri. Ar matu sakārtojumu tiek galā, ņemot talkā dēla matu želeju.  

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns (Jaunā konservatīvā partija) ar palīga starpniecību informējis, ka “higiēnas preces ir pieejamas visiem, tostarp arī matu kopšanai nepieciešamie līdzekļi, ar tiem var panākt pienācīgu matu izskatu.”

Finanšu ministrs Jānis Reirs (JV) parasti frizieri apmeklē ne biežāk kā reizi pusotrā mēnesī. Līdz ar to viņa matu sakārtojums kritisko robežu vēl nav sasniedzis. Brīdī, kad ataug mati uz apkakles zonas vai deniņiem, ministrs vienkārši palūdz kādam no savas ģimenes locekļiem ar trimerīti to sakārtot.

Reirs gan ļoti gaidot, kad beidzot varēs tikt pie friziera un nogriezt īsākus matus.

Tikmēr Ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs (“KPV LV”), kurš pieradis uz friziersalonu doties divas reizes mēnesī, nav izturējis un ķēries pie friziera darba rīkiem pats.

“Ministrs atzīst, ka iepriekšējās brīvdienās mēģināja pats “safrizēt” savu bārdu, un tas beidzās ar neplānotu imidža maiņu – no bārdas bija jāšķiras pavisam. Tāpēc attiecībā uz matiem ministrs eksperimentus neveiks, un, ejot uz darbu, izmanto sievas matu želeju, lai tie nespurotos katrs uz savu pusi,” atklāja Ekonomikas ministra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Vineta Vilistere-Lāce.

Kultūras ministrs Nauris Puntulis (Nacionālā apvienība) pie friziera bijis dienu pirms frizētavu slēgšanas un nogriezis ļoti īsus matus.

Taču, ja friziera pakalpojumi nebūs pieejami arī turpmāk, viņš apsver iespēju izvēlēties veselības ministra Daniela Pavļuta (Attīstībai/Par!”) matu sakārtojumu.

KONTEKSTS:

Skaistumkopšanas pakalpojumus valdība nolēma ierobežot, lai apkarotu Covid-19  izplatību, un frizētavas ir slēgtas jau kopš 21. decembra. Pašlaik nolemts, ka šie ierobežojumi būs spēkā līdz 7. februārim.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti