Rīta Panorāma

Klīniskā pētniecība Latvijā

Rīta Panorāma

Kā jūtas Dons pēc iekļūšanas Eirovīzijas finālā?

Intervija ar KNAB priekšnieku Jēkabu Straumi

KNAB nekonstatē pret «Jauno Vienotību» vērsto slēpto aģitāciju

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nav konstatējis pret partiju apvienību "Jaunā Vienotība" vērsto slēpto aģitāciju. Informācija tālāk nodota Valsts drošības dienestam (VDD).

Aprīļa beigās "Jaunā Vienotība" vērsās KNAB ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu pret partiju apvienību ar mērķi graut tās reputāciju un mazināt popularitāti priekšvēlēšanu laikā.

Nu KNAB priekšnieks Jēkabs Straume intervijā LTV raidījumā "Rīta Panorāma" sacīja, ka iespējamā slēptā aģitācija nav konstatēta.

"Jā, bija tāds iesniegums saņemts, bet mēs tur nekonstatējām neko tādu. (..) KNAB kompetences ietvaros nekonstatējām, varbūt ir kādas citas iestādes uzdevums ar to darboties, bet es to nevarēšu komentēt," sacīja Straume.

Negūstot apstiprinājumu informācijai par iespējamu partijas "Vienotība" slēptu aģitāciju, KNAB pārsūtījis tā rīcībā esošo informāciju Valsts drošības dienestam (VDD), kura kompetencē ietilpst izmeklēt iespējamus centienus apzināti nomelnot politiskos spēkus priekšvēlēšanu laikā, noskaidroja LETA.

Par aizdomām par slēptas aģitācijas vēršanu "Jaunā Vienotība" paziņoja divas dienas pēc tam, kad informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmuma "SOAAR" vadītājs paziņoja par bijušā "Vienotības" ģenerālsekretāra Arta Kampara mēģinājumu ietekmēt 2014. gadā notikušo Saeimas vēlēšanu rezultātus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti