Latvijā
NEPLP sācis jau divas pārkāpumu lietas pret televīzijas kanālu PBK
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aizvadītā mēneša laikā sākusi jau divas administratīvās lietas par Pirmā Baltijas kanāla (PBK) darbības neatbilstību izsniegtās apraides atļaujas pamatnosacījumiem. Trīs pārkāpumi var kļūt par pamatu apraides atļaujas anulēšanai.   
Šķirotos atkritumus Bauska nodos uzņēmumam «Eco Baltia vide»
Līdz ar atkritumu poligona "Grantiņi" slēgšanu aprīlī Bauskas novadā atkritumu apsaimniekošanas maksa pieauga par 7%. Lai  pēc iespējas samazinātu izdevumus, baušķenieki nolēmuši šķirotos atkritumus turpmāk nevis vest uz Jelgavu, bet gan nodot jaunizveidotajā uzņēmuma ""Eco Baltia vide" šķirošanas stacijā. Lai plāns īstenotos, atkritumu šķirošanā būtu jāiesaistās krietni vairāk iedzīvotājiem. 
Nolūzis koks Zolitūdē uz vairākām dienām nosprosto normālu pieeju mājām
Iziet no savas mājas civilizēti, lai nebūtu jārāpjas pāri milzīgam koka stumbram, trīs dienas pēc vētras beidzot izdevies Zolitūdes iedzīvotājiem Rīgā. Valtaiķu ielā dzīvojošie jau vairākus gadus nesekmīgi centās panākt, lai kaimiņiene sakopj savu teritoriju un nocērt lielu, bīstamu vītolu, kas pārliecies pāri ielai. Ko nespēja panākt vietējie un Rīgas domes institūcijas, panāca otrdienas nakts lielais vējš. 
Liepājas, Daugavpils un Latvijas Lauksaimniecības universitāte apvienosies konsorcijā
Lai saglabātu universitātes statusu, noslēgs sadarbības līgumu starp Liepājas, Daugavpils un Latvijas Lauksaimniecības universitāti, kas paredz apvienošanu. Šīm augstākās izglītības iestādēm būs jāizveido plāns, kā ne tikai koplietot pieejamos resursus, bet arī, kā integrēt savas studiju programmas citā universitātē. Savukārt Latvijas Rektoru padome uzsver, ka pats galvenais, izveidojot konsorciju, šim izglītības iestādēm ir nepazaudēt savu individualitāti.
Rīgā piemin Ebreju tautas genocīda upurus
Dienu pirms Ebreju tautas genocīda upuru piemiņas dienas, Valsts prezidents Egils Levits, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš ("Jaunā Vienotība") un Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (Nacionālā apvienība) noliek ziedus pie Rīgas Lielās horālās sinagogas Holokausta memoriāla.
Novadu reforma prasīs izmaiņas 65 likumos un 121 MK noteikumā
Līdz ar Saeimas apstiprināto administratīvi teritoriālo reformu būs nepieciešamas izmaiņas 65 likumos un 121 Ministru kabineta (MK) noteikumā, informēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM). Tā sākusi darbu pie normatīvo aktu izstrādes.
Novadu reforma: Vismaz 10 vietvaras plāno vērsties Satversmes tiesā
Līdz šim ar iebildumiem pret novadu robežu grozīšanu un administratīvi teritoriālās reformas skatīšanas procesu Satversmes tiesā plānojušas vērsties Limbažu, Kandavas un Ikšķiles novada pašvaldības, taču pieteikumus gatavos vēl vairākas vietvaras, kuru argumenti neesot uzklausīti un kuras iebilst par plānoto jauno novadu robežām.
Levits par gadu prezidenta amatā: Tas bija intensīva darba laiks
Pirmais gads Latvijas Valsts prezidenta amatā bija intensīva darba laiks, to intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" atzina prezidents Egils Levits. Vēlāk preses konferencē prezidents iezīmēja prioritātes nākamajā darba gadā – tostarp būs darbs pie valsts pārvaldes modernizācijas.
Mūžīgie bērni. Spiesti aizbraukt, lai dzīvotu
Nogurušas no nemitīgās cīņas par izdzīvošanu, rūpējoties par saviem bērniem ar īpašām vajadzībām, ik gadu no Latvijas aizbrauc vairākas ģimenes. Gan savas, gan galvenokārt bērnu nākotnes vārdā nākas pieņemt šo smago lēmumu. Vācija, Beļģija, Lielbritānija, Īrija, Islande – dažas no valstīm, kur esam apzinājuši ģimenes ar īpašajiem bērniem, kuri aizbraukuši no Latvijas. Ir arī ģimenes, kurām bērns ar invaliditāti dzimis ārzemēs un, pieredzot to, kādas katrā konkrēta valstī ir gan veselības aprūpes sistēmas sniegtās iespējas, gan izglītības un bērna nākotnes perspektīvas, vecāki vismaz patlaban nepieļauj domu par atgriešanos Latvijā.
Jaunākie
Interesanti