Latvijā
Bažījas par tiesvedībām, skolēnu ēdināšanu uzticot pašvaldībām
Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija piektdien, neiztiekot bez debatēm, atbalstīja nākamā gada budžeta grozījumus, kas attiecas uz izglītību. Piemēram, deputāti lēma, ka par mazo klašu skolēnu ēdināšanu jāatbild pašvaldībām. Pret to iebilda Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības vadītāja Inga Vanaga, norādot, ka šāds lēmums var novest līdz sūdzībai Satversmes tiesā. 
Prokuratūrai nodod lietu par četrgadīga zēna seksuālu izmantošanu
Pagājušā gada vidū Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka vīrietis Kurzemē ir seksuāli izmantojis četrus gadus vecu zēnu, kurš no vīrieša bija atkarīgs ģimenisku attiecību dēļ. Izmeklēšanas laikā tika iegūti pierādījumi par divām epizodēm. Šobrīd policija ir pabeigusi kriminālprocesa izmeklēšanu un nodevusi to prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai, informēja Valsts policija.
LNT neturpinās darbu esošajā formātā
Mediju koncerns “All media Baltics” nolēmis attīstīt sieviešu auditorijai domātu kanālu “TV3 Life”, atsakoties no komerckanāla LNT zīmola. Kā koncerna vadošais kanāls pozicionēts TV3, uz kuru plānots pārnest arī daļu LNT Ziņu dienesta raidījumu. Bet jau tagad ir skaidrs, ka vairāki desmiti medija darbinieku darbu zaudēs.
Pabriks: Latvijai jādomā arī par savu mājasdarbu izpildi
Latvijas aizsardzības nozarei ir jādomā par savu mājasdarbu izpildi, piemēram, labāku Zemessardzes apgādāšanu, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja aizsardzības ministrs Artis Pabriks ("Attīstībai/Par!").
Jaunais ASV vēstnieks Latvijā: Amerikāņu saistības pret Latviju ir nelokāmas
Akreditācijas ceremonijā Rīgas pilī apstiprināts jaunais ASV vēstnieks Latvijā Džons Leslijs Kārvails. Karjeras diplomāts ar iespaidīgu pieredzi dažādos kontinentos. ASV Valsts departaments izceļ viņa spējas krīzes situāciju vadībā – tas varētu būt saistīts ar viņa darbu Belfāstā, kur tas bija saistīts ar Ziemeļīrijas miera procesu, darbu Irākas galvaspilsētā Bagdādē saspringtā drošības situācijā un darbu Nepālā postošās 2015. gada zemestrīces laikā.
Piejūras slimnīcas onkologi iebilst pret iestādes slēgšanu
Liepājas Piejūras slimnīcas Onkoloģijas klīnikā strādājošie pilnībā atbalsta šodien notikušo mediķu streiku, vienlaikus asi iebilst pret Veselības ministrijas plāniem klīnikā pārtraukt veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu. Iestāde ir vērsusies vairākās institūcijās, aicinot skaidrot ministrijas lēmumu. Plāns paredz turpmāk onkoloģijas pacientu ārstēšanu koncentrēt Liepājas reģionālajā slimnīcā.
Rēzeknē svin Valsts robežsardzes simtgadi
Ceturtdien, 7. novembrī, par godu Valsts robežsardzes simtās gadadienas svinībām Rēzeknē notika militārā parāde, kurā piedalījās robežsargi un viņu sadarbības partneri. Sveikt robežsargus ieradās arī Valsts prezidents Egils Levits un iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens ("KPV LV").
Muitas konferencē uzsver – kontrabanda Latvijā samazinās
Nākotnes izaicinājumi muitai būs saistīti ar jaunākajām tendencēm organizētajā noziedzībā. To konferencē „Vai muita ir gatava rītdienai” secināja eksperti. Kurām precēm būs lielāka cenu starpība un kur būs iespējama lielāka peļņa, tur zels kontrabanda. Tomēr šobrīd ar kontrabandu dienests tiekot galā labi, uzskata muitas vadība.
Valmierā kabeļa ievilkšanas darbos sabojāts gāzesvads; noplūde novērsta
Ceturtdien, 7.novembrī, pulksten 10.50, elektroinstalāciju firma, ieguldot elektrokabeli zemē ar urbšanas metodi Valmierā, Valkas ielā (iepretī ēkai Nr. 34), tika sabojāts polietilēna gāzesvads,  informēja AS "Gaso". Vēlāk gāzes noplūde novērsta, bet eksperti atzina - situācija bijusi nopietna.
Jaunākie
Interesanti