Latvijā
EP kandidātiem dalītas domas par vienotu Eiropas armiju
Jautājumā par atsevišķas Eiropas Savienības armijas izveidošanu politisko partiju kanidātiem uz Eiropas Parlamentu (EP) ir atšķirīgs viedoklis. Vairums kanidātu Latvijas Televīzijas organizētās debatēs atzina, ka šādas armijas izveide nav nepieciešama, jo lieki dublēs NATO funkcijas. 
Jaunieši Cēsīs gatavojas Eiropas Parlamenta velēšanām
Eiropas Parlamenta vēlēšanās vairāk nekā 90 tūkstošiem Latvijas jauniešu būs iespēja pirmo reizi doties pie vēlēšanu urnām un izteikt savu viedokli. Lai jaunieši izprastu vēlēšanu būtību, Eiropas Parlamenta birojs Latvijā jau trešo gadu rīko izglītojošus pasākumus, kas notiek visos reģionos. Vēlēšanu ģenerālmēģinājumu noslēgums Vidzemē aizvadīts Cēsīs.
Rīgas dome balso pret nodibinājuma «Riga.lv» likvidēšanu
Pretēji opozīcijas aicinājumiem steidzami likvidēt pašvaldības nodibinājumu “Riga.lv”, kā arī steidzami izvērtēt nodibinājuma ''Rīgas Tūrisma attīstības birojs'' lietderību Rīgas domes deputātu vairākums opozīcijas priekšlikumu neatbalstīja. Vairākums domnieku uzskatīja, ka šis jautājums ir rūpīgi jāapsver līdz oktobra beigām.
Savācot miljonu parakstu par bišu glābšanu, pilsoņi varēs prasīt EK reakciju
Eiropas Komisija (EK) trešdien nolēma reģistrēt Eiropas pilsoņu iniciatīvu "Glābiet bites! Bioloģiskās daudzveidības aizsardzība un kukaiņu dzīvotņu uzlabošana Eiropā", informēja EK. Organizatori aicina EK "pieņemt tiesību aktus, lai saglabātu un uzlabotu kukaiņu dzīvotnes kā nesabojātas vides rādītājus".
Viņķele: Pastāv aizdomas par krāpšanu VM iepriekšējos tehnoloģiju iepirkumos
Veselības ministrijas (VM) pasūtītajos izvērtējuma ziņojumos par iepriekš veiktajiem informācijas un komunikāciju tehnoloģijas (IKT) iepirkumiem paustas aizdomas par krāpšanu un neefektīvu līdzekļu izmantošanu, preses konferencē trešdien, 15. maijā, paziņoja veselības ministre Ilze Viņķele ("Attīstībai/Par!").
14 gadi pēc divu meiteņu pazušanas Aizkraukles pusē. Vai kāds viņas vēl meklē?
Annamarijai Indānei šogad būtu 29. dzimšanas diena. Laurai Strazdiņai – 21. Abas bez pēdām pazuda Daugavpils šosejas rajonā ap Aizkraukli. 16 gadus vecā Annamarija pazuda 2006. gada septembrī. Laura, kura tikko bija sākusi skolas gaitas, gadu iepriekš. Kas ar abām meitenēm noticis, policijai nav izdevies noskaidrot. Lai gan versijas bija dažādas, neviena aizturētā nav. Kopš meiteņu pazušanas pagājuši aptuveni 14 gadi. Abu meiteņu meklēšana ir nonākusi pasīvajā fāzē, un policija cer, ka ar laiku kāds atzīsies, un izdosies pazušanu atrisināt šādā veidā.
Saeimas analītiskais dienests: Izdienas pensijām būtu jānosaka vienoti kritēriji
Patlaban Latvijā nepastāv vienoti kritēriji, uz kuriem balstoties kādu profesiju pārstāvjiem tiek piešķirtas tiesības saņemt izdienas pensijas. Bieži vien izdienas pensijas kalpo kā papildu sociālās garantijas, lai piesaistītu dažādiem dienestiem darbiniekus, jo dienesti nespēj piedāvāt konkurētspējīgu atalgojumu. Pie šādiem secinājumiem, pētot izdienas pensiju piešķiršanas kārtību Latvijā un citviet Eiropā, nonācis Saeimas analītiskais dienests.  
CVK: Aptuveni puse iedzīvotāju nav saņēmuši paziņojumus par EP vēlēšanu iecirkņiem
Paziņojumus par Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu iecirkņiem varētu nesaņemt aptuveni puse vēlētāju, Latvijas Radio minēja Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) vadītāja Kristīne Bērziņa. Precīzo skaitli, cik paziņojumu nav nonākuši adresātu rokās, noskaidrot nav iespējams. Par šo nolaidību vēlēšanu paziņojumu piegādātājam ir piemērots līgumsods, bet sūtīt vēstules atkārtoti visiem iedzīvotājiem nav plānots. Pārbaudi par notikušo sācis arī Valsts drošības dienests.
Atjaunos Pāvilostas pievedceļu
Sākas pievedceļa Pāvilostai (V1187) seguma atjaunošanas darbi posmā no krustojuma ar autoceļu Ventspils (Leči)–Grobiņa (P111) līdz Tirgus ielai Pāvilostā (0.-3,058. km). Šonedēļ remontposmā paredzami sagatavošanas darbi un ātruma ierobežojums 50 un 30 kilometri stundā, informēja “Latvijas valsts ceļi”.
Jaunākie
Interesanti