Latvijā
Bordāns: Nopietni runāsim ar koalīcijas partneriem par tālāko dzīvošanu
Pēc valdības lēmuma atbalstīt Valsts drošības dienesta (VDD) vadītāja Normunda Mežvieta palikšanu amatā uz otro termiņu Jaunā konservatīvā partija (JKP) "nopietni runās ar koalīcijas partneriem, kā dzīvot tālāk", intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja JKP līderis, tieslietu ministrs Jānis Bordāns.
Autisma atbalsta punkts Rēzeknē: Šobrīd mūsu valsts sistēmā bērns autists pilnvērtīgi dzīvot nevar
Septiņus gadus Rēzeknē darbojas “Autisma atbalsta punkts Rēzeknē” , kas apvieno ģimenes, kurās bērniem ir noteikta diagnoze – autisms. Biedrība raksta projektus, piesaista līdzekļus, lai varētu reģionā organizēt nodarbības bērniem, pieaicināt nepieciešamos speciālistus un arī atbalstīt vienam otru. Par to, kā veicas darbs “Autisma atbalsta punktā Rēzeknē”, ar kādām problēmām nākas saskarties un ko īsti nozīmē “autisms”, intervijā Latvijas Radio Latgales studijai stāstīja biedrības valdes priekšsēdētāja Sandra Bičkova-Šilina.
Sabiedrisko mediju finansējums valdībā netiek apspriests
Krīze sabiedriskā radio Ziņu dienestā nav sašūpojusi valdības dienaskārtību. Lai gan vārdos politiķi sabiedrisko medijus dēvē par valsts drošības un demokrātijas stūrakmeni, praktiskā rīcība līdz šim nav norādījusi uz vēlmi stiprināt sabiedrisko mediju neatkarību. Šim jautājumam īpašu uzmanību solījis pievērst Valsts prezidents.  
Mazpulcēni tiekas ikgadējā vasaras nometnē Staļģenē
Visu mācību gadu mazpulcēni īsteno dažādus projektus, kas lielākoties saistīti ar dārzeņu audzēšanu un pētniecību. Kā balva čaklākajiem ir dalība ikgadējā vasaras nometnē “'Visu daru es ar prieku”, kas šogad notiek Jelgavas novada Staļģenē.  
Kuldīgas bibliotēkai dāvina spēļu galdu
“Vēlējos izgatavot kaut ko funkcionālu un  cilvēkiem vajadzīgu ,” tā par savu diplomdarbu saka jūrmalnieks, kungs cienījamos gados Andris Andersons. Viņš nupat Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumā ieguvis mēbeļu dizaina speciālista diplomu, bet savu noslēguma darbu – saliekamu koka spēļu galdu un krēsliņus – uzdāvinājis Kuldīgas bibliotēkai.
Valdība atbalsta izmaiņas robežas likumā; NATO sabiedrotajiem lielāka rīcības brīvība
Valdība otrdien, 16. jūlijā, lēma atbalstīt izmaiņas Latvijas Republikas valsts robežas likumā. Tajā noteikts, ka atsevišķos gadījumos pēc Valsts robežsardzes atļaujas saņemšanas NATO sabiedroto spēku pārstāvji, kas ieradīsies Latvijā, lai sniegtu atbalstu ārkārtējās situācijās vai mācībās, drīkstēs šķērsot valsts ārējo robežu ārpus robežšķērsošanas vietas.
Atļauj atsākt būvdarbus uz Deglava tilta
Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) atļāvis atsākt Deglava tilta remontu pilnā apmērā, Latvijas Radio raidījumā “Pēcpusdiena” apliecināja biroja Kontroles departamenta direktors Māris Demme.
LU prorektore: Bažas par aizdevumu Rakstu mājas būvniecībai pastāv
Latvijas Universitātes (LU) Rakstu mājas būvniecībai ir saņemts Eiropas Padomes Attīstības bankas un Eiropas Investīciju bankas aizdevums. Līdz ar aizdomām par korupciju ir bažas par aizdevumu šim projektam, intervijā Latvijas Radio atzina Latvijas Universitātes prorektore Ina Druviete.
Jaunākie
Interesanti