Latvijā
Rīgā uziet nelegālu degvielas tirdzniecību
Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldes amatpersonas septembrī, apsekojot kādu teritoriju Rīgā, atklāja, ka tajā tiek nelegāli tirgota no Krievijas ievesta degviela, informēja VID.
Kalnmeiers: Bordāns melo par manu vēršanos pie Bičkoviča
Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers pārmet tieslietu ministram Jānim Bordānam (Jaunā konservatīvā partija) melošanu par Kalnmeiera vēršanos pie Augstākās tiesas (AT) priekšsēdētāja Ivara Bičkoviča uzreiz pēc tam, kad uzzinājis par ministra neuzticēšanos viņam.
Policisti Kurzemē: joprojām liela daļa autovadītāju pārsniedz atļauto braukšanas ātrumu
Salīdzinot ar pagājušā gada astoņiem mēnešiem, pieaudzis bojā gājušo skaits uz Kurzemes autoceļiem, turklāt autovadītāji turpina pārsniegt ātrumu gan apdzīvotās vietās, gan ārpus tām. Neraugoties uz negatīvo statistiku, daļa autovadītāju kļūst atbildīgāki un satiksmes drošība uzlabojusies vietās, kur uzstādīti stacionārie radari. Autovadītāji kļuvuši uzmanīgāki, jo reģionā patrulē netrafarētas policijas automašīnas.
Latvijas mediju problēmas ieinteresē EBU vadību
Sabiedrisko mediju finanšu grūtības un saspīlētās attiecības ar nozari uzraugošo padomi piesaistījušas Eiropas Raidorganizāciju asociācijas (EBU) vadības uzmanību. Divu dienu vizītē Rīgā ieradies asociācijas ģenerāldirektors. Trešdien, tiekoties ar Saeimas deputātiem, viņš uzsvēra – stipri un neatkarīgi sabiedriskie mediji ir jebkuras demokrātijas garants.
Daudzstāvu ēku Zolitūdes traģēdijas vietā nenojauks 
Zolitūdē pašlaik aizzīmogotā jaunbūve aiz sabrukušā lielveikala "Maxima" tomēr tiks apdzīvota. Pēc ilgiem strīdiem un diskusijām biedrība "Zolitūde 21.11." ir piekritusi kompromisam, lai gan vēl salīdzinoši nesen uzstāja, ka ēka ir jānojauc.
Zolitūdes traģēdijas krimināllietas izskaņā varētu mainīties tiesas sastāvs
Tiesneses slimības dēļ vairākkārt atlikta Zolitūdes traģēdijas krimināllietas iztiesāšana. Pašā tiesvedības noslēgumā tiesas sēžu laiki tiesneses darba nespējas dēļ pārcelti jau sešas reizes. Tiesneša ilgstošas slimošanas gadījumā tiesvedību tās noslēgumā varētu pārņemt rezerves tiesnesis. Taču, to darot, pati tiesa saredz vairākus riskus.
Priekulē uzņēmuma problēmu dēļ pašvaldība spiesta ar steigu meklēt kurināmo
Vēl pirms pāris dienām ar bažām jauno apkures sezonu gaidīja Priekules daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji, arī vairums iestāžu, kam pēdējos gados siltumapgādi nodrošināja zaļās enerģijas ražotājs SIA "Priekules bioenerģija". Uzņēmēja samilzušās juridiskās un finansiālās problēmas, pašvaldībai šoruden lika apjaust situācijas nopietnību un meklēt kurināmo, lai cilvēki nepaliktu bez siltuma. 
Vecumniekos apkure kļūs par 28% dārgāka
Vecumnieku novada dome apstiprinājusi jauno apkures tarifu, kas ir par 28% lielāks nekā iepriekš. Tas būs arī viens no augstākajiem visā Latvijā. Iemesli straujajam  kāpumam esot vairāki, bet galvenokārt tarifs audzis tāpēc, ka tagad tajā iekļautas arī pirms vairāk nekā desmit gadiem veiktās katlumājas un siltumtīklu rekonstrukcijas izmaksas. 
Partijas nesteidzas atbalstīt Purgaili banku uzrauga vadītājas amatā
Drošu atbalstu Santas Purgailes kandidatūras apstiprināšanai Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) vadītājas amatā patlaban no koalīcijas partijām sola "Jaunā Vienotība" un Jaunā konservatīvā partija (JKP), bet Nacionālā apvienība (NA) un "KPV LV" lēmumu pieņems pirmdien, 7. oktobrī. Tikmēr "Attīstībai/Par!" nemainīšot nostāju – Purgailei neesot FKTK vadītājas amatam nepieciešamo prasmju.
Zarnu vēzi cer atklāt laikus
Zarnu vēzis ir izplatīta onkoloģiska saslimšana. Lai gan pārbaudes valsts apmaksā, bieži šo vēža paveidu atklāj novēloti. No oktobra valsts sākusi apmaksāt efektīvāku un pacientiem draudzīgāku zarnu vēža diagnostiku.
Saņemot naudu muzeja telpu atjaunošanai, Jūrmalas dome no tām cenšas izlikt pašu muzeju
Saasinās Jūrmalas domes un Vides aizsardzības kluba strīds par nesen atjaunotu ēku Dubultos, Pils ielā 1, kurā saimnieko Vides aizsardzības kluba izveidotais Zaļās atmodas muzejs. Jūrmalas dome pieprasījusi muzejam atbrīvot ēku, jo pašvaldība uz to vēlas pārcelt Dzimtsarakstu nodaļu, savukārt muzejs atsakās to darīt. Tā izveidotāji vērsušies tiesā un apstrīdējuši domes lēmumu.
Jaunākie
Interesanti