Latvijā
Kas ir žurnālistika, un kāpēc tā mums ir vajadzīga?
Pavisam īsi un vienkārši — žurnālistika mums ir vajadzīga tāpēc, lai mēs zinātu patiesību. Citi iemesli, kas padara žurnālistiku par svarīgu nodarbošanos, ir politiķu un citu amatpersonu turēšana pie atbildības, cilvēku informēšana par ekonomikas tendencēm, lai viņi var pieņemt labākus lēmumus, un protams, arī izklaidēšana un interesantu faktu atklāšana.
Plāno veidot «Iespējamo misiju» sociālajā darbā
Latvijā patlaban trūkst vairāk nekā 500 sociālā darba speciālistu, un nozarē vērojama darbaroku trūkuma krīze. Sociālo problēmu dažādība palielinās, bet darbs ir emocionāli smags, salīdzinoši zemi atalgots. Turklāt nepieciešamas vairākus gadus ilgas studijas. Labklājības ministrija iecerējusi ņemt piemēru no izglītības jomas un plāno veidot “Iespējamās misijas” iesaukumus arī sociālajā darbā.
Noskaidroti pirmie čeku loterijas uzvarētāji
Šodien noskaidroti pirmie čeku loterijas uzvarētāji un pie galvenās balvas -  10 tūkstošiem eiro – tika kāds 12.jūlijā reģistrēts čeks. Jūlija čeku loterijas uzvarētāji šodien jau saņēmuši īsziņas, bet mājaslapā cekuloterija.lv turpinās augusta mēneša čeku reģistrācija.
Ne tikai novilkt latvietības stīgu, bet arī atrast sevi. Saieta «3x3» loma ģimene dzīvē
Šovasar ne vien Vecpiebalgā un Jaunpilī, Latvijā, bet arī Lielbritānijā, Amerikā un Norvēģijā notiek "3x3" ģimeņu saieti. Pirmais "3x3" saiets notika Garezerā, Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV) 1981. gadā. Rīkotāju cerība bija, ka tā darbosies kā eksperimentāla nometne, kā modelis latviešiem visā pasaulē latviskās izglītības un kopības sajūtas noturēšanai. Šodien "3x3" ir saiets, kas pulcē vairāku paaudžu latviešus vienkopus, ļaujot baudīt neskaitāmu daudzumu dažādu ieviržu.
Spriež par nepieciešamību attīstīt militāro medicīnu
Ķirurgiem un citiem ārstiem kara apstākļos nav daudz laika izšķirīgu lēmumu pieņemšanai, jo vienlaikus ir jābūt gataviem glābt nevis viena, bet desmitiem cilvēku dzīvību. Ar pieredzi kara traumu ārstēšanā šodien Rīgā dalījās pasaulslavenais latviešu ārsts Kristaps Keggi. Vai Latvijai nepieciešams attīstīt militāro medicīnu?
Saimniecības smok grants ceļa putekļos
Katra vasara grants ceļa Ilūkste-Rubanišķi-Daugavpils malā esošajām saimniecībām pārvēršas par izdzīvošanas cīņu. Intensīva transporta kustība pārvērš ceļu par putekļu mākoni, kas traucē sadzīvē un ceļu satiksmi padara nedrošu. Māju īpašnieki cenšas panākt, lai ceļa posmam, kur atrodas viņu mājas, tiktu veikta atputekļošana, taču pagaidām mēģinājumi nav vainagojušies ar sekmēm.
Triatlona sacensību laikā ierobežos satiksmi
Saistībā ar triatlona sacensību „Rīgas Triatlons 2019” – Eiropas Junioru kausa izcīņas sprinta distancē rīkošanu no šodienas, 10. augusta, plkst. 18.00 līdz svētdienas, 11. augusta, plkst. 17.00 tiks aizliegts apstāties un stāvēt Mūkusalas ielā, posmā un virzienā no Bieķensalas ielas līdz Akmeņu ielai, informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.
Kara flotes simtajā jubilejā aicina apskatīt kuģus
Latvijas armijas Kara flote šajā nedēļas nogalē ar plašu programmu atzīmē savu simto pastāvēšanas gada dienu. Svētku gaitā jau Rīgas Jūras līcī ir norisinājusies militāro kuģu parāde, kuru pieņēma valsts prezidents Egils Levits. Tāpat ir aizvadīts Kara flotes simtgadei veltīts ekumēnisks dievkalpojums Rīgas Doma baznīcā. Pēc dievkalpojuma no Doma baznīcas uz Brīvības pieminekli Jūras spēku orķestra pavadībā devās Jūras spēku un ārvalstu kuģu apkalpes, lai noliktu ziedus pie pieminekļa. Tāpat Rīgas ostā interesenti var apskatīt armijas kuģus.
Svētceļnieki ceļā uz Aglonu jūtas kā viena ģimene
Kā ik gadu svētceļnieki dodas uz Aglonas baziliku, lai nākamajā nedēļa piedalītos Tautas Krusta ceļā un svinētu Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētkus. Ceļā devusies arī svētceļnieku grupa no Šķilbēniem un Baltinavas.
Jaunākie
Interesanti