Latvijā
Novadu reforma sašķeļ Varakļānu novada iedzīvotājus divās frontēs
Vietvarās turpinās diskusijas par gaidāmo reformu. Emocionālā gaisotnē Varakļānos  iedzīvotāji sašķēlušies divās frontēs. Vieni atbalsta Varakļānu novada pievienošanu Rēzeknes, otri – Madonas novadam. Notiek arī iedzīvotāju aptauja, kuras rezultāti nākamnedēļ tiks nodoti Saeimas komisijai.      
Saeima atbalsta Rīgas domes atlaišanu
Saeimas deputātu vairākums ceturtdien, 13. februārī, pēc ilgākām diskusijām galīgajā lasījumā atbalstīja likumprojektu, kas paredz Rīgas domes atlaišanu. Likums pieņemts, 62 deputātiem balsojot "par" un 22 - "pret". Līdz ar lēmumu zālē skanēja arī aplausi.
Bērnu slimnīcas kukuļošanas lietā apsūdzētie tiesā atzīst vainu un piekrīt sodiem
Visi astoņi Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) kukuļošanas lietā apsūdzētie – gan bijušie slimnīcas darbinieki, gan būvnieki – savu vainu atzīst un piekrīt sodiem. Arī kompensēt radītos zaudējumus gan slimnīcai, gan Bērnu slimnīcas fondam. Ceturtdien, 13. februārī, tiesā viņi parakstīja vienošanos ar prokuratūru, un nākamnedēļ gaidāmais tiesas nolēmums varētu pielikt punktu šai 10 gadus ilgajai tiesvedībai.
Par pārāk karstiem radiatoriem jāsūdzas apsaimniekotājam; siltuma rēķini šoziem kopumā zemāki
Šogad ziema mūs lutina ar siltu un patīkamu laiku. Neskatoties uz to, sociālajos tīklos iedzīvotāji nereti pauž neizpratni, kādēļ tik siltā ziemā radiatori mājokļos ir tikpat karsti kā lielā spelgonī. Sabiedrisko pakalpojumu regulatori un arī siltuma ražotāji norāda namu apsaimniekotāju virzienā - tieši apsaimniekotājs ir tas, no kura atkarīgs, cik lielu siltuma daudzumu katra ēka patērē. Kas sastāda siltuma rēķinu un kā rīkoties, lai izmaksas mazinātu?
Siguldas priesteris Valentīna dienā dāvina 30 gredzenus bildināšanai
Ļoti neparastu Valentīna dienas piedāvājumu pāriem, kuri vēl nav precēti, izteicis Siguldas katoļu baznīcas priesteris Rihards Rasnacis. Viņš par velti piedāvā saderināšanās gredzenu, ja vien pāris gatavs iestūrēt laulības ostā. Nav jābūt ne katolim, ne kristietim. Vienīgais noteikums – lai ir vēlme kļūt par stipru ģimeni.
Likuma priekšlikumi rada bažas par sabiedrisko mediju ietekmēšanu
Leģitīma ietekme uz mediju saturu un pārraugošās padomes iecelts galvenais redaktors - arī šādus valsts prezidenta Egila Levita priekšlikumus plānots iestrādāt jaunajā sabiedrisko mediju likumā. Paši mediji un arī nozares eksperti gan brīdina – šādi tiktu apdraudēta Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio redakcionālā neatkarība.
Jaunākie
Interesanti