Latvijā
Motobraucēji izbrauks Baltijas ceļa maršrutu
Svinot Baltijas ceļa 30.gadadienu, sestdien, 24.augustā, pārsteigumu sarīkojuši Latvijas, Lietuvas un Igaunijas motobraucēji. Baltijas valstu motociklisti kopīgi izbrauks Baltijas ceļa maršrutu, noslēgumā ierodoties Strenčos, kur notiks vērienīgs moto šovs un koncerts.
Karls Bilts: Baltijas ceļš parāda valstu spēku, kad tās strādā kopā
Baltijas ceļš, kas norisinājās pirms 30 gadiem, Latvijas, Lietuvas un Igaunijas iedzīvotājiem, sadodoties rokās un veidojot dzīvo ķēdi, tādējādi paužot savu vēlmi uz neatkarību no Padomju Savienības, parāda to, cik spēcīga ir ietekme, kad valstis strādā kopā. Tā intervijā Latvijas Radio pauda bijušais Zviedrijas premjerministrs Karls Bilts.
Baltijas valstu premjeri piedalīsies Baltijas ceļa 30.gadadienas svinībās
Lai godinātu Baltijas ceļa 30.gadadienu, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš ("Jaunā Vienotība") aicinājis Latvijā 23.augustā viesoties Igaunijas premjerministru Jiri Ratasu un Lietuvas premjerministru Sauļu Skverneli. Amatpersonām paredzēta gan tikšanās, gan arī dalība svinīgos pasākumos.
Glābēju ieteikumi: kas jādara, redzot vai nokļūstot autoavārijā
Ikvienam autovadītājam būtu jāzina, kas jādara, ciešot ceļu satiksmes negadījumā. Taču glābēju pieredze rāda, ka situācijās, kad tas skar pašu, pareiza rīcība mēdz piemirsties. Policija kopā ar ugunsdzēsējiem aicina autovadītājus atsvaidzināt savas zināšanas.
Vecumnieku novadā kritiskā stāvoklī visi valsts autoceļi 
Sausā laikā putekļu vērpetes, mitrā - ūdens lāmas, bet pavasarī un rudenī kāds ceļa posms allaž neizbraucams. Tādi esot visi valsts autoceļi Vecumnieku novadā. Skaidrība par to, vai un kad situācija mainīsies, neesot gūta arī satiksmes ministra vizītes laikā, tāpēc tagad  Vecumnieku novada dome nosūtījusi vēstuli Satiksmes ministrijai, kurā pieprasa konkrētu rīcības plānu. 
Kalniete: Milzīgi intelektuālie resursi no Latvijas aizbraukuši uz pārtikušām valstīm
Liberālo demokrātiju Latvijā novājinājusi emigrācija un mūsu valsts iedzīvotāju pārcelšanās uz dzīvi citās valstīs. “Tie ir milzīgi intelektuālie resursi, kas no Latvijas ir aizbraukuši uz pārtikušām valstīm,” diskusijā starptautiskajā konferencē “Baltijas ceļš. Turpinājums” sacīja Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete (“Jaunā Vienotība”).
Zviedrijas ekspremjers Bilts: Pasaulē «parādās tumšāki mākoņi», tuvojas brutālāku vadoņu laikmets
Pēc 1989. gada 23. augustā notikušā Baltijas ceļa, kad Latvijas, Lietuvas, Igaunijas iedzīvotāji sadevās rokās un pieprasīja valstu neatkarību, ļoti plašā pasaules daļā ceturtdaļgadsimta laika attīstījās demokrātija. Taču šodien noskaņojums sāk mainīties – pasaulē “parādās tumšāki mākoņi”, tuvojas brutālāku vadoņu laikmets, un lolotās brīvības no jauna var tikt apdraudētas. To Baltijas ceļam veltītajā starptautiskajā konferencē uzsvēra Zviedrijas ekspremjers Karls Bilts.
Plāno policijas vadītāju prasmju izvērtēšanu un rotāciju
Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens ("KPV LV") ar Valsts policijas priekšnieku Intu Ķuzi vienojies par rīcības plānu policijas darba uzlabošanai, kas cita starpā paredz esošo vadītāju prasmju izvērtēšanu, motivācijas mehānisma izstrādi, kā arī rotāciju, informēja Iekšlietu ministrijā (IeM).
Būvnieki piedāvā mierizlīgumu par JRT projektu – gatavi segt daļu no papildu izdevumiem
Būvuzņēmums “RERE Būve 1” piedāvā valstij noslēgt mierizlīgumu attiecībā uz Jaunā Rīgas teātra (JRT) rekonstrukcijas projektu, solot segt daļu no papildu izdevumiem. “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ), kas pārstāv valsts intereses un ir JRT pārbūves pasūtītājs, vēlas iepazīties ar piedāvājuma juridiskajām niansēm. Turklāt VNĪ joprojām saskata šķēršļus sadarbībai ar “RERE Būve 1”.
Valsts kontrole par situāciju VUGD koledžā: Likums pārkāpts, budžetam zaudējumi, bet vainīgo nav
Valsts kontrole (VK) pauž pārsteigumu un nožēlu par situāciju, ka pēc revīzijā atklātajiem pārkāpumiem Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) un tam padotajā Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā likumsargi atzinuši, ka likums ir pārkāpts, bet neuzsāka kriminālprocesu nozieguma sastāva trūkuma dēļ. VK paziņojumā medijiem norādīja, ka “šoreiz vainīgie izspruks sveikā, un zaudējumi netiks atlīdzināti”.
 
Jaunākie
Interesanti