Latvijā
Pašvaldības deviņstāvu namā Dreiliņos iedzīvotāji jau gandrīz mēnesi palikuši bez lifta
Nepilnu mēnesi kādā Rīgas pašvaldības namā Dreiliņu mikrorajonā cilvēki dzīvo bez lifta. Deviņstāvu pašvaldības īres nama iedzīvotāji, no kuriem daudzi ir gados vecāki cilvēki, visu šo laiku spiesti kājām doties uz mājokli arī augstākajos nama stāvos. Tikmēr ir arī cilvēki, kuri visu šo laiku spiesti palikt dzīvoklī. To, ka situācija nav normāla, atzīst arī nama apsaimniekotājs - uzņēmums „Rīgas pilsētbūvnieks”.
LTV Ziņu dienestam pievienosies Ilze Dobele
Latvijas Televīzijas (LTV) Ziņu dienestam no 10. februāra pievienosies žurnāliste Ilze Dobele, kas pārmaiņus ar Jāni Gesti vadīs “Panorāmu” un “Nakts ziņas”, informēja LTV.
Aicina sākt jaunu tradīciju #whitefriday – ziedošanas dienu
Lai veicinātu sabiedrības iesaisti ziedojumu vākšanā Latvijas labdarības un nevalstiskajām organizācijām, vēlās iedibināt jaunu tradīciju un 7. februārī aicina ikvienu iesaistīties iniciatīvā #WhiteFriday – šajā dienā ziedojot  kādai labdarības vai nevalstiskajai organizācijai.
Labragā turpinās stāvkrasta nogruvumi – šoreiz jūrā nonāk daļa meža
Daudz lielāks un bīstamāks nekā janvāra sākumā Labraga ciema stāvkrasta nogruvums šonedēļ atkal nepatīkami pārsteidzis atpūtas centru „Imantas”. Tur naktī no 3. uz 4. februāri mierīgos laika apstākļos nobrucis stāvkrasts ar daļu meža aptuveni 100 metru garumā un 20 metru platumā. Nogruvums ir bīstams, tāpēc Jūrkalnes pagasta pārvalde jūras krastā ir novilkusi brīdinājuma lentu, lai interesenti, kuri mēdz apmeklēt šo vietu, neriskētu ar savu  dzīvību.
EM valsts sekretārs atstādināts pusstundu pirms «Latvenergo» padomes iecelšanas
Atstādinot no amata Ekonomikas ministrijas valsts sekretāru Ēriku Eglīti, ministrs Ralfs Nemiro (“KPV LV”) esot saglabājis iespēju “Latvenergo” padomē iecelt savu padomnieku Pāvelu Rebenoku. Eglītis stāsta, ka atstādināts tieši pirms jaunās “Latvenergo” padomes apstiprināšanas, uz kuru pretendē arī Rebenoks. Ministrs gan notikumu saistību noliedz un uzsver, ka Eglītis atstādināts par trūkumiem OIK uzraudzībā.
Kritizē sociālo projektu pret mobingu skolās
Mobings kā dabiskā atlase un pārliecība, ka viss, kas nenogalina, padara mūs stiprākus. Šīs ir dažas no pārsteidzošajām atziņām, ar kādām publiski dalās valsts iestāžu atbalstīts sociālais projekts "Neklusē", kura mērķis ir cīnīties pret vienaudžu pazemošanu skolās. Mērķis labs, bet izpildījums - ne visai. Un ceturtdien, piemēram, Veselības ministrija sadarbību ar tā autoriem pārtrauca. 
Starptautiski atzītajam žurnālistam Ragozinam Latvijā liedz pastāvīgo uzturēšanās atļauju daudzo komandējumu dēļ
Mēģinājums iegūt pastāvīgo uzturēšanās atļauju Latvijā neveiksmīgi beidzies krievu žurnālistam Leonīdam Ragozinam. Tas noticis vien nepilnu mēnesi pēc tam, kad viņa un pētnieciskās žurnālistikas centra “ReBaltica” kopīgi veidotais materiāls pamatīgi sadusmoja Latvijas labējos politiķus. Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē gan politisko spiedienu noliedz un skaidro – žurnālists pastāvīgās uzturēšanās atļaujas saņemšanai pārāk ilgu laiku pavadījis ārpus valsts.
Priekules novada iedzīvotāji gatavi ar protestiem cīnīties par tranzītceļa remontu
Reģionālais ceļš no Priekules līdz Lietuvas robežai, par kura kritisko stāvokli celta trauksme jau pērn, ir nozīmīgs tranzītceļš Lejaskurzemē. Priekules novada pašvaldībai gadiem nākas uzklausīt dažādu institūciju solījumus par problēmas risinājumu, kas ierasti noslēdzas ar bedrīšu lāpīšanu. Sašutuši par tādu attieksmi pret lauku iedzīvotājiem nomalēs ir novada uzņēmēji. Viņi ir gatavi protestiem, lai pēc iespējas ātrāk tiktu uzsākta sabrukušā ceļa rekonstrukcija.
Vēsturiskā Ventspils Mūzikas vidusskolas ēka brūk kopā; pircēju nav
Ventspilī divas krāšņas jūgendstila ēkas brūk ventspilnieku acu priekšā, apdraudot garāmgājējus. Ēku īpašnieks "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) skaidro, ka ēkas nodotas izsolei un netiek plānots piesaistīt finansējumu. Savulaik ēkas pameta Ventspils Mūzikas vidusskola, jo tās kļuva bīstamas audzēkņiem. No ēkām atteikusies ne tikai pašvaldība, bet arī citas valsts iestādes Ventspilī. 
Burovs paliek amatā un cer vadīt domi līdz tās atlaišanai
Rīgas domes deputātu vairākums ceturtdienas, 6. februāra, pievakarē turpināja izpildīt savstarpējo vienošanos, līdz ar ko arī sēdē par Rīgas mēra Oļega Burova (“Gods kalpot Rīgai”) atbrīvošanu no amata nebija kvoruma. Burovs cer palikt amatā līdz domes atlaišanai.
Jaunākie
Interesanti