Latvijā
Rēzeknē valsts nozīmes arhitektūras piemineklis pārtop par dienesta viesnīcu
Rēzeknē, ieguldot 13,9 miljonus eiro, tiek īstenots plāns par nacionālās nozīmes izglītības centra izveidi. Projektā ir jau pabeigti divu skolu, proti, Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas un Rēzeknes 2. vidusskolas ēku pārbūve, tās izveidojot par mūsdienīgām izglītības iestādēm. Projektā tiek veidota arī jauna skolēnu dienesta viesnīca visu pilsētas izglītības iestāžu skolēniem.
Adopcijai uz ārvalstīm uzlabos kārtību un uzraudzību
Saeimas atbildīgā komisija vienojās uzlabot Latvijas bērnu adopcijas uz ārvalstīm kārtību un pēcadopcijas uzraudzību. Līdz šim Latvija saņēma ļoti skopu informāciju par bērniem, kas adoptēti uz ārvalstīm. Deputāti arī vienojušies uz laiku aizliegt bērnu adopciju uz ārvalstīm, līdz likumus pilnībā sakārtos. Tas gan neietekmē tos bērnus, kuru adopcijas procesi jau sākušies.   
Burovs: Rīgā trīs vicemēriem būs grūti sev atrast darbu; Smiltēns to noliedz
Bijušais Rīgas vicemērs un mērs Oļegs Burovs (“Gods kalpot Rīgai” (GKR)), kura politiskais spēks galvaspilsētas domē paliks opozīcijā, uzskata, ka trīs vicemēriem Rīgā būs grūti sevi nodrošināt ar darbu. Vicemēra amatam izvirzītais Edvards Smiltēns (Nacionālā apvienība/Latvijas Reģionu apvienība) gan pārliecināts, ka darba ir ārkārtīgi daudz, un pieļāva, ka opozīcijai piedāvātie komiteju vietnieku amati varētu būt apmaksāti.
Rēzeknes pusē skolēni dodas ekspedīcijā un izzina mežu
Par tradicionālu pasākumu kļuvusi meža ekspedīcija, ko 6. klašu skolēniem rīko “Latvijas Valsts meži”. Tās laikā viņi ne vien dodas pārgājienā, bet pilda arī dažādus praktiskus uzdevumus, lai vairāk izprastu meža apsaimniekošanas procesus. Rēzeknes novadā aizvadīta jau trešā no piecām meža ekspedīcijas dienām.    
Rēzekni plāno attīstīt kā stipru tūrisma centru
Veicinot Rēzeknē tūrisma jomas attīstību, pilsētā notiek vērienīgu tūrisma infrastruktūras projektu realizācija ar Eiropas finansējuma piesaisti. Pašvaldība cer, ka, radot tūrisma jomas uzņēmējiem pienācīgu vidi un piesaistot investīcijas, pilsētu varēs padarīt par konkurētspējīgu tūrisma pakalpojumu nozarē.
Konsolidētās TV skatītākais kanāls augustā – LTV1
Šā gada augustā konsolidētās TV skatītākais kanāls bija LTV1, kura skatīšanās laika daļa bija 9,7%. Otrs skatītākais kanāls bija TV3, kura skatīšanās laika daļa bija 9,6%. Savukārt trešais skatītākais kanāls augustā bija ''RTR Planeta Baltija'', kuram veltīti 8,9% no kopējā TV skatīšanās laika, liecina pētījumu kompānijas “Kantar TNS” dati.
Iebilst pret Kapseļu ielas bērnunama reorganizāciju
Labklājības ministrija ķērusies klāt valsts sociālās aprūpes centru reorganizācijai, rosinot atbrīvot arī vienu no Kapseļu ielas bērnunama abām ēkām. 12 bērniem tas nozīmētu pārvākšanos, krasu vides maiņu un dzīvošanu lielās grupās, kas neatbilst ģimeniskas vides modelim.
Pabriks aicinājis ASV stacionēt Latvijā karaspēka daļu
Aizsardzības ministrs Artis Pabriks ("Attīstībai/Par!") uzrunājis ASV kolēģus, lai aicinātu atrast iespēju Latvijā, tāpat kā Polijā, stacionēt noteiktu ASV karaspēka daļu. To Pabriks atklāja intervijā Latvijas Radio raidījumam "Krustpunktā".
Kāds būtu atbilstošākais sods dzērājšoferiem?
No jūlija iereibušajiem autovadītājiem netiek piespriesta administratīvā aizturēšana. Pie kriminālatbildības viņus arī nesauc. Tomēr spēkā ir bargāki sodi. Sabiedrībā viedokļi atšķiras – daži soda mērus uzskata par pārlieku stingriem, savukārt citi vēlētos redzēt tiesību atņemšanu uz visu mūžu. Vienlaikus policija grib piemērot kriminālatbildību tiem, kuri auto vadījuši vairāk nekā 1,5 promiļu reibumā.
Segta lielākā daļa Covid-19 radīto izdevumu slimnīcās
Covid-19 izplatības dēļ veselības aprūpes nozarei, tostarp slimnīcām, radās papildu izdevumi, nodrošinot individuālos aizsardzības līdzekļus, pārkārtojot veselības aprūpes iestādes plūsmu, strādājot virsstundas un citādi pielāgojoties situācijai. Tāpat mediķiem solītas piemaksas par darbu krīzes apstākļos.
Pieci.lv radījis podkāstu «Kā ir būt» jauniešiem
Jauniešu multimediālā platforma Latvijas Radio 5 – Pieci.lv laiž klajā jaunu podkāstu jauniešiem “Kā ir būt”, lai runātu par jēgas atrašanu apstākļos, kad acu priekšā brūk viena pasaule, toties nav iespējams radīt jaunu, lūkojoties pagātnē. Tie būs dokumentāli stāsti par jauniešiem un viņiem aktuālām tēmām pēc pasaulē izraisītās koronavīrusa pandēmijas, kura neatgriezeniski izmainījusi viņu paaudzes realitāti, informēja Latvijas Radio.
Jaunākie
Interesanti