Latvijā
No partijām izslēgtie Rīgas domnieki varētu virzīt arī savu kandidātu mēra amatam
Rīgas domes Neatkarīgo deputātu frakcija un deputātu bloks "Rīgai!" vienojušies par abpusēju sadarbību saimniecisku jautājumu risināšanā un gatavi atbalstīt pilsētas mēra kandidātu, kurš būs gatavs īstenot viņu priekšlikumus, kā arī savāks vairākumam nepieciešamās 24 balsis. Tomēr deputāti gatavi izvirzīt arī savu pārstāvi, ja iepriekš minētos noteikumus izpildīt neizdosies.
Tuberkulozes ārstēšanu varētu koncentrēt Gaiļezerā
Ja tas būs iespējams, tuberkulozes pacientu ārstēšana jākoncentrē Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā “Gaiļezers”, Latvijas Radio raidījumā “Krustpunktā” sacīja veselības ministre Ilze Viņķele (“Attīstībai/Par!”).
Septiņi no partijām izslēgtie Rīgas domnieki vienojas par sadarbību
Rīgas domes Neatkarīgo deputātu frakcija un deputātu bloks "Rīgai!" vienojušies par abpusēju sadarbību saimniecisku jautājumu risināšanā, taču pagaidām publiski nepauž atbalstu nevienam no izvirzītajiem domes priekšsēdētāja amata kandidātiem, norādot, ka būs gatavi strādāt komandā ar to mēru, kuram būs vēl vismaz 24 deputātu atbalsts.
Sāk restaurēt Ķemeru vēsturisko ūdenstorni; nākamajos gados atjaunos visu parku (precizēts)
Vai Ķemeri no graustu pilnas Jūrmalas nomales atkal varētu kļūt par iecienītu kūrortu? Iekustināt par „balto kuģi” dēvēto Ķemeru sanatoriju privātīpašniekiem pagaidām tā arī nav izdevies, bet pirmos soļus apkaimes sakārtošanā beidzot spērusi Jūrmalas pašvaldība. Tikko sākta vēsturiskā ūdenstorņa restaurācija, un ar būvniekiem jau noslēgts līgums par visa parka atjaunošanu.
Lopbarība Latgalē šogad raizes nerada
Sausums šogad satrauc lopkopjus Rucavas novadā, taču Latgalē laiks šogad ir bijis pateicīgs lopbarības sagādāšanai. Sākt vākt gan sienu, gan skābsienu varēja jau maija beigās, daudziem laika apstākļi un iespējas ļāva to izdarīt līdz Jāņiem.
Ar diskusiju Apē sākas novadu reformas apspriešana ar iedzīvotājiem
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM), gatavojoties administratīvi teritoriālajai reformai, pabeigusi konsultācijas ar pašvaldību deputātiem. Apes novadā trešdien, 7. augustā, sāka administratīvi teritoriālās reformas sabiedrisko apspriešanu ar iedzīvotājiem. Un Apē ir par ko diskutēt, jo jāizlemj, ar ko apvienoties – ar Alūksni vai Smilteni.
Parādnieks mērķē uz Sabiedrības integrācijas fonda padomes vadītāja posteni
Pēc šovasar Saeimas veiktajām izmaiņām Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) likumā fonds ticis pie jaunas padomes. Tās sastāvā ir pieci nevalstisko organizāciju pārstāvji un pieci ministri, un vēl premjera pārstāvis. Tas iebalsots kā pēdējā brīža priekšlikums. Premjera pārstāvis fondā būs viņa padomnieks demogrāfijas jautājumos, Nacionālās apvienības politiķis Imants Parādnieks.
Ministrija iecerējusi uzlabot asistenta pakalpojumu personām ar invaliditāti
Labklājības ministrija iecerējusi valdībā virzīt izmaiņas cilvēku ar invaliditāti asistentu pakalpojumā. Valdībai tiks piedāvāti četri varianti, no kuriem finansiāli visietilpīgākais paredzētu ievērojami paaugstināt arī asistentu algas. Šādas izmaiņas prasītu papildu  aptuveni 40 miljonus eiro. To, ka sistēma ir jāmaina, atbalsta personu ar invaliditāti pārstāvošās organizācijas, kas norāda, ka sistēma pašlaik ir cilvēka cieņu un brīvību aizskaroša, proti, par katru darbību, kurā palīdz asistents, ir jāatskaitās.
Policija pieķer testamenta viltotājus, kuri izkrāpuši zemi un mežu Latgalē
Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde pabeigusi izmeklēšanu un nodevusi prokuratūrai kriminālprocesu par zemes un meža izkrāpšanu Latgalē un tā prettiesisku atsavināšanu. Atklājot šo noziegumu un aizturot iesaistītās personas, novērsts iespējamais kaitējums valstij vairāk nekā 175 000 eiro apmērā.
Jaunākie
Interesanti