Rīgas maratona mantu glabātuvē darba netrūkst

Rīgas centrā ar ģimeņu skrējienu ir sākušās Lattelecom Rīgas maratona aktivitātes. Šodien spēkiem mērojas jaunākās paaudzes sportisti trijās distancēs. Interese par bērnu dienas aktivitātēm ir tik liela, ka maksimālais dalībnieku skaits bija sasniegts vēl pirms reģistrācijas slēgšanas.

Rīgas maratona mantu glabātuvē darba netrūkstVija Bremze/LR
Savukārt Doma laukumā dalībnieki šodien un rīt var atstāt glabāšanā velosipēdus un citas mantas, lai trasē nekas netraucētu sasniegt labus rezultātus.

Maratona brīvprātīgo palīgu koordinators Juris, stāsta, ka glabātuve darbojas un darba netrūkst:

"Ģimenes, kam ir vairāki bērni, noteikti grib izmantot šo iespēju. Tie, kas skrien ar vienu, varbūt mazāk. Bet pietiekoši daudzi ir izmantojuši šo iespēju. Rīt būs karstākā diena - tur būs vēl vairāk palīgspēku un vēl vairāk maratonistu un skrējēju. Tie ir nokoordinēti no brīvprātīgo pulka. Viņi būs abas dienas. Galvenais uzdevums ir parūpēties par to, lai maratonistiem ir vieglāk," viņš skaidro, piemetinādams, ka, atstājot mantas, ģimenes var pretendēt uz labākiem rezultātiem. 

"Maratonistiem ir arī velonovietne, kas darbojas gan šodien, gan rītdien. Tur sportisti var atstāt savus velosipēdus. Tā kā solās būt skaistas dienas, visi tiek aicināti sportot ne tikai pašā maratonā, bet arī dodoties uz maratonu un no maratona sportiskā veidā," viņš norāda. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti