Latvijā
Pašvaldības drīkstēs izvēlēties Ukrainas kara bēgļu izmitināšanas termiņu; būs lielāks valsts atbalsts (papildināts)
Pašvaldības drīkstēs izvēlēties Ukrainas kara bēgļu izmitināšanas termiņu, kā arī noteikta lielāka kompensācija par primāri sniedzamo atbalstu Ukrainas civiliedzīvotāju izmitināšanai ar termiņu līdz 60 dienām. To paredz trešdien valdības apstiprinātie grozījumi Ministru kabineta noteikumos un Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likumā.
REPORTĀŽA: Daži bezdarbnieki darbu atrod ātri, daži meklē gadiem (papildināts)
Faktiskā bezdarba līmenis jūnija beigās samazinājies līdz 6,3%, tā informēja Centrālās statistikas pārvaldē. Vienlaikus Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētais bezdarba līmenis jūnija beigās saruka līdz 5,9%. Vairumam bez darba palikušo to atrast izdodas samērā ātri, taču ir cilvēki, kas meklē gadiem, intervijās pie NVA filiāles Rīgā noskaidroja Latvijas Radio.
Par Latvijas Jauniešu galvaspilsētas titulu cīnās Jelgava, Bauska un Cēsis
Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) izsludinātajā konkursā par Latvijas Jauniešu galvaspilsētas titula iegūšanu 2023. gadā pieteikušās trīs pašvaldības – Jelgavas pilsētas, Bauskas novada un Cēsu novada. Pēc pirmās kārtas visi trīs pretendenti izvirzīti konkursa otrai kārtai un ir izsludināta desmit dienu publiskā balsošana – līdz 28. jūlija pusnaktij, informēja ministrijā.
Jūrmalas dome ilgāku laiku nepilnā sastāvā; tajā plāno atgriezties Mežeckis
Jūrmalas dome jau ilgāku laiku darbojas nepilnā sastāvā, jo deputāta amata kandidāts Romāns Mežeckis (Zaļo un Zemnieku savienības saraksts) nav reaģējis uz pašvaldības uzaicinājumu uz jūnija beigās notikušo sēdi un nav atbildējis par gatavību uzņemties deputāta pilnvaras mandātu nolikušas kolēģes vietā. Vienlaikus kopš Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām viņš ir arī Rīgas pašvaldības deputāts partijas "Saskaņa" rindās, taču nule kā vērsies ar iesniegumu par pilnvaru izbeigšanu pirms termiņa. 
Preiļu novadā slēdz trīs skolu internātus; iedzīvotāji bažījas arī par skolu slēgšanu
Preiļu novadā ar jaunā mācību gada sākumu slēgs trīs skolu internātus. Pašvaldībā uzsver, ka lēmums pieņemts, domājot par to, lai bērni augtu ģimenē, nevis ārpusģimenes aprūpes iestādē, kā arī izvērtējot izglītības iestāžu internātu uzturēšanas izmaksas. Tikmēr iedzīvotājiem ir bažas, vai internāta slēgšana nav solis arī uz pašas skolas likvidāciju.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt