Latvijā
CSDD: Fotoradari netiks izslēgti
Fotoradari netiks izslēgti, to uzturētājam SIA "Jarva" laužot līgumu ar Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD), intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" sacīja CSDD valdes loceklis Aivars Aksenoks.
Rīgas parkos plāno ierīkot urnas ar atkritumu saplacināšanas tehnoloģiju
Atkritumu apjoms, ko izved no Rīgas mežiem un parkiem, šogad ir dubultojies. Lai situāciju uzlabotu, iecerēts uzstādīt atkritumu tvertnes, kuras pašas saplacina izmesto. Bet ar laiku arī Rīgā plānots sekot daudzu citu dabas parku piemēram un lūgt apmeklētājiem atkritumus parkā neizmest vispār.
Ukraiņu pilsētnieki pierod pie dzīves laukos Gulbenes novadā
Tiem ukraiņiem, kam Rīgā izmitināšanas vietas nav izdevies atrast, tās tiek piedāvātas reģionu pilsētās un laukos. 24 ukraiņiem pagaidu mājas atrastas Gulbenes novadā. Lai gan ir bijušie lielpilsētu iemītnieki, kas atsakās doties uz laukiem, ir arī tādi, kas atzīst: tieši šeit, klusumā un mierā no Mariupolē, Harkivā un filtrācijas nometnēs pārdzīvotajām kara šausmām atgūties ir vieglāk.
Medumu pagastā novada patriotu ģimene veido savu muzeju
Ar muzeja veidošanu nodarbojas divi brāļi – Raimonds un Juris – un viņu tēvs, bijušais skolas vēstures skolotājs Jānis Stikāns. Šajā nelielajā speciāli muzejam būvētajā ēkā tiek apkopotas Medumu pagasta un apkaimes vēsturiskās liecības.
Mūžībā devies izcilais ārsts un politiķis Georgs Andrejevs (papildināts)
89 gadu vecumā sestdien mūžībā devies izcilais ārsts Georgs Andrejevs, kurš Atmodas laikā iesaistījās cīņā par Latvijas neatkarību; pēc neatkarības atjaunošanas bijis Latvijas ārlietu ministrs un Eiropas Parlamenta deputāts. Par viņa aiziešanu mūžībā vēsta Latvijas Anesteziologu un reanimatologu biedrība un ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt