Rīta Panorāma

Indie poproka grupai "Dzirnavnieki" jauna balāde "Luksofori"

Rīta Panorāma

Uzņemts miniseriāls par Aušvicas koncentrācijas nometni

EP aicina aktīvāk pretdarboties Krievijas ietekmei

Eiropas Parlaments aicina aktīvāk pretdarboties Krievijas ietekmei

Eiropas Parlaments pieņēmis rezolūciju, kurā stingri nosoda Kremļa centienus graut Eiropas demokrātiskos procesus.  Deputāti arī aicina Eiropas Savienības un tās dalībvalstu politisko vadību steidzami un enerģiski vērsties pret šādiem mēģinājumiem.  

Dokumentā pausts sašutums par ticamām apsūdzībām, ka dažiem parlamenta deputātiem ir maksāts par Krievijas propagandas izplatīšanu, un ka vairāki deputāti piedalījušies prokrieviskā plašsaziņas līdzekļa "Voice of Europe" darbībā laikā, kamēr Maskava īsteno nelikumīgo agresijas karu pret Ukrainu.

Dokumentā arī pieminēta Vācijas partija "Alternatīva Vācijai" un tās nesen nopratinātais deputāts, kas saņēmis naudu no Kremļa aģentiem. 

No 2024. gada 6. līdz 9. jūnijam notiks Eiropas Parlamenta vēlēšanas, tāpēc līderiem aktīvi jāvēršas pret Krievijas iejaukšanās centieniem ne tikai bloka iestādēs, bet visā Eiropas Savienībā.

Deputāti arī aicina Eiropas Padomi gaidāmajā 14. sankciju paketē pret Krieviju iekļaut Kremļa atbalstītos plašsaziņas līdzekļus, citas raidorganizācijas un mediju organizācijas, kā arī personas, kas atbildīgas par propagandas un dezinformācijas kampaņām. Sankcijas jāvērš arī pret Ukrainas prokrievisko oligarhu Viktoru Medvedčuku un viņa līdzgaitniekiem.   

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti