Latvijā
Saeimas komisija atbalsta sabiedrisko mediju satura nodošanu komercmedijiem
Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas deputāti lēma konceptuāli atbalstīt Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma grozījumus, paredzot iespēju sabiedrisko plašsaziņas līdzekļu valsts valodā veidoto saturu nodot komercmedijiem titrētus vai ieskaņotus mazākumtautību valodās. Pagaidām gan vēl nav zināms ne šādi sagatavojamo programmu loks, ne arī precīzas izmaksas.
Vaškevičam 10 gadus Finanšu ministrija nespēj uzteikt darbu
Bijušais Muitas kriminālpārvaldes vadītājs Vladimirs Vaškevičs, kura krimināllieta par kukuļdošanu tiek iztiesāta jau 11 gadus, vēl aizvien ir darba attiecībās ar Finanšu ministriju (FM). Latvijas Radio noskaidroja, ka Vaškevičam saskaņā ar tiesībsargājošo iestāžu norādījumiem ir liegts tuvoties FM, tādējādi viņš ir atstādināts, nevis atlaists no darba.
Saulkrastu novadā ieguvumus pēc novadu reformas nejūt
Saulkrastu novadā līdz ar teritoriālo reformu apvienojās Saulkrastu un Sējas novadi ar administratīvo centru Saulkrastos. Patlaban tas ir otrs mazākais novads pēc iedzīvotāju skaita. Lai arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija secinājusi, ka reformas rezultātā kopumā uzlabojusies un pieaugusi pašvaldību finansiālā un administratīvā kapacitāte, Saulkrastu pašvaldība gan minētos ieguvumus pagaidām nesaskata.
Latvijā nedroši ir desmitiem tiltu; to remontam vietvarām nav naudas
Pērn Valsts kontrole revīzijā atklāja, ka pašvaldības Latvijā daudzviet nemaz nezina, cik sliktā stāvoklī ir to īpašumā esošie tilti un pārvadi. Šajā laikā pašvaldību uzdevums bija apzināt situāciju un prioritizēt veicamos darbus, tomēr vietvarām nesokas viegli ar līdzekļu atrašanu šim mērķim.
Atsākta Sarkandaugavas pārvada būvniecība; darbus plānots pabeigt rudenī
Otrdien, 7. jūnijā, Rīgas domes vadība apmeklēja Sarkandaugavas pārvada būvniecības vietu, kur pēc ieilguša tehnoloģiskā pārtraukuma atsākušies būvdarbi, informēja domē. Vizītes laikā tika uzklausīta būvuzņēmēja atskaite par paveikto un turpmāk veicamo darbu plāns, lai objekts tiktu pabeigts šī gada būvdarbu sezonā. 
Deputāti atbalsta ieceri pensiju šogad indeksēt mēnesi ātrāk
Lai pensionāriem kompensētu augošo inflāciju un energoresursu cenu paaugstināšanos, pensijas šogad tiks indeksētas mēnesi ātrāk – no 1. septembra. To paredz otrdien Saeimas atbildīgās komisijas konceptuāli atbalstītie likuma grozījumi. Tie vēl jāskata un jāapstiprina Saeimas plenārsēdē.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt