Latvijā
Jēkabpils novadā pēc uzlabošanas darbiem bāzes stacijā pazūd mobilie sakari
Jau vairākus mēnešus Elkšņu pagasta Apserdes ciema iedzīvotājiem ir problēmas ar mobilajiem sakariem. Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumā “4. studija” vērsās skatītāja, lai informētu, ka sakari pazuduši, bet LMT patieso situāciju šajā teritorijā nepārbaudot, atbildi nesniedzot, iemeslus nepaskaidrojot.  
«Sistēmas bērnu» kapavietas – kas un kā par tām rūpējas (papildināts)
Daudzi no “sistēmas bērniem” jeb bērnunamu audzēkņiem savas dzīves laikā nebija nevienam vajadzīgi un izrādījās nevajadzīgi arī pēc nāves. Jaunciema kapos Rīgā sektors, kur apglabā bērnunamu audzēkņus, ir pamests un nesakopts, daudzas kapavietas ir aizaugušas, lielākā daļa ir bez vārdiem, datumiem. Rus.LSM.lv raidījums “Ličnoje delo” pētīja, kāda ir situācija Rīgā un citās pašvaldības ar sociālās aprūpes centru iemītnieku apglabāšanu un kapu kopšanu.
Rīgas praida gājiens noslēdzies mierīgi (papildināts)
Ar skaļām dziesmām un saukļiem galvaspilsētā noslēdzies seksuālo minoritāšu un viņu draugu gājiens „Riga Pride”, kas šogad notiek kopā ar Kijivas praidu. Valsts policija ziņo, ka vairāku tūkstošu apmeklētais pasākums noritēja mierīgi. Par gājiena traucēšanu aizturēta viena persona.
Topošie šoferi «apsēduši» stāvlaukumu CSDD tuvumā
Kopš 1.aprīļa, kad figūras topošajiem autovadītājiem eksāmenā prasa izpildīt satiksmē, nevis laukumā, autoskolu studenti "apsēduši" veikalu "Promo" un "Būvniecības ABC" stāvvietu blakus Ceļu satiksmes drošības direkcijai (CSDD).
Rēzeknes slimnīcā darbu sākuši trīs ārsti no Ukrainas
Rēzeknes slimnīcā šobrīd strādā trīs ārsti no Ukrainas. Kopumā slimnīcā vērsušies ap 50 cilvēku – gan medicīnas speciālisti, gan atbalsta personāls. Slimnīcai jaunie ārsti ir ieguvums, jo aizpilda nelielu daļu no brīvajām vakancēm.
No amata atstādina jaunieša ar Ukrainas karogu sitēja dzīvesbiedri – policisti
No darba atstādināta policijas darbiniece, kuras dzīvesbiedrs piekāva skolnieku ar Ukrainas karogu uz pleciem. Tā kā pastāv aizdomas, ka sieviete palīdzējusi vīrietim slēpt savu auto un slēpties pašam, prokurore izdalījusi atsevišķu procesu un nosūtījusi to izvērtēšanai Iekšējās drošības birojam (IDB).
Cēsīs atklāts Ziemeļu dabas medicīnas muzejs
Ārstniecības augus ikdienā lieto 70% Latvijas iedzīvotāju – tā liecina nesen veikts Vides risinājumu institūta pētījums. Iecienītākie ārstniecības augi ir piparmētras, kumelītes un liepziedi. Tomēr zināšanas par šo augu izmantošanu sabiedrībā mazinās. Lai cilvēkiem atgādinātu, cik vērtīgi un nozīmīgi ir ārstniecības augi, Cēsīs šodien durvis vēris Ziemeļu dabas medicīnas muzejs.
Ķekavas novadā vecāku gaidītās jaunās sākumskolas ēkas vietā plāno jaunu piebūvi
Pēc divām nedēļām Ķekavas novada Pļavniekkalna sākumskolas moduļu tipa piebūvei beidzas nomas līgums, tāpēc dome pieņēmusi lēmumu uzbūvēt nedaudz lielāku, pašvaldībai piederošu moduļu tipa piebūvi. Vecāki, kuri par jaunas skolas būvniecību cīnās jau vairāk nekā sešus gadus, to uzskata par naudas šķērdēšanu, jo vietu trūkumu jauna piebūve neatrisinās. Turklāt pirms trīs gadiem pašvaldība jau iegādājusies zemes gabalu jaunajai skolai.
Uz Finanšu izlūkošanas dienesta priekšnieka amatu rīkos jaunu konkursu
Uz Finanšu izlūkošanas dienesta (FID) priekšnieka amatu rīkos jaunu konkursu, taču precīzs tā izsludināšanas datums vēl nav zināms. Normatīvais regulējums neparedz iespēju virzīt uz Ministru kabinetu un Saeimu kādu citu pretendentu, kas piedalījās konkursā, bet netika atzīts par uzvarētāju.
«Riga pride» gājiena laikā vairākās centra ielās slēgs satiksmi
Sestdien, 18. jūnijā, no plkst. 13.00 Rīgā notiks gājiens “Riga pride: Gājiens par brīvību” pa maršrutu: Vērmanes dārzs - Elizabetes iela - Brīvības iela - Bruņinieku iela - Tērbatas iela - Vērmanes dārzs un sapulce Vērmanes dārzā. Tāpēc vairākās centra ielās slēgs satiksmi, un izmaiņas būs arī sabiedriskā transporta kustībā.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt