Latvijā
Stiprinās aizsardzības pasākumus pret apdraudējumiem kibervidē
Saeima ceturtdien, 16. jūnijā, otrajā – galīgajā – lasījumā atbalstīja par steidzamiem atzītos grozījumus Nacionālo bruņoto spēku likumā, kas paredz noteikt aktīvās kiberaizsardzības operācijas kā atsevišķu pasākumu, ko īsteno Nacionālie bruņotie spēki (NBS), informēja parlamentā.
Aizliedz partijām vērsties pret Latviju un citām demokrātiskām valstīm
Saeima ceturtdien, 16.jūnijā, otrajā – galīgajā – lasījumā atbalstīja par steidzamiem atzītos grozījumus Politisko partiju likumā, kas likumā nostiprina aizliegumu partijām savā darbībā vērsties pret Latvijas vai citu demokrātisku valstu neatkarību, teritoriālo nedalāmību, izteikt vai izplatīt priekšlikumus par Latvijas Republikas vai citas demokrātiskas valsts iekārtas vardarbīgu grozīšanu, informēja parlamentā.
Saeima ļauj komercmedijiem gadu izmantot sabiedrisko mediju saturu
Līdz 2023.gada jūnija beigām privātie jeb komercmediji varēs savos kanālos izmantot ziņu un informatīvi analītiskos raidījumus, ko veidojuši abi sabiedriskie mediji – Latvijas Televīzija un Latvijas Radio. To paredz Saeimas vienbalsīgi galīgajā lasījumā atbalstītie grozījumi.
Prezidents: Sociālā atbalsta sistēma ir dārga un neefektīva
Līdzšinējā sociālā atbalsta sistēma Latvijā ir dārga un neefektīva, kā arī nekalpo nevienlīdzības mazināšanai, uzrunā Saeimai kritizēja Valsts prezidents Egils Levits. Viņš mudināja jau šoruden energocenu krīzē ieviest mērķētu atbalstu.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt