Latvijā
Pensijas indeksēs agrāk – 1. augustā (papildināts)
Saeima ceturtdien, 14. jūlijā, otrajā – galīgajā – lasījumā pieņēma par steidzamiem atzītos grozījumus likumā "Par valsts pensijām," paredzot šogad valsts pensijas indeksēt divus mēnešus agrāk nekā ierasts – jau 1. augustā, informēja parlamentā.
Ieviest risinājumu augstajiem rēķiniem par siltumu – izlīdzināto maksājumu – liedz noteikumi
Pagaidām Ministru kabineta noteikumi liedz siltumapgādes uzņēmumiem ieviest izlīdzināto maksājumu. Latvijas Radio aptaujātie siltumapgādes uzņēmumu pārstāvji atklāj, ka izlīdzinātā maksājuma ieviešana būtu labs risinājums, kā atslogot patērētājus no lieliem rēķiniem nākamajā apkures sezonā, bet, lai šādu sistēmu ieviestu, nepieciešams laiks – vismaz pusgads, un līdz rudenim to vairs nevar paspēt.
Ukrainas civiliedzīvotājiem atbalstu sniedzošo NVO darbībai piešķir 310 000 eiro
Lai nodrošinātu Ukrainas civiliedzīvotājiem atbalstu sniedzošo Latvijas nevalstisko organizāciju (NVO) darbības nepārtrauktību – brīvprātīgā darba veicēju piesaistīšanu un informācijas apmaiņas nodrošināšanu, brīvprātīgo darba koordinēšanu, informatīvo resursu uzturēšanu un to attīstību, ziedojumu piesaistes nodrošināšanu u.c. aktivitātes, kas veicina atbalsta sniegšanu Ukrainas civiliedzīvotājiem Latvijā, – Ministru kabinets pēc Kultūras un Iekšlietu ministriju iniciatīvas 14. jūlijā lēma no valsts budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem piešķirt vēl 310 000 eiro, informēja KM.
Sabiedriskajiem medijiem piešķir 700 000 eiro papildu satura nodrošināšanai par Krievijas izraisīto karu Ukrainā
Lai segtu izdevumus par papildu satura izveidi un izplatīšanu saistībā ar Krievijas izraisīto karu Ukrainā un stiprinātu Latvijas informatīvās telpas drošību, valdība ceturtdien lēma atbalstīt Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (SEPLP) iniciēto un Kultūras ministrijas (KM) virzīto priekšlikumu sabiedriskajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem piešķirt papildu finansējumu 705 745 eiro apmērā, informēja KM.
Teju trešdaļa latviešu par ticamu uzskata Krievijas uzbrukumu Baltijas valstīm
Gandrīz trešdaļa jeb 30% Latvijas iedzīvotāju, kuri ģimenē runā latviski, par ticamu uzskata scenāriju, ka Krievija neapstāsies pie iebrukuma Ukrainā un mēģinās nākamās iekarot Baltijas valstis, vēsta žurnāls "Ir", atsaucoties uz Frīdriha Eberta fonda pasūtīta pētījuma datiem, kas savākti aprīļa beigās veiktās pētījumu centra SKDS aptaujās.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt