Tviterapskats: Atvadas no vasaras ar plūdiem, ielu remontiem, suņu pārtiku un sportu

Aizvadītā darba nedēļa bija vairāku sabiedrībai aktuālu procesu bagāta, sākot ar politiskajām peripetijām, lielo deputātu staigāšanas, amatu ieņemšanas, pamešanas, turpinot ar atjaunojušos suņu pārtikas sāgu, basketbolu, līdz beigu beigās tas viss noslīka pārplūdušajā Latgalē.

Kas tad sačivināts tviterierakstos?

Tviterapskats: Atvadas no vasaras ar plūdiem, ielu remontiem, suņu pārtiku un sportuEduards Beķeris

  Jāsāk laikam ar skumjāko – atvadas no vasaras. To šonedēļ teica daudzi. Marta Sondare, piemēram, vairāk ar prieku atgādināja par mazajām vērtībām, kas vasarā aktuālas...

  ... rakstīja Eva Brauna.

  Nedēļas sākumā, un bez ironijas – Agnese Strautiņa dalījās sašutumā...

  Vasarai līdzi nāk saule. Vismaz parasti. Vismaz visur citur pasaulē. Kaut arī… ASV tā uz brīdi tika aizēnota, un rezonanse bija arī mūsu platuma un tastatūras mīkstinājumu zīmju grādos.

  ... atzīmēja Nadīna Ēlekse.

  Ko nu daudz par to – kā saule spīd, vai vairs nespīd tik spoži. Lielāka drāma bija manāma uz politiskās skatuves. Krišjānis Feldmans, to vērojot komentēja - Pasīvie, kremlisti un lembergoīdi izmisīgi diskutē un ceļ "hype" Twitterī par to, kuri cilvēki ir Latvijas tautas sastāvdaļa un kuri tādi nav.

  Ventspils mēra vārds arī gana bieži tika skandināts. Iespējams, pārāk – jo pat latviešu joku grupa paguva publicēt dziesmu par viņu.

  ...rakstīja Lato Lapsa.

  Konts – „Half Track Stereo” to novērojot bija nelielā neizpratnē - Šis varētu tikt uzskatīts par pozicionējumu? Lapsa un Lembergs tā kā kopā?

  Kas to lai zina, kurš beigās, aiz kura muguras stumda vai ceļ. Tikmēr galvaspilsētā dažs labs spiests rikšiem celt, bruģēt, liet asfaltu – ielu remonti, protams, viens no sāpju bērniem. Gints Knoks ļoti trāpīgi spējis komentēt pēkšņo steigu - Rīgas remontos iestājies "vienalga kā, ka tik ātri" posms. Baidos, ka histērijā ne tikai sacūkos ielas, bet iebetonēs tranšejā kādu strādnieku.

  Un šajā saistībā septembris, izrādās, var būt ne tikai pirmais, pēdējais, aukstais, vai skaistais. Uz Rīgas domes Twitter konta atbildēm, ka Satiksmes departaments cenšas organizēt darbus tā, lai neērtību būtu pēc iespējas mazāk – Māris Jonovs atcērt...

  Šonedēļ atkal uzliesmoja suņu pārtikas "Dogo" sāga, sabiedrībai uzzinot, ka uzņēmumam jāatsauc prāva apmēra produkti, jo tajos atrasta aizliegta urīnviela. Paņem saujiņu #Dogo, izšķīdini karstā ūdenī un iegūsti #Rigvir., rakstīja Edgars Eglītis.

  Un Jānis Polis noslēdzot papildina...

  Turpinot ar to, kas notiek ārzemēs – Ksenija Andrijanova vienmēr atrod, par ko čiepstēt – šoreiz par Krieviju. Nepilngadīgā izdomāja izvarošanas stāstu sarunu šovam un kļuva par soctīklu zvaigzni. Arī Krievija – Rietumu vērtības ir sapuvušas.

  Ja īsti vēl nav skaidrs, kāda no šiem visiem komentāriem jēga – konts "preteklis" izsaka savu versiju...

  Un protams, – basketbols – viens no nedēļas priekiem čiepstētāju vidū. Kamēr cita piesakās Latvijas izlasei par grūpiju, tikmēr dažs labs nespēlējošo Porziņģi satiek ikdienišķākā ampluā. Jānis Zvērs… Nevarēja īsti saprast – saskumis, vai lepns par ieraudzīto...

  Nedēļas čiepstēšanu jau gandrīz noslēdzot, nabaga Latgale. Tā laikam jāsaka, pārlūkojot rakstīto par tur esošo slapjumu. Anete Bērtule dalījās ar fotoattēlu, kurā redzams, ka saimniecību preču veikals ir līdz ceļiem ūdenī, piebilde - Iet uz veikalu pēc gumijniekiem par vēlu. Mirkļbirka – #Kārsava.

  Bet Leons Melis – kā ierasts, trāpīgs, asprātīgs un kādu varbūt arī nedaudz aizskarošs...

  Asie prāti, kā arī tie, kam žulti prasās izlikt, vai vienkārši pasmīnēt - turpinās rakstīt arī nākamajā darba nedēļā, mēs – sekot līdzi.

  Saistītie raksti
  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
  Tvitera apskats
  Ārpus ētera
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti